Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG

Hotell
5 stjerner
to. 30.7.
-
fr. 31.7.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
136 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 23. juli 2026.
to. 30.7.
-
fr. 31.7.
Superior Rom, ukjent sengetype
560 kr
per natt med avgifter
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
514 kr
per natt med avgifter
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 23. juli 2026.
Dette hotellet tilbyr 2 restauranter, et utendørs basseng og et døgnåpent treningssenter. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert), ubetjent parkering (inkludert) og en mottakelse (inkludert...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+66 38 978 789

Fordeler og fasiliteter på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Parkeringstjeneste
  • Gratis parkering

Mat

  • Vinglass
  • Vannkoker
  • Levering av dagligvarer
  • Matpakke
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Kjøkkenutstyr
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Minibar
  • Mikrobølgeovn
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)
  • Spiseplass
  • Spisebord

Generelt

  • Tilgang til executive-lounge
  • Familierom
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Utsikt til landemerke
  • Skap med lås
  • Utsikt mot fjell
  • Bagasjeoppbevaring
  • Utsikt mot rolig gate
  • Havutsikt
  • Slippers
  • Sofa
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Telefon
  • Teppegulv
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Utsikt over byen

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Adapter
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hypoallergenisk
  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • Lav baderomsvask
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Allergivennlig rom
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis

Bad

  • Yukata (japansk badekåpe)
  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Ekstra toalett
  • Badekar
  • Bidet
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste

Tjenester og hjelpemidler

  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkel
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Døgnåpen resepsjon
  • Bankboks
  • Vannflaske

Basseng og spa

  • Endeløst basseng
  • Boblebad
  • Utendørs basseng
  • Basseng med utsikt
  • Takbasseng
  • Saltvannsbasseng
  • Bassengbar

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Buksepresse
  • Strykejern og strykebrett
  • Tørkestativ for klær

Soverom

  • Fjærpute
  • Stikkontakt nær sengen
  • Vekkerklokke
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Førstehjelpsskrin

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Barnebasseng
  • Måltider for barn
  • Barnevennlig buffé
  • Leker til svømmebasseng

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Radio
  • TV

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Adgang til strand
  • Golf
  • Shopping

Parkering og transport

  • Gratis parkering
  • Privat parkering
  • Parkeringstjeneste

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Grill

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Treningssenter

  • Treningssenter
  • Helsestudio

Vurderinger for Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 926 anmeldelser av Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 23. juli 2026.
9,1
Fantastisk
1926 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1386
Veldig bra
316
Bra
124
Ok
45
Greit
27
Middelmådig
9
Dårlig
19
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Rayong som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG. Totalt er det er550 hoteller som betjener reisende i Rayong. Prisdata ble sist oppdatert 23. juli 2026.

Utforsk Rayong

Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG har adresse 554/4 Sukhumvit Road, Tumbol Noen Pra i , Rayong. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 23. juli 2026.
Her finner du Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG: 554/4 Sukhumvit Road, Tumbol Noen Pra

Mest populære attraksjoner

  • Wat Pa Pradu3.1 km
  • Mae Rumphung Beach16.3 km
  • Sopha Arboretum18.9 km
  • Wat Pakon Thammaram20 km
  • Rayong Aquarium20.6 km
  • Suan Son Beach23.9 km
  • Rim Pae Beach30.8 km
  • Laem Mae Phim Beach41.9 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 23. juli 2026.

  • Har Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +66 38 978 789.

  • Har Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG Wi–Fi?

    Ja, Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG?

    Gjester som bor på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG har et treningsrom tilgjengelig. De fleste hoteller har ikke treningsrom som er åpne døgnet rundt, så husk å spør resepsjonen om åpningstidene til treningsrommet.

  • hva er utsjekkingstiden på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG?

    Normal innsjekkingstid på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG er 15:00, og utsjekk må skje før 12:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG, Rayong?

    401 kr per natt er den beste prisen vi har funnet den siste tiden på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG, med en gjeonnomsnittpris på 603 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet ovenfor for å se gjeldende priser.

  • Er det en restaurant på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG?

    Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG har en restaurant - kontakt de for åpningstider. Det er også en bar og lounge på hotellet.

  • Tilbyr Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask. Det er også strykejern (og strykebrett) på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG, bør du vurdere å bo i oktober, når prisene vanligvis er på det laveste (595 kr).

  • Er det andre Holiday Inn-hoteller i Rayong?

    Totalt er det er 1 lokasjon i Rayong. Det mest populære overnattingsstedet hos Holiday Inn i Rayong er Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG?

    Vurder å sjekke inn på Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG på fredag, når prisen vanligvis er på det laveste (587 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Holiday Inn & Suites Rayong City Centre By IHG