ibis Styles Paris Cadet Lafayette

Hotell
3 stjerner
fr. 31.7.
-
lø. 1.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 099 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for ibis Styles Paris Cadet Lafayette

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for ibis Styles Paris Cadet Lafayette, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 24. juli 2026.
fr. 31.7.
-
lø. 1.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 dobbeltseng
Standardrom, 1 dobbeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 dobbeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

ibis Styles Paris Cadet Lafayette Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos ibis Styles Paris Cadet Lafayette, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 24. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en bar/lounge, en snackbar/delikatesseforretning og kaffe/te på fellesområdet. Dessuten tilbys frokostbuffé (inkludert) og wi-fi i fellesområ...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+33 1 48 78 28 94

Fordeler og fasiliteter på ibis Styles Paris Cadet Lafayette

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på ibis Styles Paris Cadet Lafayette
  • Bar/Lounge
  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Flyplasstransport
  • Internett
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Håndklær/sengetøy (ekstra gebyr)
  • Søppeldunker

Generelt

  • Utsikt mot rolig gate
  • Familierom
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Telefon
  • Teppegulv
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • De øvre etasjene nås via heis

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Hårføner
  • Toalett
  • Privat bad
  • Walk-in-dusj

Media og underholdning

  • Radio
  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Tjenester og hjelpemidler

  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Mat

  • Matpakke
  • Snackbar
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Barnevennlig buffé
  • Barnevogner
  • Lekeplass

Parkering og transport

  • Flyplasstransport
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Garderobe eller skap

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Aktiviteter

  • Sykkelutleie
  • Brettspill/puslespill

Vaskeri

  • Strykejern og strykebrett

Vurderinger for ibis Styles Paris Cadet Lafayette

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på ibis Styles Paris Cadet Lafayette, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 853 anmeldelser av ibis Styles Paris Cadet Lafayette hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 24. juli 2026.
8,3
Veldig bra
1853 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
659
Veldig bra
544
Bra
388
Ok
122
Greit
83
Middelmådig
31
Dårlig
26
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Paris som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som ibis Styles Paris Cadet Lafayette. Totalt er det er19 656 hoteller som betjener reisende i Paris. Prisdata ble sist oppdatert 24. juli 2026.

Utforsk 9. arrondissement, Paris

ibis Styles Paris Cadet Lafayette har adresse 11 Bis Rue Pierre Semard i 9. arrondissement, Paris. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 24. juli 2026.
Her finner du ibis Styles Paris Cadet Lafayette: 11 Bis Rue Pierre Semard

Mest populære attraksjoner

  • Montmartre1 km
  • Opera Comique1.1 km
  • Moulin Rouge1.3 km
  • Operahuset i Paris1.4 km
  • Pompidou-senteret2 km
  • Musee du Louvre2.1 km
  • Place de la Concorde2.3 km
  • Paris sentrum2.5 km
  • Musée d'Orsay2.6 km
  • Champs-Elysées2.7 km
  • Notre Dame Katedralen2.8 km
  • Seinen2.8 km
  • Hvor langt ligger ibis Styles Paris Cadet Lafayette unna Élysée Montmartre?

    Populære Élysée Montmartre er bare litt over 0,6 km fra ibis Styles Paris Cadet Lafayette.

  • Ligger ibis Styles Paris Cadet Lafayette i nærheten av Place Saint-Germain-des-Pres?

    Fra ibis Styles Paris Cadet Lafayette til Place Saint-Germain-des-Pres er det kun 2,8 km.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos ibis Styles Paris Cadet Lafayette

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på ibis Styles Paris Cadet Lafayette. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 24. juli 2026.

  • Er prisene for ibis Styles Paris Cadet Lafayette sammenlignbare med hoteller med 3 stjerne(r) i Paris?

    Gjennomsnittsprisen for en natt på ibis Styles Paris Cadet Lafayette er 5 % lavere enn gjennomsnittet i Paris for lignende hoteller med 3 stjerner. Pris per natt på ibis Styles Paris Cadet Lafayette ligger vanligvis på 1 776 kr, noe som regnes for å være et godt tilbud for et hotellrom med god standard i Paris.

  • Hvor langt er det fra ibis Styles Paris Cadet Lafayette til nærmeste flyplass (Paris Charles de Gaulle flyplass)?

    Det er 33,8 km fra den nærmeste flyplassen, Paris Charles de Gaulle flyplass, til ibis Styles Paris Cadet Lafayette. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 26m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Paris Charles de Gaulle flyplass til ibis Styles Paris Cadet Lafayette?

    Samkjøringsapper og taxier er fortsatt en veldig vanlig transportløsning for de som bor på ibis Styles Paris Cadet Lafayette. Dette er ofte den mest lønnsomme transportmetoden når man besøker Paris.

  • Regnes ibis Styles Paris Cadet Lafayette for å være et dyrevennlig hotell?

    Gjester har lov til å ha med seg husdyr når de skal bo på ibis Styles Paris Cadet Lafayette.

  • Hvor langt er det fra ibis Styles Paris Cadet Lafayette til sentrum i Paris?

    Sentrum i Rochechouart, Paris ligger bare 0,3 km fra inngangsdørene til ibis Styles Paris Cadet Lafayette. Du vil komme til å støte på mange andre turister på steder som Parc Des Princes som enkelt kan nås fra ibis Styles Paris Cadet Lafayette ved hjelp av ethvert transportmiddel.

  • Hva er telefonnummeret til ibis Styles Paris Cadet Lafayette?

    Hvis du har spørsmål eller lignende vedrørende oppholdet ditt, kan du ringe +33 1 48 78 28 94 for å snakke med en av resepsjonistene på ibis Styles Paris Cadet Lafayette.

  • Har ibis Styles Paris Cadet Lafayette Wi–Fi?

    Ja, ibis Styles Paris Cadet Lafayette tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på ibis Styles Paris Cadet Lafayette?

    Standard utsjekkingstid på ibis Styles Paris Cadet Lafayette er 12:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 14:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på ibis Styles Paris Cadet Lafayette, Paris?

    Prisene på ibis Styles Paris Cadet Lafayette varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 1 776 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 955 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Hvilken måned er billigst å bo på ibis Styles Paris Cadet Lafayette?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |ibis Styles Paris Cadet Lafayette, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (1 190 kr).

  • I hvilket område i Paris ligger ibis Styles Paris Cadet Lafayette?

    ibis Styles Paris Cadet Lafayette ligger i 9. arrondissement i Paris. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor ibis Styles Paris Cadet Lafayette er i forhold til resten av Paris.

  • Er det andre Ibis Styles-hoteller i Paris?

    Totalt er det er 28 lokasjoner i Paris. Det mest populære overnattingsstedet hos Ibis Styles i Paris er ibis Styles Paris Maine Montparnasse.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på ibis Styles Paris Cadet Lafayette?

    Vurder å sjekke inn på ibis Styles Paris Cadet Lafayette på onsdag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 844 kr).

  • Hvor langt ligger ibis Styles Paris Cadet Lafayette unna Élysée Montmartre?

    Populære Élysée Montmartre er bare litt over 0,6 km fra ibis Styles Paris Cadet Lafayette.

  • Ligger ibis Styles Paris Cadet Lafayette i nærheten av Place Saint-Germain-des-Pres?

    Fra ibis Styles Paris Cadet Lafayette til Place Saint-Germain-des-Pres er det kun 2,8 km.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i ibis Styles Paris Cadet Lafayette