Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea

Resort
3 stjerner
to. 3.9.
-
fr. 4.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
495 kr
/Billigste pris per natt
Leverandør
Totalt per natt
495 kr
508 kr
528 kr
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea

to. 3.9.
-
fr. 4.9.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea Om

Resort Coqueiral ligger i Candolim, en rask tur med bil fra Sinquerim og Calangute Beach. De byr også på valutaveksling, et utendørs svømmebasseng og døgnåpen resepsjon.

De moderne rommene ved ...

Verdt å vite

Innsjekkingstid12:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+91 832 248 9070
Lisensnummer: HOTN000244

Fordeler og fasiliteter på Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea

  • I strandkanten
  • Utendørs basseng
  • Restaurant
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Gratis parkering
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Vifte
  • Brannslukkingsapparat
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Generelt

  • I strandkanten
  • Familierom
  • Havutsikt
  • Oppholdsrom
  • Hageutsikt
  • Skap med lås
  • Telefon
  • Svømmebassengutsikt
  • Bagasjeoppbevaring

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Bidet
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Tjenester og hjelpemidler

  • Bankboks
  • Valutaveksling
  • Romservice
  • Vannflaske
  • Døgnåpen resepsjon

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Balkong
  • Hagemøbler
  • Hage

Mat

  • Vannkoker
  • Restaurant
  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap

Parkering og transport

  • Flyplasstransport
  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Tilgjengelig parkering
  • Privat inngang

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste

Svømmebasseng

  • Utendørs basseng
  • Badehåndklær

Soverom

  • Garderobe eller skap

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Vurderinger for Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea

9,4
Fantastisk
213 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
174
Veldig bra
17
Bra
14
Ok
1
Greit
6
Middelmådig
0
Dårlig
1
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Utforsk Candolim

Her finner du Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea: Camothi Waddo

Mest populære attraksjoner

  • Candolim Beach0.9 km
  • Sinquerim Beach2.2 km
  • Fort Aguada2.5 km
  • Aguada Lighthouse3.2 km
  • Raj Bhavan6.8 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea

  • Er prisene for Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea sammenlignbare med hoteller med 3 stjerne(r) i Candolim?

    I Candolim er gjennomsnittsprisen per natt på hoteller med 3 stjerner 443 kr. Forventet pris per natt for Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea ligger på ca. 573 kr, noe som er 29 % billigere enn gjennomsnittet for byen. HotelsCombined regner Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea for å være et godt tilbud hvis du vil bo på et hotell med 3 stjerner i Candolim.

  • Hvor langt er det fra Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea til nærmeste flyplass (Vasco da Gama Goa flyplass)?

    Med en avstand på bare 27,4 km, er den forventede kjøretiden fra den nærmeste flyplassen, Vasco da Gama Goa flyplass, til Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea, 0t 21m. Den estimerte kjøretiden kan variere avhengig av hvor lite eller mye trafikk det er i området. Dette gjelder spesielt for storbyområder.

  • Har Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +91 832 248 9070.

  • Har Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea Wi–Fi?

    Ja, Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea?

    11:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 12:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea, Candolim?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 573 kr per natt på Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea. Noen brukere har funnet priser helt nede i 487 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Er det en restaurant på Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea?

    Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea har en restaurant.

  • Tilbyr Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea vask av klær?

    Det tilbys klesvask på Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea, som gjester kan benytte seg av. Gjester kan også låne strykejern og strykebrett.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea, bør du vurdere å bo i juli, når prisene vanligvis er på det laveste (215 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Resort Coqueiral - A Portuguese Heritage Stay by the Sea