Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel

Hotell
3 stjerner
to. 6.8.
-
fr. 7.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
2 316 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 30. juli 2026.
to. 6.8.
-
fr. 7.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 30. juli 2026.
Beliggenhet Velger du Yuzawa Grand Hotel som overnattingssted i Yuzawa, vil du ha 1 minutter å gå til Naeba skiområde og 7 minutter til Snow Country museum. Dette ryokanet med skimuligheter ligger 13,...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid10:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+81 257 842 351

Fordeler og fasiliteter på Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel
  • Restaurant
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Parkeringstjeneste
  • Gratis parkering
  • Transfertjeneste (gratis)
  • Flatskjerm-TV
  • TV

Generelt

  • Vindu
  • Yukata (japansk badekåpe)
  • Vannkoker
  • Håndklær
  • Bankboks
  • Brannslukkingsapparat
  • EV-ladestasjon
  • Heis
  • Flatskjerm-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Romservice
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Termisk bad
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Slippers
  • Førstehjelpsskrin
  • Stikkontakt nær sengen
  • Vekkerklokke
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Røykfritt
  • Badekar
  • Restaurant
  • Bidet
  • Kroppssåpe
  • Hårføner
  • Skap med lås
  • Tatami (tradisjonelt japansk gulv)
  • Te-/kaffetrakter
  • Telefon
  • Utsikt mot fjell
  • Klimaanlegg
  • Kjøleskap
  • Fjærfri pute
  • Toalett
  • Utendørs bad
  • Toalettpapir
  • Sauna
  • Tannbørste
  • Utsikt over byen
  • Klesstativ
  • Buksepresse
  • Søppeldunker
  • Kaffemaskin
  • TV
  • Gratis parkering
  • De øvre etasjene nås via heis
  • Balsam
  • Parkeringstjeneste
  • Salgsautomat (drikke)
  • Privat bad
  • Garderobe eller skap
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykeområde
  • Bagasjeoppbevaring
  • Privat parkering

Aktiviteter

  • Massasje
  • Sykkelutleie
  • Spillerom
  • Sykling
  • Skiaktiviteter
  • Karaoke
  • Offentlig bad
  • Lekeplass

Tjenester

  • Transfertjeneste (gratis)
  • Vekkeservice
  • Daglig rengjøring
  • Faks/fotokopi
  • Møte- og selskapslokaler
  • Utleie av skiutstyr (på området)
  • Forhandler av heiskort
  • Skiskole
  • Tilgang med nøkkel
  • Sikkerhet 24/7
  • Skioppbervaring
Vis alle 80 fasiliteter

Vurderinger for Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 670 anmeldelser av Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 30. juli 2026.
9,1
Fantastisk670 verifiserte gjesteanmeldelser
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Yuzawa som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel. Totalt er det er293 hoteller som betjener reisende i Yuzawa. Prisdata ble sist oppdatert 30. juli 2026.

Utforsk Yuzawa

Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel har adresse Yuzawa 2494 i , Yuzawa. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 30. juli 2026.

Mest populære attraksjoner

Gala Yuzawa

4 minutter kjøretur

2,2 km

Naeba Ski Resort

41 minutter kjøretur

22,5 km

Gala Yuzawa

4 minutter kjøretur

2,2 km

Naeba Ski Resort

41 minutter kjøretur

22,5 km

Nærmeste flyplasser

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 30. juli 2026.

  • Hva er telefonnummeret til Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel?

    Den beste måten å kontakt Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel på, er ved å ringe +81 257 842 351.

  • Har Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel Wi–Fi?

    Ja, Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel?

    10:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 15:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel, Yuzawa?

    Prisene på Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 1 594 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 1 017 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel?

    Ja - Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel har en restaurant.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel, bør du vurdere å bo i juni, når prisene vanligvis er på det laveste (670 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Echigo Yuzawa Onsen Yuzawa Grand Hotel