Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center

Hotell
3 stjerner
fr. 31.7.
-
lø. 1.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
702 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 24. juli 2026.
fr. 31.7.
-
lø. 1.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 sovesofa
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, 2 dobbeltsenger
Standardrom, 2 dobbeltsenger
Standardrom, 2 dobbeltsenger
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 24. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et innendørs basseng, et utendørs basseng og en nattklubb. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert), ubetjent parkering (inkludert)...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+1 915 778 6411

Fordeler og fasiliteter på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center
  • Utendørs basseng
  • Innendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Gratis parkering

Tjenester og hjelpemidler

  • Konferanserom
  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Bankboks
  • Underholdningspersonale
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon

Mat

  • Levering av dagligvarer
  • Mikrobølgeovn
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg

Utendørs

  • Strandstoler
  • Grill
  • Balkong
  • Utendørs ildsted
  • Piknik-område
  • Hage

Tilgjengelighet og egnethet

  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Røykfritt

Aktiviteter

  • Spillerom
  • Kveldsunderholdning
  • Karaoke
  • Biljard
  • Nattklubb

Generelt

  • Familierom
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Lydisolerte rom
  • Telefon
  • Bagasjeoppbevaring

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Safe

Parkering og transport

  • Transfertjeneste (gratis)
  • Gratis flyplasstransport
  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Basseng og spa

  • Boblebad
  • Innendørs basseng
  • Utendørs basseng

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • Kabel- eller satellitt-TV

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Soverom

  • Vekkerklokke
  • Garderobe eller skap

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Bad

  • Hårføner

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 759 anmeldelser av Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 24. juli 2026.
7,4
Bra
759 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
273
Veldig bra
110
Bra
100
Ok
44
Greit
77
Middelmådig
49
Dårlig
106
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i El Paso som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center. Totalt er det er663 hoteller som betjener reisende i El Paso. Prisdata ble sist oppdatert 24. juli 2026.

Utforsk El Paso

Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center har adresse 6655 Gateway Boulevard West i , El Paso. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 24. juli 2026.
Her finner du Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center: 6655 Gateway Boulevard West

Mest populære attraksjoner

  • El Paso Community College4.1 km
  • El Paso Zoo5 km
  • Fort Bliss Museum5.7 km
  • Chamizal National Memorial5.9 km
  • Anson Mills Building9.3 km
  • Plaza Theatre9.4 km
  • El Paso Museum of Art9.5 km
  • El Paso Holocaust Museum & Study Center9.5 km
  • Abraham Chavez Theater9.5 km
  • Williams Convention Center9.6 km
  • Cathedral Parish of Saint Patrick9.6 km
  • Railroad and Transportation Museum9.6 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 24. juli 2026.

  • Er prisene for Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center sammenlignbare med hoteller med 3 stjerne(r) i El Paso?

    I El Paso er gjennomsnittsprisen per natt på hoteller med 3 stjerner 1 379 kr. Forventet pris per natt for Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center ligger på ca. 1 136 kr, noe som er 19 % billigere enn gjennomsnittet for byen. HotelsCombined regner Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center for å være et godt tilbud hvis du vil bo på et hotell med 3 stjerner i El Paso.

  • Hvor langt er det fra Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center til nærmeste flyplass (El Paso internasjonale flyplass)?

    Det er 5,3 km fra den nærmeste flyplassen, El Paso internasjonale flyplass, til Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 04m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Regnes Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center for å være et dyrevennlig hotell?

    Ja, Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center tillater hunder og de fleste andre kjæledyr.

  • Har Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +1 915 778 6411.

  • Har Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center Wi–Fi?

    Ja, Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center?

    Ja, gjester som bor på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center har tilgang til et treningsrom.

  • hva er utsjekkingstiden på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center?

    Utsjekkingstiden er 12:00 på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center, El Paso?

    Prisene på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 1 136 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 784 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center?

    Ja, mat kan bestilles fra Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Centers restaurant. Åpningstider kan variere. Drinker kan bestilles på overnattingsstedets bar.

  • Tilbyr Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center vask av klær?

    Ja, Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center, El Paso tilbyr vanligvis klesvask. Gjester kan også låne strykejern og strykebrett.

  • Tilbyr Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center, bør du vurdere å bo i November, når prisene vanligvis er på det laveste (576 kr).

  • Er det andre Best Western Plus-hoteller i El Paso?

    Totalt er det er 1 lokasjon i El Paso. Det mest populære overnattingsstedet hos Best Western Plus i El Paso er Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Best Western Plus El Paso Airport Hotel & Conference Center