Aqualis Club Resort Marrakech

Hotell
4 stjerner
lø. 8.8.
-
sø. 9.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 240 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Aqualis Club Resort Marrakech

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Aqualis Club Resort Marrakech, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 1. august 2026.
lø. 8.8.
-
sø. 9.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Aqualis Club Resort Marrakech Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Aqualis Club Resort Marrakech, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 1. august 2026.
I tillegg til 3 utendørs svømmebasseng tilbyr dette hotellet et spa med full service og en restaurant. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert), ubetjent parkering (inkludert) og transport t...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+212 524 499 950
Lisensnummer: 40000HC0324

Fordeler og fasiliteter på Aqualis Club Resort Marrakech

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Aqualis Club Resort Marrakech
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV

Generelt

  • Minibank
  • Ekstra lange senger (> 2 meter)
  • Familierom
  • Brannslukkingsapparat
  • Gavebutikk
  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Flatskjerm-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Hageutsikt
  • Romservice
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Boblebad
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Barnebasseng
  • Utendørs basseng
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Ekspress utsjekking
  • Hårføner
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Klimaanlegg
  • Gratis parkering
  • Svømmebassengutsikt
  • Privat bad
  • Hage
  • Kjøkken
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykeområde
  • Badstue
  • Bagasjeoppbevaring
  • Privat parkering
  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Bankboks
  • Oppholdsrom
  • Heis
  • Minibar
  • Sjampo
  • Bassengbar
  • Delt stue/TV-område
  • Dusj
  • Førstehjelpsskrin
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Solarium
  • Lydisolerte rom
  • Badekar
  • Kroppssåpe
  • Vannflaske
  • Telefon
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Safe
  • Sauna
  • Søppeldunker
  • TV
  • Balsam
  • Garderobe eller skap
  • Vannsklie

Aktiviteter

  • Sykkelutleie
  • Darts
  • Kveldsunderholdning
  • Matlagingskurs
  • Treningssenter
  • Tennis
  • Barneklubb
  • Utendørs lekeutstyr for barn
  • Bordtennis
  • Lekeplass
  • Badeland
  • Biljard
  • Massasje
  • Helsestudio

Tjenester

  • Barnevakt
  • Forretningssenter
  • Bilutleie
  • Vekkeservice
  • Daglig rengjøring
  • Faks/fotokopi
  • Portvakttjeneste
  • Underholdningspersonale
  • Valutaveksling
  • Hammam (tyrkisk bad)
  • Vaskeritjeneste
  • Møte- og selskapslokaler
  • Utfluktsskranke
  • Spa
  • Skjønnhetssalong
  • Sikkerhet 24/7
  • Transporttjeneste
Vis alle 99 fasiliteter

Vurderinger for Aqualis Club Resort Marrakech

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Aqualis Club Resort Marrakech, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 918 anmeldelser av Aqualis Club Resort Marrakech hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 1. august 2026.
8,0
Veldig bra1 918 verifiserte gjesteanmeldelser
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Marrakech som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Aqualis Club Resort Marrakech. Totalt er det er12 765 hoteller som betjener reisende i Marrakech. Prisdata ble sist oppdatert 1. august 2026.

Utforsk Menara, Marrakech

Aqualis Club Resort Marrakech har adresse Douar Bouchareb Targa i Menara, Marrakech. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 1. august 2026.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Aqualis Club Resort Marrakech

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Aqualis Club Resort Marrakech. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 1. august 2026.

  • Er prisene for Aqualis Club Resort Marrakech sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Marrakech?

    Hoteller i Marrakech med 4 stjerner koster vanligvis 1 294 kr/natt, men Aqualis Club Resort Marrakech er i gjennomsnitt 83 % billigere enn gjennomsnittsprisen i området. Du kan vanligvis bo på Aqualis Club Resort Marrakech for 2 365 kr/natt. Dette er et flott tilbud for HotelsCombined-brukere som har planer om å besøke Marrakech.

  • Hvor langt er det fra Aqualis Club Resort Marrakech til nærmeste flyplass (Marrakech Menara flyplass)?

    Med en avstand på bare 11,1 km, er den forventede kjøretiden fra den nærmeste flyplassen, Marrakech Menara flyplass, til Aqualis Club Resort Marrakech, 0t 08m. Den estimerte kjøretiden kan variere avhengig av hvor lite eller mye trafikk det er i området. Dette gjelder spesielt for storbyområder.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Marrakech Menara flyplass til Aqualis Club Resort Marrakech?

    Du kan enkelt komme deg fra Marrakech Menara flyplass til Aqualis Club Resort Marrakech i Marrakech ved å leie en bil hos et av utleiebyråene på flyplassen til en pris på i gjennomsnitt 327 kr/dag. Aqualis Club Resort Marrakech har en parkering tilgjengelig for de gjestene som velger å leie bil. Samkjøringsapper og taxier er fortsatt en veldig vanlig transportløsning for de som bor på Aqualis Club Resort Marrakech. Dette er ofte den mest lønnsomme transportmetoden når man besøker Marrakech.

  • Har Aqualis Club Resort Marrakech et basseng gjestene kan bruke?

    Ja. Mange av de som besøker Marrakech ser etter et hotell med basseng. Aqualis Club Resort Marrakech har et basseng som gjestene kan bruke, men vi gjør oppmerksom på at hoteller vanligvis har regler for bruk av basseng.

  • Hva er telefonnummeret til Aqualis Club Resort Marrakech?

    Hvis du har spørsmål eller lignende vedrørende oppholdet ditt, kan du ringe +212 524 499 950 for å snakke med en av resepsjonistene på Aqualis Club Resort Marrakech.

  • Har Aqualis Club Resort Marrakech Wi–Fi?

    Ja, Aqualis Club Resort Marrakech tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Aqualis Club Resort Marrakech?

    Ja, Aqualis Club Resort Marrakech har et treningsrom som gjestene kan bruke under oppholdet.

  • hva er utsjekkingstiden på Aqualis Club Resort Marrakech?

    Standard utsjekkingstid på Aqualis Club Resort Marrakech er 12:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 15:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på Aqualis Club Resort Marrakech, Marrakech?

    148 kr per natt er den beste prisen vi har funnet den siste tiden på Aqualis Club Resort Marrakech, med en gjeonnomsnittpris på 2 365 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet ovenfor for å se gjeldende priser.

  • Er det en restaurant på Aqualis Club Resort Marrakech?

    Ja, mat kan bestilles fra Aqualis Club Resort Marrakechs restaurant. Åpningstider kan variere. Dersom du bare ønsker noe å drikke, finnes det også en bar her.

  • Tilbyr Aqualis Club Resort Marrakech vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask. Gjester kan også låne strykejern og strykebrett.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Aqualis Club Resort Marrakech?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Aqualis Club Resort Marrakech, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (1 484 kr).

  • I hvilket område i Marrakech ligger Aqualis Club Resort Marrakech?

    Aqualis Club Resort Marrakech ligger i Menara i Marrakech. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Aqualis Club Resort Marrakech er i forhold til resten av Marrakech.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Aqualis Club Resort Marrakech?

    Vurder å sjekke inn på Aqualis Club Resort Marrakech på mandag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 770 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling