Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa

Resort
4 stjerner
to. 6.8.
-
fr. 7.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
349 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 30. juli 2026.
to. 6.8.
-
fr. 7.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 30. juli 2026.
Dette hotellet ved stranden tilbyr blant annet et treningssenter og et barnebasseng. Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa har 312 rom med airconditioning, safe og aviser (inkludert). Flatskjerm-TV i...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+66 944 855 286
Lisensnummer: 0205544006057

Fordeler og fasiliteter på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa
  • Privat strand
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Gratis parkering
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Lav vask
  • De øvre etasjene nås via heis
  • Røykeområde

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Generelt

  • Havutsikt
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Sofa
  • Skap med lås
  • Telefon
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Svømmebassengutsikt
  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Konferanserom
  • Vekkeservice
  • Bankboks
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkel
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Vannflaske
  • Døgnåpen resepsjon

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Bidet
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Badekåpe
  • Privat bad

Mat

  • Vannkoker
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Kjøleskap
  • Mat kan leveres på rommet

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Balkong
  • Privat strand

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste
  • Tørketrommel
  • Tørkestativ for klær

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Soverom

  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Familievennlig

  • Barnebasseng
  • Innendørs lekeområde

Svømmebasseng

  • Utendørs basseng
  • Basseng med utsikt

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 156 anmeldelser av Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 30. juli 2026.
8,4
Veldig bra
1156 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
403
Veldig bra
234
Bra
158
Ok
118
Greit
108
Middelmådig
47
Dårlig
88
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Rayong som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa. Totalt er det er551 hoteller som betjener reisende i Rayong. Prisdata ble sist oppdatert 30. juli 2026.

Utforsk Rayong

Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa har adresse 241-242 Moo 6 Phala i , Rayong. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 30. juli 2026.
Her finner du Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa: 241-242 Moo 6 Phala

Mest populære attraksjoner

  • Wat Pakon Thammaram23.2 km
  • Wat Pa Pradu23.9 km
  • Mae Rumphung Beach35.6 km
  • Sopha Arboretum39.2 km
  • Rayong Aquarium40.2 km
  • Suan Son Beach44.2 km
  • Rim Pae Beach51.2 km
  • Laem Mae Phim Beach62.6 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 30. juli 2026.

  • Er prisene for Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Rayong?

    Gjennomsnittsprisen for en natt på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa er 31 % lavere enn gjennomsnittet i Rayong for lignende hoteller med 4 stjerner. Pris per natt på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa ligger vanligvis på 394 kr, noe som regnes for å være et godt tilbud for et hotellrom med god standard i Rayong.

  • Har Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa et basseng gjestene kan bruke?

    Ja. Mange av de som besøker Rayong ser etter et hotell med basseng. Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa har et basseng som gjestene kan bruke, men vi gjør oppmerksom på at hoteller vanligvis har regler for bruk av basseng.

  • Hva er telefonnummeret til Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa?

    Hvis du har spørsmål eller lignende vedrørende oppholdet ditt, kan du ringe +66 944 855 286 for å snakke med en av resepsjonistene på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa.

  • Har Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa Wi–Fi?

    Ja, Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa?

    Ja. Hvis det er viktig for deg å ha tilgang til et treningsrom, bør du vurdere å bo på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa.

  • hva er utsjekkingstiden på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa?

    Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa utsjekk er 12:00, det er mulig å sjekke ut senere etter avtale med resepsjonen.

  • Hvor mye koster det å bo på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa, Rayong?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 394 kr per natt på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa. Noen brukere har funnet priser helt nede i 254 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Er det en restaurant på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa?

    Det ligger en restaurant på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa. Vennligst kontakt dem for kjøkkenets åpningstider. resort har også en bar.

  • Tilbyr Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa vask av klær?

    Ja, Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa tilbyr klesvasktjenester til sine gjester.

  • Tilbyr Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa, bør du vurdere å bo i oktober, når prisene vanligvis er på det laveste (598 kr).

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa?

    Vurder å sjekke inn på Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa på torsdag, når prisen vanligvis er på det laveste (419 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Royal Phala Cliff Beach Resort and Spa