Zhongzhou International Hotel Kaifeng

Hotell
5 stjerner
lø. 5.9.
-
sø. 6.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
592 kr
/Billigste pris per natt
Leverandør
Totalt per natt
592 kr
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Zhongzhou International Hotel Kaifeng

lø. 5.9.
-
sø. 6.9.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Superior Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Zhongzhou International Hotel Kaifeng Om

I Kaifeng, 5,2 kilometer fra Qingming Riverside Landscape Garden og 6,7 kilometer fra Kaifeng Drum-tårnet, ligger Zhongzhou International Hotel, som tilbyr overnatting med en bar. Flere fasiliteter ti...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+86 371 2221 8888

Fordeler og fasiliteter på Zhongzhou International Hotel Kaifeng

  • Innendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Gratis WiFi
  • Gratis flyplasstransport
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Møte- og selskapslokaler
  • Internett

Generelt

  • Minibank
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Handicapvennlig
  • Hårføner
  • Bankboks
  • Vaskeri
  • Heis
  • Minibar
  • Kjøleskap
  • Safe
  • Sauna
  • Innendørs basseng
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykeområde
  • Nattklubb
  • Bagasjeoppbevaring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder

Aktiviteter

  • Treningssenter
  • Tennis
  • Massasje
  • Biljard

Tjenester

  • Forretningssenter
  • Skjønnhetssalong
  • Portvakttjeneste
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Gratis flyplasstransport
  • Spa
Vis alle 29 fasiliteter

Vurderinger for Zhongzhou International Hotel Kaifeng

0,0
Dårlig0 verifiserte gjesteanmeldelser
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Utforsk Gulou, Kaifeng

Nærmeste flyplasser

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Zhongzhou International Hotel Kaifeng

  • Har Zhongzhou International Hotel Kaifeng et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Zhongzhou International Hotel Kaifeng har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Zhongzhou International Hotel Kaifeng?

    Hvis du har spørsmål om Zhongzhou International Hotel Kaifeng og reservasjonen din, kan du kontakte resepsjonen direkte på telefonnummer +86 371 2221 8888.

  • Har Zhongzhou International Hotel Kaifeng Wi–Fi?

    Ja, Zhongzhou International Hotel Kaifeng tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Zhongzhou International Hotel Kaifeng?

    Gjester som bor på Zhongzhou International Hotel Kaifeng har et treningsrom tilgjengelig. De fleste hoteller har ikke treningsrom som er åpne døgnet rundt, så husk å spør resepsjonen om åpningstidene til treningsrommet.

  • hva er utsjekkingstiden på Zhongzhou International Hotel Kaifeng?

    Utsjekkingstiden er 12:00 på Zhongzhou International Hotel Kaifeng. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Zhongzhou International Hotel Kaifeng, Kaifeng?

    Et godt tilbud på Zhongzhou International Hotel Kaifeng akkurat nå ligger på mellom 481 kr og 524 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Er det en restaurant på Zhongzhou International Hotel Kaifeng?

    Zhongzhou International Hotel Kaifeng har en restaurant - kontakt de for åpningstider. Dersom du bare ønsker noe å drikke, finnes det også en bar her.

  • Tilbyr Zhongzhou International Hotel Kaifeng vask av klær?

    Ja, Zhongzhou International Hotel Kaifeng tilbyr klesvasktjenester til sine gjester.

  • Tilbyr Zhongzhou International Hotel Kaifeng rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Zhongzhou International Hotel Kaifeng tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • I hvilket område i Kaifeng ligger Zhongzhou International Hotel Kaifeng?

    Zhongzhou International Hotel Kaifeng ligger i Gulou i Kaifeng. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Zhongzhou International Hotel Kaifeng er i forhold til resten av Kaifeng.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Zhongzhou International Hotel Kaifeng