Søk og sammenlign Riyadh, An Nasim Ash Sharqi hoteller fra hundrevis av reisesider på HotelsCombined og spar penger.
… med mer
Lær hvorfor reisende elsker HotelsCombined
Sammenlign hotellvurderinger samlet inn fra tusenvis av gjestevurderinger.
Ett søk gir deg nøyaktige priser på rimelige hoteller.
Tilpass ditt resultat ved å velge hotellkjede, fasiliteter, pris mm.
Søk etter hoteller så mange ganger du vil – helt gratis.
Reisetips om hoteller i Riyadh
Bruk våre datagenererte tips fra HotelsCombined for å finne ditt neste hotell i Riyadh.
Hva er den billigste måneden å bestille en/et hotell i An Nasim Ash Sharqi?
Den billigste måneden å bestille overnatting på hotell i An Nasim Ash Sharqi er mai (5 163 kr). Den dyreste måneden å bestille overnatting i An Nasim Ash Sharqi er juli (14 087 kr).
Hva er den billigste dagen å overnatte på et/en hotell i An Nasim Ash Sharqi?
Den billigste dagen i An Nasim Ash Sharqi ertirsdag (3 757 kr). På den annen side kan reisende forvente å betale mest på torsdag, når gjennomsnittlig nattlig pris er 5 543 kr.
Finn nyttige tips og innsikt om å bo i An Nasim Ash Sharqi, for å hjelpe deg å få mest mulig ut av opplevelsen din. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 15. juni 2025.
Hvilke er de beste hotellene i An Nasim Ash Sharqi?
Et av de mest populære hotellene i An Nasim Ash Sharqi, er Aseel Alsharq Hotel som er vurdert av 366 brukere, og som for øyeblikk har en score på 9,3/10. Andre steder med høye scorer inkluderer النظافه والجوده og Al Bateel Furnished Apartments som brukerne våre har gitt scorene 8,2/10 og 9,1/10.
Hvilket er et bra hotell i nærheten av Riyadh City Centre?
Centro Olaya er et hotell i nærheten av Riyadh City Centre som er populært blant HotelsCombined-brukere, med en score på 8,4 basert på 1 681 vurderinger.
Hvilket er et bra hotell i An Nasim Ash Sharqi i nærheten av Al Batha Market?
Det mest populære hotellet i nærheten av Al Batha Market, er Four Points by Sheraton Riyadh Khaldia, som har fått en score på 7,7/10. av totalt 918 HotelsCombined-brukere.
Finnes det et bra hotell i nærheten av Kingdom Center?
2 431 vurderinger av Executives Olaya Hotel på HotelsCombined ga hotellet en score på 8,0/10, noe som gjør det til et varmt anbefalt hotell i nærheten av Kingdom Center.
Hvor mye koster et billig hotell i An Nasim Ash Sharqi?
Det er funnet priser på hoteller i An Nasim Ash Sharqi fra så lite som 544 kr/natt i løpet av de siste 3 dagene.
Hvilke er de mest populære landemerkene å besøke i An Nasim Ash Sharqi?
Dersom reiseplanene dine til An Nasim Ash Sharqi er fleksible, anbefaler vi at du besøker minst ett av følgende mest populære landemerker: Riyadh City Centre, Al Batha Market eller Kingdom Center. Riyadh er byen å besøke dersom du besøker Riyadh City Centre. Det er best å bo i Riyadh om du vil besøke Al Batha Market. Skal du besøke Kingdom Center, er det enklest å bo i Riyadh.
Se flere FAQs
Finn bedre resultater for ditt opphold i An Nasim Ash Sharqi
Vurder alternative opphold i Riyadh
Dersom du ser etter en bestemt type hotell, bør du vurdere disse alternativene for turer til Riyadh
HotelsCombined og dets partnere ønsker å bruke informasjonskapsler eller lignende teknologier for å lagre og/eller få tilgang til personlige data på og om enheten din, slik som dens unike identifikator, din IP-adresse osv., for å forbedre opplevelsen din på nettstedet, for å analysere navigering, for å tilby og måle personlig tilpasset annonsering, og for å legge til rette for deling på sosiale nettverk. Vi tillater også bruk av tredjeparts informasjonskapsler (inkludert de fra våre annonsepartnere) på våre nettsteder.
Ved å klikke "Akespter alle", samtykker du til at dataene dine behandles av 0 leverandører på dette nettstedet for formålene beskrevet i denne kunngjøringen. Du kan se gjennom leverandørene og deres individuelle behandlingsformål på .
For å se gjennom individuelle behandlingsformål og kategorier for informasjonskapsler, klikk på ’Velg individuelle formål’. Du kan se gjennom og trekke tilbake samtykket for valgene dine når som helst ved å klikke på lenken ’Personvernpreferanser’ i navigasjonen på siden.