Sorter etter
Olala Unirii Center Apartments ligger i Bucuresti, med kort vei til Parliament of Romania. De byr på heis og gratis Wi-Fi på offentlige områder, og det ligger kun en liten spasertur unna Manuc's Inn og Piata Unirii.
Mindre enn ti minutter til fots fra Gorjului Metro Station ligger JN Boutique Apartments sentralt til for de som vil besøke Bucuresti. Det tilbyr også gratis Wi-Fi.
En kort spasertur Gara de Nord Bucuresti ligger Agentia H Accommodation som byr på en praktisk beliggende base for de som besøker Bucuresti. De har også ekspress inn- og utsjekking, massasje og gratis trådløst internett.
Elysium ligger i Bucuresti og byr på moderne innkvartering og svømmebasseng. Det byr også på gratis Wi-Fi.
Casa Mendeleev har en sentral beliggenhet i Bucuresti, så det er kort vei til mange av de populære turistattraksjonene herfra. De tilbyr gratis Wi-Fi, et svømmebasseng og ekspress inn- og utsjekking.
Billigste måned: | November |
---|---|
Dyreste måned: | mai |
Gjennomsnittspris i Bucuresti: | 7 061 kr/natt |
Billigste pris funnet: | 138 kr/natt |
Billigste dag: | mandag |
Dyreste dag: | søndag |
De beste prisene som ble funnet av HotelsCombined-brukere i løpet av de siste 24 timene.
Ferieboliger i Bucuresti ligger i snitt på 715 kr/natt. Prisene endrer seg, avhengig av hvilken tid på året det er. september er for eksempel den dyreste måneden å leie en feriebolig i Bucuresti, mens april er som regel rimeligst. Nylig fant våre brukere ferieboliger helt nede i 148 kr/natt - som for øyeblikket er den laveste prisen. Vær oppmerksom på at alt som ligger på 673 kr/natt eller mindre, regnes som et godt tilbud.
Det er helt sikkert mange, flotte ferieboliger i Bucuresti å velge blant, men JN Boutique Apartments er for tiden rangert som den beste, basert på 543 gjesteanmeldelser på HotelsCombined med en gjennomsnittrating på 9,1/10.
Dersom du ser etter et sted å bo i Bucuresti i ferien, som ligger i nærheten av Bucuresti Henri Coandă internasjonale lufthavn flyplass, er Novum Aparthotel det som ligger nærmest, nemlig bare 11,3 km unna.
Sector 1 er den beste delen av byen å bo i dersom du leter etter sted å bo i Bucuresti. Downtown Victoria Apartments er det ferieutleiestedet som er mest populært i dette området. Selv om det finnes andre områder i Bucuresti, søkte 96% av HotelsCombineds brukere etter overnatting i Sector 1 siste 12 månedene, noe som gjør det til et populært valg.
Dersom du er på utkikk etter en Leilighetshotell feriebolig i Bucuresti, har du 99 å velge mellom. Vi anbefaler Park Inn by Radisson Bucharest Hotel and Residence, da denne er den mest populære Leilighetshotell blant våre brukere.