Yooma Urban Lodge Tour Eiffel

Hotell
3 stjerner
lø. 1.8.
-
sø. 2.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 160 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Yooma Urban Lodge Tour Eiffel

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Yooma Urban Lodge Tour Eiffel, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 25. juli 2026.
lø. 1.8.
-
sø. 2.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 queensize.seng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 2 enkeltsenger
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Yooma Urban Lodge Tour Eiffel Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Yooma Urban Lodge Tour Eiffel, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 25. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en restaurant, et treningssenter og en bar/lounge. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Andre fasiliteter som tilbys, er en snackbar/delikates...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+33 1 44 09 00 13

Fordeler og fasiliteter på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • Lav baderomsvask
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis

Generelt

  • Utsikt mot elv
  • Familierom
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Skap med lås
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Media og underholdning

  • Radio
  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Strømmetjeneste
  • TV

Bad

  • Dusj
  • Høyt toalett
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Karbonmonoksidmåler
  • Sikkerhet 24/7

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Innendørs lekeområde
  • Barneklubb
  • Utendørs lekeutstyr for barn
  • Stikkontakter med barnesikring
  • Lekeplass

Mat

  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Snackbar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet

Aktiviteter

  • Vandring
  • Brettspill/puslespill
  • Spillerom
  • Bowling
  • Biljard

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Parkering og transport

  • Parkering
  • Privat parkering

Spa

  • Spa
  • Sauna

Utendørs

  • Hage

Vaskeri

  • Vaskeri

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Yooma Urban Lodge Tour Eiffel

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 7 932 anmeldelser av Yooma Urban Lodge Tour Eiffel hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 25. juli 2026.
8,4
Veldig bra
7932 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
3612
Veldig bra
1819
Bra
1272
Ok
462
Greit
374
Middelmådig
164
Dårlig
233
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Paris som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Yooma Urban Lodge Tour Eiffel. Totalt er det er19 647 hoteller som betjener reisende i Paris. Prisdata ble sist oppdatert 25. juli 2026.

Utforsk 15. arrondissement, Paris

Yooma Urban Lodge Tour Eiffel har adresse 51 Quai De Grenelle i 15. arrondissement, Paris. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 25. juli 2026.
Her finner du Yooma Urban Lodge Tour Eiffel: 51 Quai De Grenelle

Mest populære attraksjoner

  • Eiffeltårnet1.1 km
  • Arc de Triomphe2.7 km
  • Champs-Elysées2.9 km
  • Musée d'Orsay3.3 km
  • Place de la Concorde3.3 km
  • Saint-Sulpice3.7 km
  • Musee du Louvre4 km
  • Operahuset i Paris4.2 km
  • Opera Comique4.5 km
  • Pantheon4.6 km
  • Notre Dame Katedralen4.8 km
  • Paris sentrum5 km
  • Hvor langt ligger Yooma Urban Lodge Tour Eiffel unna Parc Des Princes?

    Yooma Urban Lodge Tour Eiffel er innen gangavstand (2,5 km) fra Parc Des Princes, Paris.

  • Ligger Yooma Urban Lodge Tour Eiffel i nærheten av Tuileriparken?

    Yooma Urban Lodge Tour Eiffel er et godt valg dersom du vil besøke Tuileriparken, som ligger 3,5 km unna.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Yooma Urban Lodge Tour Eiffel

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 25. juli 2026.

  • Er prisene for Yooma Urban Lodge Tour Eiffel sammenlignbare med hoteller med 3 stjerne(r) i Paris?

    Gjennomsnittsprisen for en natt på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel er 87 % lavere enn gjennomsnittet i Paris for lignende hoteller med 3 stjerner. Pris per natt på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel ligger vanligvis på 2 018 kr, noe som regnes for å være et godt tilbud for et hotellrom med god standard i Paris.

  • Hvor langt er det fra Yooma Urban Lodge Tour Eiffel til nærmeste flyplass (Paris Charles de Gaulle flyplass)?

    Uten trafikk tar kjøreturen fra Yooma Urban Lodge Tour Eiffel til Paris Charles de Gaulle flyplass (den nærmeste flyplassen) (42,6 km) vanligvis ca. 0t 33m. Hvis du bor i et storbyområde, kan det være at kjøretiden øker på grunn av mye trafikk på veiene.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Paris Charles de Gaulle flyplass til Yooma Urban Lodge Tour Eiffel?

    Du kan enkelt komme deg fra Paris Charles de Gaulle flyplass til Yooma Urban Lodge Tour Eiffel i Paris ved å leie en bil hos et av utleiebyråene på flyplassen til en pris på i gjennomsnitt 319 kr/dag. Yooma Urban Lodge Tour Eiffel har en parkering tilgjengelig for de gjestene som velger å leie bil. Samkjøringsapper og taxier er fortsatt en veldig vanlig transportløsning for de som bor på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel. Dette er ofte den mest lønnsomme transportmetoden når man besøker Paris.

  • Hvor langt er det fra Yooma Urban Lodge Tour Eiffel til sentrum i Paris?

    Sentrum i Passy, Paris ligger bare 0,7 km fra inngangsdørene til Yooma Urban Lodge Tour Eiffel. Du vil komme til å støte på mange andre turister på steder som Cité Internationale Universitaire de Paris som enkelt kan nås fra Yooma Urban Lodge Tour Eiffel ved hjelp av ethvert transportmiddel.

  • Hva er telefonnummeret til Yooma Urban Lodge Tour Eiffel?

    Du kan kontakte resepsjonen på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel ved å ringe +33 1 44 09 00 13.

  • Har Yooma Urban Lodge Tour Eiffel Wi–Fi?

    Ja, Yooma Urban Lodge Tour Eiffel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel?

    Ja, gjester som bor på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel har tilgang til et treningsrom.

  • hva er utsjekkingstiden på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel?

    Normal innsjekkingstid på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel er 15:00, og utsjekk må skje før 11:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel, Paris?

    Yooma Urban Lodge Tour Eiffel romprisene avhenger av hvilke datoer du velger, romtype og tilgjengelighet. Gjennomsnittsprisen den siste tiden er 2 018 kr/natten, med de beste prisene helt nede i 821 kr/natten. For å se hvilke tilbud som gjelder nå, legg inn dine datoer i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel?

    Ja - Yooma Urban Lodge Tour Eiffel har en restaurant. hotel har også en bar.

  • Tilbyr Yooma Urban Lodge Tour Eiffel vask av klær?

    Yooma Urban Lodge Tour Eiffel har vanligvis klesvasktjenester. Kontakt overnattingsstedet for mer iformasjon.

  • Tilbyr Yooma Urban Lodge Tour Eiffel rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Yooma Urban Lodge Tour Eiffel tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Yooma Urban Lodge Tour Eiffel, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (1 189 kr).

  • I hvilket område i Paris ligger Yooma Urban Lodge Tour Eiffel?

    Yooma Urban Lodge Tour Eiffel ligger i 15. arrondissement i Paris. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Yooma Urban Lodge Tour Eiffel er i forhold til resten av Paris.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel?

    Vurder å sjekke inn på Yooma Urban Lodge Tour Eiffel på fredag, når prisen vanligvis er på det laveste (2 634 kr).

  • Hvor langt ligger Yooma Urban Lodge Tour Eiffel unna Parc Des Princes?

    Yooma Urban Lodge Tour Eiffel er innen gangavstand (2,5 km) fra Parc Des Princes, Paris.

  • Ligger Yooma Urban Lodge Tour Eiffel i nærheten av Tuileriparken?

    Yooma Urban Lodge Tour Eiffel er et godt valg dersom du vil besøke Tuileriparken, som ligger 3,5 km unna.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Yooma Urban Lodge Tour Eiffel