Billigste måned: | mai |
---|---|
Dyreste måned: | juli |
Gjennomsnittspris i Nürnberg: | 1 038 kr/natt |
Billigste pris funnet: | 415 kr/natt |
Billigste dag: | fredag |
Dyreste dag: | lørdag |
Ferieboliger i Nürnberg ligger i snitt på 1 039 kr/natt. Prisene endrer seg, avhengig av hvilken tid på året det er. februar er for eksempel den dyreste måneden å leie en feriebolig i Nürnberg, mens Januar er som regel rimeligst. Nylig fant våre brukere ferieboliger helt nede i 417 kr/natt - som for øyeblikket er den laveste prisen. Vær oppmerksom på at alt som ligger på 959 kr/natt eller mindre, regnes som et godt tilbud.
Mitte er den beste delen av byen å bo i dersom du leter etter sted å bo i Nürnberg. Homestay Nürnberg er det ferieutleiestedet som er mest populært i dette området. Selv om det finnes andre områder i Nürnberg, søkte 100% av HotelsCombineds brukere etter overnatting i Mitte siste 12 månedene, noe som gjør det til et populært valg.
Dersom du er på utkikk etter en Leilighetshotell feriebolig i Nürnberg, har du 20 å velge mellom. Vi anbefaler Living Hotel Nürnberg, da denne er den mest populære Leilighetshotell blant våre brukere.