Durar Beirut Hotel Apartments

Leilighetshotell
3 stjerner
ti. 1.9.
-
on. 2.9.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Durar Beirut Hotel Apartments
Leverandør for Durar Beirut Hotel Apartments
Leverandør for Durar Beirut Hotel Apartments
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Durar Beirut Hotel Apartments

ti. 1.9.
-
on. 2.9.

Durar Beirut Hotel Apartments Om

Durar Beirut Hotel Apartments holder til i hyggelige omgivelser i Jidda. De byr også på gratis Wi-Fi på offentlige områder, en vaskeritjeneste og døgnåpen resepsjon.

Overnattingsstedet har 42 l...

Verdt å vite

Innsjekkingstid16:00
Utsjekkingstid14:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+966 122 860 230

Fordeler og fasiliteter på Durar Beirut Hotel Apartments

  • Gratis WiFi
  • Vaskeritjeneste
  • Døgnåpen resepsjon

Vaskeri

  • Vaskeritjeneste

Tjenester og hjelpemidler

  • Døgnåpen resepsjon

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi

Vurderinger for Durar Beirut Hotel Apartments

6,4
Ok
34 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
13
Veldig bra
0
Bra
4
Ok
5
Greit
3
Middelmådig
2
Dårlig
7
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Utforsk Mishrifah, Jeddah

Her finner du Durar Beirut Hotel Apartments: Palestine Street

Mest populære attraksjoner

  • Dolphin Park Jeddah1.7 km
  • His Majesty King Saud Mosque2.1 km
  • Danube Company3.3 km
  • Serafi Mega Mall3.3 km
  • Prince Sultan Bin Fahd Stadium4.6 km
  • The Ritz Carlton International Convention Center4.9 km
  • NCB Tower5.4 km
  • Makkah Gate5.4 km
  • Al-Balad5.6 km
  • Bayt Nasseef5.6 km
  • King Fahd's Fountain5.9 km
  • King Abdulaziz University6.9 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Durar Beirut Hotel Apartments

  • Hvor langt er det fra Durar Beirut Hotel Apartments til nærmeste flyplass (Jeddah King Abdulaziz Int flyplass)?

    Med en avstand på 25,7 km, er Jeddah King Abdulaziz Int flyplass den flyplassen som ligger nærmest Durar Beirut Hotel Apartments. Forventer gjennomsnittlig kjøretid fra Durar Beirut Hotel Apartments til Jeddah King Abdulaziz Int flyplass, er 0t 19m. Det anbefales at du sjekker hvordan trafikkforholdene normalt er mellom hotellet og flyplassen.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Jeddah King Abdulaziz Int flyplass til Durar Beirut Hotel Apartments?

    Et av de mest populære alternativene nå, er å ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste direkte fra Jeddah King Abdulaziz Int flyplass til hotellet. Dette alternativet er ofte lønnsomt, men gjestene bør være oppmerksomme på at det kan være andre priser i rushtiden.

  • Hvor langt er det fra Durar Beirut Hotel Apartments til sentrum i Jeddah?

    Durar Beirut Hotel Apartments ligger 0,4 km fra sentrum av Mishrifah, Jeddah. Du bør vurdere å besøke Al-Balad – en populær severdighet som kan nås fra Durar Beirut Hotel Apartments med flere ulike transportalternativer.

  • Hva er telefonnummeret til Durar Beirut Hotel Apartments?

    Den beste måten å kontakt Durar Beirut Hotel Apartments på, er ved å ringe +966 122 860 230.

  • Har Durar Beirut Hotel Apartments Wi–Fi?

    Ja, Durar Beirut Hotel Apartments tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Durar Beirut Hotel Apartments?

    Utsjekk bør skje før 14:00. Innsjekking på Durar Beirut Hotel Apartments kan skje når som helst etter 16:00 på ankomstdagen.

  • Tilbyr Durar Beirut Hotel Apartments vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Durar Beirut Hotel Apartments?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Durar Beirut Hotel Apartments, bør du vurdere å bo i oktober, når prisene vanligvis er på det laveste (503 kr).

  • I hvilket område i Jeddah ligger Durar Beirut Hotel Apartments?

    Durar Beirut Hotel Apartments ligger i Mishrifah i Jeddah. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Durar Beirut Hotel Apartments er i forhold til resten av Jeddah.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Durar Beirut Hotel Apartments