Vibe Hotel Sydney Darling Harbour

Hotell
4 stjerner
sø. 2.8.
-
ma. 3.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 042 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Vibe Hotel Sydney Darling Harbour

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Vibe Hotel Sydney Darling Harbour, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 26. juli 2026.
sø. 2.8.
-
ma. 3.8.
Deluxe rom, ukjent sengetype
1 381 kr
per natt med avgifter
Deluxe rom, ukjent sengetype
1 478 kr
per natt med avgifter
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Vibe Hotel Sydney Darling Harbour Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Vibe Hotel Sydney Darling Harbour, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 26. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et utendørs basseng, en restaurant og et treningssenter. Wi-fi i fellesområder er inkludert. En bar/lounge, en bassengbar og en takterrasse t...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+61 290 608 888

Fordeler og fasiliteter på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker
  • Balsam

Mat

  • Vinglass
  • Vannkoker
  • Minibar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Mat kan leveres på rommet
  • Kaffemaskin

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Røykfritt
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Generelt

  • Oppholdsrom
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Telefon
  • Teppegulv
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Vekkeservice
  • Bankboks
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett
  • Buksepresse

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Safe

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Balkong
  • Hagemøbler

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Svømmebasseng

  • Takbasseng
  • Bassengbar
  • Utendørs basseng

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • TV

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Treningssenter

  • Helsestudio
  • Treningssenter

Parkering og transport

  • Parkering

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig

Vurderinger for Vibe Hotel Sydney Darling Harbour

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 2 554 anmeldelser av Vibe Hotel Sydney Darling Harbour hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 26. juli 2026.
8,4
Veldig bra
2554 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1291
Veldig bra
613
Bra
276
Ok
137
Greit
97
Middelmådig
57
Dårlig
83
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Sydney som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Vibe Hotel Sydney Darling Harbour. Totalt er det er5 739 hoteller som betjener reisende i Sydney. Prisdata ble sist oppdatert 26. juli 2026.

Utforsk Sydney CBD, Sydney

Vibe Hotel Sydney Darling Harbour har adresse 319-325 Sussex Street i Sydney CBD, Sydney. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 26. juli 2026.
Her finner du Vibe Hotel Sydney Darling Harbour: 319-325 Sussex Street

Mest populære attraksjoner

  • Darling Harbour248 m
  • George Street287 m
  • Sydney Tower0.7 km
  • Hyde Park0.7 km
  • Australian National Maritime Museum0.8 km
  • St Mary's Cathedral1 km
  • Star Casino1.2 km
  • Circular Quay1.7 km
  • Kings Cross1.8 km
  • University of Sydney2.2 km
  • Sydney Opera House2.3 km
  • Sydney Harbour Bridge2.6 km
  • Hvor langt ligger Vibe Hotel Sydney Darling Harbour unna The Metro Theatre?

    Du kan gå til The Metro Theatre når du bor på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour - da er du omtrent 0,2 km unna.

  • Ligger Vibe Hotel Sydney Darling Harbour i nærheten av Sydney Cricket Ground?

    Vibe Hotel Sydney Darling Harbour er et godt valg dersom du vil besøke Sydney Cricket Ground, som ligger 2,6 km unna.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Vibe Hotel Sydney Darling Harbour

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 26. juli 2026.

  • Er prisene for Vibe Hotel Sydney Darling Harbour sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Sydney?

    Hoteller i Sydney med 4 stjerner koster vanligvis 1 513 kr/natt, men Vibe Hotel Sydney Darling Harbour er i gjennomsnitt 35 % billigere enn gjennomsnittsprisen i området. Du kan vanligvis bo på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour for 2 047 kr/natt. Dette er et flott tilbud for HotelsCombined-brukere som har planer om å besøke Sydney.

  • Hvor langt er det fra Vibe Hotel Sydney Darling Harbour til nærmeste flyplass (Sydney Kingsford Smith flyplass)?

    Avstanden fra den nærmeste flyplassen, Sydney Kingsford Smith flyplass, til Vibe Hotel Sydney Darling Harbour, er 12,2 km, og den forventede kjøretiden er ca. 0t 09m. Tiden det tar å kjøre mellom disse kan variere basert på tidspunkt på dagen samt hvordan trafikken normalt er i området.

  • Har Vibe Hotel Sydney Darling Harbour et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Vibe Hotel Sydney Darling Harbour har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hvor langt er det fra Vibe Hotel Sydney Darling Harbour til sentrum i Sydney?

    Vibe Hotel Sydney Darling Harbour ligger bare 0,4 km fra sentrum av Downtown, Sydney. Fra Vibe Hotel Sydney Darling Harbour er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. Sydney Lyric Theatre.

  • Hva er telefonnummeret til Vibe Hotel Sydney Darling Harbour?

    Hvis du har spørsmål eller lignende vedrørende oppholdet ditt, kan du ringe +61 290 608 888 for å snakke med en av resepsjonistene på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour.

  • Har Vibe Hotel Sydney Darling Harbour Wi–Fi?

    Ja, Vibe Hotel Sydney Darling Harbour tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour?

    Ja, gjester som bor på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour har tilgang til et treningsrom.

  • hva er utsjekkingstiden på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour?

    Vibe Hotel Sydney Darling Harbour utsjekk er 11:00, det er mulig å sjekke ut senere etter avtale med resepsjonen.

  • Hvor mye koster det å bo på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour, Sydney?

    Vibe Hotel Sydney Darling Harbour romprisene avhenger av hvilke datoer du velger, romtype og tilgjengelighet. Gjennomsnittsprisen den siste tiden er 2 047 kr/natten, med de beste prisene helt nede i 981 kr/natten. For å se hvilke tilbud som gjelder nå, legg inn dine datoer i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour?

    Ja - Vibe Hotel Sydney Darling Harbour har en restaurant. Dersom du bare ønsker noe å drikke, finnes det også en bar her.

  • Tilbyr Vibe Hotel Sydney Darling Harbour vask av klær?

    Ja, Vibe Hotel Sydney Darling Harbour tilbyr klesvasktjenester til sine gjester. Gjester kan også låne strykejern og strykebrett.

  • Tilbyr Vibe Hotel Sydney Darling Harbour rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Vibe Hotel Sydney Darling Harbour tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Vibe Hotel Sydney Darling Harbour, bør du vurdere å bo i juli, når prisene vanligvis er på det laveste (1 522 kr).

  • I hvilket område i Sydney ligger Vibe Hotel Sydney Darling Harbour?

    Vibe Hotel Sydney Darling Harbour ligger i Sydney CBD i Sydney. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Vibe Hotel Sydney Darling Harbour er i forhold til resten av Sydney.

  • Er det andre TFE-hoteller i Sydney?

    Totalt er det er 3 lokasjoner i Sydney. Det mest populære overnattingsstedet hos TFE i Sydney er Vibe Hotel Sydney Darling Harbour.

  • Hvor langt ligger Vibe Hotel Sydney Darling Harbour unna The Metro Theatre?

    Du kan gå til The Metro Theatre når du bor på Vibe Hotel Sydney Darling Harbour - da er du omtrent 0,2 km unna.

  • Ligger Vibe Hotel Sydney Darling Harbour i nærheten av Sydney Cricket Ground?

    Vibe Hotel Sydney Darling Harbour er et godt valg dersom du vil besøke Sydney Cricket Ground, som ligger 2,6 km unna.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Vibe Hotel Sydney Darling Harbour