The Evelyn Dongdaemun Hotel

Motell
3 kategori vurdering
on. 2.9.
-
to. 3.9.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for The Evelyn Dongdaemun Hotel
Leverandør for The Evelyn Dongdaemun Hotel
Leverandør for The Evelyn Dongdaemun Hotel
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for The Evelyn Dongdaemun Hotel

on. 2.9.
-
to. 3.9.

The Evelyn Dongdaemun Hotel Om

The Evelyn Dongdaemun Hotel byr på hyggelig innkvartering i Seoul og er bare en kort spasertur unna Janghanpyeong Subway Station (Line 5). Under hele oppholdet kan også gjester benytte seg av overnatt...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+82 (0) 22 248 9100

Fordeler og fasiliteter på The Evelyn Dongdaemun Hotel

  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Forretningssenter
  • Døgnåpen resepsjon
  • Heis
  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Romservice
  • Forretningssenter
  • Døgnåpen resepsjon

Tilgjengelighet og egnethet

  • Heis

Generelt

  • Bagasjeoppbevaring

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi

Vurderinger for The Evelyn Dongdaemun Hotel

7,2
Bra
17 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
4
Veldig bra
4
Bra
5
Ok
1
Greit
0
Middelmådig
1
Dårlig
2
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Utforsk Dongdaemun-gu, Seoul

Her finner du The Evelyn Dongdaemun Hotel: 48, Janghan-ro 2-Gil

Mest populære attraksjoner

  • Cheonggyecheon4 km
  • Korea University4.2 km
  • Dongdaemun Market5.2 km
  • Garosu-gil6 km
  • عالم لوت6.2 km
  • Daehangno6.4 km
  • Changdeokgung Palace7 km
  • Myeongdong Cathedral7.1 km
  • Bukchon Hanok Village7.6 km
  • Central Seoul7.9 km
  • Gwanghwamun Plaza8.1 km
  • Sungnyemun Gate8.1 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos The Evelyn Dongdaemun Hotel

  • Hvor langt er det fra The Evelyn Dongdaemun Hotel til nærmeste flyplass (Seoul Gimpo Intl flyplass)?

    Det er 37,8 km fra den nærmeste flyplassen, Seoul Gimpo Intl flyplass, til The Evelyn Dongdaemun Hotel. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 29m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Hvor langt er det fra The Evelyn Dongdaemun Hotel til sentrum i Seoul?

    The Evelyn Dongdaemun Hotel ligger bare 0,9 km fra sentrum av Yongdap-dong, Seoul. Fra The Evelyn Dongdaemun Hotel er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. Gwanghwamun.

  • Hva er telefonnummeret til The Evelyn Dongdaemun Hotel?

    Du kan kontakte resepsjonen på The Evelyn Dongdaemun Hotel ved å ringe +82 (0) 22 248 9100.

  • Har The Evelyn Dongdaemun Hotel Wi–Fi?

    Ja, The Evelyn Dongdaemun Hotel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på The Evelyn Dongdaemun Hotel?

    The Evelyn Dongdaemun Hotel utsjekk er 12:00, det er mulig å sjekke ut senere etter avtale med resepsjonen.

  • Hvilken måned er billigst å bo på The Evelyn Dongdaemun Hotel?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |The Evelyn Dongdaemun Hotel, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (773 kr).

  • I hvilket område i Seoul ligger The Evelyn Dongdaemun Hotel?

    The Evelyn Dongdaemun Hotel ligger i Dongdaemun-gu i Seoul. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor The Evelyn Dongdaemun Hotel er i forhold til resten av Seoul.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i The Evelyn Dongdaemun Hotel