Hotell

Nara Kasugaokuyama Tsukihitei

4 stjerner
9,7
Enestående
basert på 385 vurderinger
385 verifiserte gjesteanmeldelser
ti. 29.9.
-
on. 30.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
6 221 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Nara Kasugaokuyama Tsukihitei

ti. 29.9.
-
on. 30.9.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Tradisjonelt Rom, ukjent sengetype
Tradisjonelt Rom, ukjent sengetype
Tradisjonelt Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Nara Kasugaokuyama Tsukihitei Om

Under oppholdet kan du nyte alle bekvemmelighetene du er vant til hjemmefra, og mye mer. Her er det blant annet kjøleskap og wi-fi inkludert, i tillegg til bidé og hage. Dessuten finnes det fasilitete...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+81 742 262 021
Lisensnummer: 第39-40号

Fordeler og fasiliteter på Nara Kasugaokuyama Tsukihitei

  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Gratis parkering
  • Gratis toalettartikler
  • Møte- og selskapslokaler
  • Internett
  • Hårføner
  • Safe
  • Kjøleskap
  • Røykfritt

Vurderinger for Nara Kasugaokuyama Tsukihitei

9,7
Fantastisk
385 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
331
Veldig bra
34
Bra
7
Ok
7
Greit
4
Middelmådig
0
Dårlig
2
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Utforsk Nara

Her finner du Nara Kasugaokuyama Tsukihitei: 158 Kasugano-Cho

Mest populære attraksjoner

  • Kasuga Grand Shrine0.5 km
  • Mount Wakakusa0.6 km
  • Nara Park0.8 km
  • Shin-Yakushi-ji1.2 km
  • Historic Monuments of Ancient Nara1.2 km
  • Todai-ji Temple1.2 km
  • Nara National Museum1.3 km
  • Shoso-in1.5 km
  • Kofuku-ji1.8 km
  • Gango-ji2.1 km
  • Kintetsu Nara Station2.3 km
  • Konoike Athletic Stadium2.5 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Nara Kasugaokuyama Tsukihitei

  • Hva er telefonnummeret til Nara Kasugaokuyama Tsukihitei?

    Den beste måten å kontakt Nara Kasugaokuyama Tsukihitei på, er ved å ringe +81 742 262 021.

  • Har Nara Kasugaokuyama Tsukihitei Wi–Fi?

    Ja, Nara Kasugaokuyama Tsukihitei tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Nara Kasugaokuyama Tsukihitei?

    Standard utsjekkingstid på Nara Kasugaokuyama Tsukihitei er 11:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 15:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på Nara Kasugaokuyama Tsukihitei, Nara?

    Vanligvis ligger romprisene på Nara Kasugaokuyama Tsukihitei på rundt 6 673 kr/natt, med priser helt nede i 4 318 kr/natt. Prisene varierer pga flere faktorer (f.eks dato, tid på året, romtype osv), så bruk skjemaet over for å se prisene på de aktuelle datoene.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Nara Kasugaokuyama Tsukihitei?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Nara Kasugaokuyama Tsukihitei, bør du vurdere å bo i juli, når prisene vanligvis er på det laveste (773 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Nara Kasugaokuyama Tsukihitei