The Belle Rive Boutique Hotel

Hotell
3 stjerner
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 004 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for The Belle Rive Boutique Hotel

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for The Belle Rive Boutique Hotel, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Dobbeltrom, 2 enkeltsenger
1 304 kr
per natt med avgifter
Deluxe rom, ukjent sengetype
1 819 kr
per natt med avgifter
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

The Belle Rive Boutique Hotel Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos The Belle Rive Boutique Hotel, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
I tillegg til en restaurant tilbyr dette hotellet 2 barer/lounger og en kaffebar/kafé. Dessuten tilbys ferdiglaget frokost (inkludert) og wi-fi i fellesområdene (inkludert). Concierge-tjenester, rense...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+856 7126 0733

Fordeler og fasiliteter på The Belle Rive Boutique Hotel

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på The Belle Rive Boutique Hotel
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Gratis parkering
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Gratis toalettartikler
  • Internett

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Vifte
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Oppvarming
  • Adapter
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker
  • Balsam

Mat

  • Vannkoker
  • Minibar
  • Matpakke
  • Frukt
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Kjøleskap
  • Mat kan leveres på rommet
  • Kaffemaskin

Tjenester og hjelpemidler

  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Valutaveksling
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkel
  • Fotmassasje
  • Vannflaske
  • Døgnåpen resepsjon

Bad

  • Dusj
  • Dusjhette
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste
  • Badekåpe
  • Privat bad

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Myggnetting
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Balkong
  • Hagemøbler
  • Utendørs ildsted
  • Piknik-område
  • Hage

Generelt

  • Utsikt mot elv
  • Familierom
  • Oppholdsrom
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Slippers
  • Bagasjeoppbevaring

Aktiviteter

  • Vandring
  • Sykkelutleie
  • Kano
  • Sykling
  • Matlagingskurs

Parkering og transport

  • Gateparkering
  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Røykeområde
  • Privat inngang

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Måltider for barn

Spa

  • Massasje
  • Spa

Media og underholdning

  • Bibliotek

Vurderinger for The Belle Rive Boutique Hotel

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på The Belle Rive Boutique Hotel, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 043 anmeldelser av The Belle Rive Boutique Hotel hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
9,5
Fantastisk
1043 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
840
Veldig bra
120
Bra
53
Ok
12
Greit
10
Middelmådig
1
Dårlig
7
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Luang Prabang som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som The Belle Rive Boutique Hotel. Totalt er det er718 hoteller som betjener reisende i Luang Prabang. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Luang Prabang

The Belle Rive Boutique Hotel har adresse 99 Baan Phonehueang i , Luang Prabang. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du The Belle Rive Boutique Hotel: 99 Baan Phonehueang

Mest populære attraksjoner

  • Golden City Temple352 m
  • Night Market0.5 km
  • Royal Palace Museum0.7 km
  • Phu Si0.7 km
  • Wat Mai0.8 km
  • Traditional Arts and Ethnology Centre1 km
  • Pak Ou Buddha Caves18.4 km
  • Kuang Si Falls22.5 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos The Belle Rive Boutique Hotel

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på The Belle Rive Boutique Hotel. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra The Belle Rive Boutique Hotel til nærmeste flyplass (Luang Prabang flyplass)?

    Med en avstand på 3,8 km fra The Belle Rive Boutique Hotel til den nærmeste flyplassen, Luang Prabang flyplass, ligger kjøretiden normalt på ca. 0t 02m, avhengig av trafikken. Sørg for å sjekke hvordan trafikkforholdene normalt er i nærheten av hotellet og flyplassen ettersom noen områder kan være mer traffikerte enn andre og dermed øke reisetiden.

  • Hva er telefonnummeret til The Belle Rive Boutique Hotel?

    Den beste måten å kontakt The Belle Rive Boutique Hotel på, er ved å ringe +856 7126 0733.

  • Har The Belle Rive Boutique Hotel Wi–Fi?

    Ja, The Belle Rive Boutique Hotel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på The Belle Rive Boutique Hotel?

    Normal innsjekkingstid på The Belle Rive Boutique Hotel er 14:00, og utsjekk må skje før 12:00.

  • Hvor mye koster det å bo på The Belle Rive Boutique Hotel, Luang Prabang?

    Vanligvis ligger romprisene på The Belle Rive Boutique Hotel på rundt 861 kr/natt, med priser helt nede i 671 kr/natt. Prisene varierer pga flere faktorer (f.eks dato, tid på året, romtype osv), så bruk skjemaet over for å se prisene på de aktuelle datoene.

  • Er det en restaurant på The Belle Rive Boutique Hotel?

    Ja, det ligger en restaurant på The Belle Rive Boutique Hotel, Luang Prabang. Drinker kan bestilles på overnattingsstedets bar.

  • Tilbyr The Belle Rive Boutique Hotel vask av klær?

    The Belle Rive Boutique Hotel har vanligvis klesvasktjenester. Kontakt overnattingsstedet for mer iformasjon. Det er også strykejern- og brett på overnattingsstedet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på The Belle Rive Boutique Hotel?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |The Belle Rive Boutique Hotel, bør du vurdere å bo i september, når prisene vanligvis er på det laveste (106 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i The Belle Rive Boutique Hotel