Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection

Hotell
4 stjerner
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 159 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en restaurant, et døgnåpent treningssenter og en bar/lounge. Wi-fi i fellesområder er inkludert. En snackbar/delikatesseforretning, ubetjent ...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+61 285 861 888

Fordeler og fasiliteter på Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler

Mat

  • Vannkoker
  • Minibar
  • Snackbar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Kjøleskap
  • Mat kan leveres på rommet

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Hårføner
  • Toalett
  • Badekåpe
  • Privat bad

Tjenester og hjelpemidler

  • Vekkeservice
  • Bankboks
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Vannflaske
  • Døgnåpen resepsjon

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Bibliotek
  • Delt stue/TV-område
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Safe

Tilgjengelighet og egnethet

  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Røykfritt
  • De øvre etasjene nås via trapper

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Balkong
  • Utendørs spiseplass

Generelt

  • Telefon
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Aktiviteter

  • Sykkelutleie
  • Kasino

Parkering og transport

  • Parkering

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig

Vurderinger for Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 964 anmeldelser av Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
8,6
Veldig bra
1964 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1268
Veldig bra
348
Bra
176
Ok
61
Greit
57
Middelmådig
21
Dårlig
33
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Sydney som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection. Totalt er det er5 736 hoteller som betjener reisende i Sydney. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Pyrmont, Sydney

Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection har adresse 139 Murray Street i Pyrmont, Sydney. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection: 139 Murray Street

Mest populære attraksjoner

  • Australian National Maritime Museum400 m
  • Darling Harbour0.5 km
  • Star Casino0.6 km
  • George Street0.9 km
  • Sydney Tower1.1 km
  • Hyde Park1.3 km
  • St Mary's Cathedral1.5 km
  • Circular Quay1.8 km
  • University of Sydney2 km
  • Sydney Opera House2.4 km
  • Kings Cross2.5 km
  • Sydney Harbour Bridge2.6 km
  • Hvor langt ligger Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection unna The Metro Theatre?

    The Metro Theatre i Sydney er 0,9 km fra Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection.

  • Ligger Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection i nærheten av Sydney Cricket Ground?

    Fra Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection til Sydney Cricket Ground er det kun 3,3 km.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Er prisene for Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Sydney?

    Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection har som regel lavere priser enn gjennomsnittsprisen for hoteller med 4 stjerner i Sydney. Du kan i gjennomsnitt forvente deg å måtte betale 1 963 kr per natt i Sydney. Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection vil koste deg 2 111 kr per natt, noe som er 7 % billigere enn gjennomsnittet i Sydney.

  • Hvor langt er det fra Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection til nærmeste flyplass (Sydney Kingsford Smith flyplass)?

    Det er 12,3 km fra den nærmeste flyplassen, Sydney Kingsford Smith flyplass, til Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 09m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Hvor langt er det fra Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection til sentrum i Sydney?

    Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection ligger bare 0,6 km fra sentrum av Pyrmont, Sydney. Fra Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. Sydney Lyric Theatre.

  • Hva er telefonnummeret til Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection?

    Hvis du har spørsmål eller lignende vedrørende oppholdet ditt, kan du ringe +61 285 861 888 for å snakke med en av resepsjonistene på Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection.

  • Har Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection Wi–Fi?

    Ja, Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection?

    Utsjekkingstiden er 11:00 på Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection, Sydney?

    Et godt tilbud på Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection akkurat nå ligger på mellom 186 kr og 2 111 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Er det en restaurant på Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection?

    Ja - Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection har en restaurant. Drinker kan bestilles på overnattingsstedets bar.

  • Tilbyr Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection vask av klær?

    Ja, Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection, Sydney tilbyr vanligvis klesvask. Gjester kan også låne strykejern og strykebrett.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection, bør du vurdere å bo i juli, når prisene vanligvis er på det laveste (1 531 kr).

  • I hvilket område i Sydney ligger Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection?

    Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection ligger i Pyrmont i Sydney. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection er i forhold til resten av Sydney.

  • Er det andre Handwritten-hoteller i Sydney?

    Totalt er det er 2 lokasjoner i Sydney. Det mest populære overnattingsstedet hos Handwritten i Sydney er Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection.

  • Hvor langt ligger Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection unna The Metro Theatre?

    The Metro Theatre i Sydney er 0,9 km fra Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection.

  • Ligger Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection i nærheten av Sydney Cricket Ground?

    Fra Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection til Sydney Cricket Ground er det kun 3,3 km.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Hotel Woolstore 1888, Sydney - Handwritten Collection