Ferieboliger i Dhaka, Bangladesh

Søk og sammenlign ferieboliger i Dhaka, Bangladesh fra hundrevis av reisesider på HotelsCombined og spar penger.

… med mer

Lær hvorfor reisende elsker HotelsCombined

Sammenlign hotellvurderinger samlet inn fra tusenvis av gjestevurderinger.

Ett søk gir deg nøyaktige priser på rimelige hoteller.

Tilpass ditt resultat ved å velge hotellkjede, fasiliteter, pris mm.

Søk etter hoteller så mange ganger du vil – helt gratis.

Reiseinnsikt om ferieboliger i Dhaka

Bruk våre datagenererte tips fra HotelsCombined for å finne din neste feriebolig i Dhaka

Hvilken måned er det billigst å bestille feriebolig i Dhaka?

Den billigste måneden å bestille feriebolig i Dhaka er Januar (142 kr). Den dyreste måneden å bestille overnatting i Dhaka er april (600 kr).

Hvilken dag er det billigst å bo i en feriebolig i Dhaka?

Den billigste dagen i Dhaka eronsdag (118 kr). På den annen side kan reisende forvente å betale mest på tirsdag, når gjennomsnittlig nattlig pris er 720 kr.

Billigste ferieboliger i Dhaka, Bangladesh

Finn rimelige overnattingssteder i Dhaka, Bangladesh, som gir en kvalitetsopplevelse uten å tømme kontoen. Finn hoteller i Dhaka, Bangladesh helt nede i 280 kr per natt. Det er for tiden et overnattingssted i Dhaka, Bangladesh, som kan bookes for denne prisen. Babylon Hotel & Serviced Apartment er et av hotellene som kan bestilles for den laveste prisen i Dhaka, Bangladesh. Prisdata ble sist oppdatert 28. oktober 2025
For øyeblikket tilbyr disse ferieboligene den laveste prisen per natt, av de vi har funnet i Dhaka. Dersom du er fleksibel, kan du endre dato og sammenligne priser
Dhaka, Bangladesh
0,4 km fra sentrum
Klimaanlegg
280 kr
Gjennomsnitt per natt
Dhaka, Bangladesh
3,2 km fra sentrum
490 kr
Gjennomsnitt per natt
Dhaka, Bangladesh
3,6 km fra sentrum
Klimaanlegg
500 kr
Gjennomsnitt per natt

Andre overnattingssteder i Dhaka, Bangladesh

Finn den perfekte ferieboligen for oppholdet ditt i Dhaka, Bangladesh Det er 698 hoteller i Dhaka, Bangladesh, og prisdata ble sist oppdatert 28. oktober 2025. Gjennomsnittprisen for et hotell i Dhaka, Bangladesh er 357 kr/natt.
Madanpur, Andhirpar, Bandar, Dhaka, Bangladesh
19,4 km fra sentrum
Svømmebasseng
Gratis Wi-Fi
640 kr
Gjennomsnitt per natt
30 Green Road, Dhaka, Bangladesh
8,0 km fra sentrum
Gratis Wi-Fi
Parking
280 kr
Gjennomsnitt per natt
6A North Avenue Commercial Area, Dhaka, Bangladesh
2,2 km fra sentrum
Gratis Wi-Fi
Parking
1 123 kr
Gjennomsnitt per natt

Hvor bør du bo i Dhaka

Utforsk forskjellige nabolag og områder i Dhaka, Bangladesh for å finne det perfekte stedet for oppholdet ditt. Kartdata ble sist oppdatert 28. oktober 2025.
Bruk kartet til å finne ferieboliger i Dhaka, som ligger i nærheten av severdighetene du vil besøke. Som en ekstra fordel kan brukere klikke på en feriebolig de er interessert i for å finne nyttig informasjon og tilbud for den ferieboligen.

Fakta om opphold i Dhaka, Bangladesh

Finn nyttige tips og innsikt om å bo i Dhaka, for å hjelpe deg å få mest mulig ut av opplevelsen din. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. oktober 2025.
  • Hvor mye koster en feriebolig i Dhaka?

    Ferieboliger i Dhaka ligger i snitt på 357 kr/natt. Prisene endrer seg, avhengig av hvilken tid på året det er. mai er for eksempel den dyreste måneden å leie en feriebolig i Dhaka, mens august er som regel rimeligst. Nylig fant våre brukere ferieboliger helt nede i 61 kr/natt - som for øyeblikket er den laveste prisen. Vær oppmerksom på at alt som ligger på 322 kr/natt eller mindre, regnes som et godt tilbud.

Søk etter billige hoteller med HotelsCombined. Bruk hotellsøkeren for å søke etter de billigste hotelltilbudene for alle populære reisemål over hele verden. HotelsCombined søker i hundrevis av reisesider for å hjelpe deg med å finne og bestille hotellet som passer deg best. HotelsCombined søker gjennom mange hotellsider samtidig, noe som gjør det mulig for deg å raskt finne rabatterte hoteller. Oppdag hotelltilbud nå, og gjennomfør hotellreservasjonen din i dag.