The Beach Natural Resort Koh Kood

Hotell
3 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 068 kr
/Billigste pris per natt
Leverandør
Totalt per natt
1 068 kr
4 394 kr
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for The Beach Natural Resort Koh Kood

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for The Beach Natural Resort Koh Kood, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 27. juli 2026.
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
King Rom, 1 kingsize-seng
4 394 kr
per natt med avgifter
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
1 068 kr
per natt med avgifter
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

The Beach Natural Resort Koh Kood Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos The Beach Natural Resort Koh Kood, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 27. juli 2026.
På The Beach Natural Resort - Koh Kood kan du tilbringe dagen på stranden, hvor du kan prøve dykking med snorkel, eller du kan du spise på stedets Pagarang Restaurant. The Beach Natural Resort - Koh K...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+66 2 222 9969

Fordeler og fasiliteter på The Beach Natural Resort Koh Kood

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på The Beach Natural Resort Koh Kood
  • Privat strand
  • Snorkling
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Vifte
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Klimaanlegg
  • Pyjamas
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Bad

  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Ekstra bad
  • Ekstra toalett
  • Badekar
  • Bidet
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste

Mat

  • Vinglass
  • Vannkoker
  • Frukt
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Minibar
  • Snackbar
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Spisebord

Tjenester og hjelpemidler

  • Underholdningspersonale
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkel
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Fotmassasje
  • Ekspress utsjekking
  • Bankboks
  • Vannflaske

Generelt

  • Vindu
  • Hageutsikt
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Svømmebassengutsikt
  • Bagasjeoppbevaring
  • Havutsikt
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Spillkonsoll
  • Blu-ray-spiller
  • CD-spiller
  • Nettbrett
  • TV
  • Dock-stasjon for smarttelefon
  • DVD-spiller

Basseng og spa

  • Boblebad
  • Hagebasseng
  • Badehåndklær
  • Basseng med utsikt
  • Privat basseng
  • Saltvannsbasseng
  • Massasje

Aktiviteter

  • Økoturisme
  • Fiske
  • Kano
  • Dykking
  • Dykking
  • Snorkling
  • Muligheter for vannsport (på området)

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Bøker, DVD-er og musikk for barn
  • Måltider for barn
  • Barnevennlig buffé
  • Utendørs lekeutstyr for barn
  • Lekeplass
  • Høy barnestol

Utendørs

  • Hagemøbler
  • Privat strand
  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Grill
  • Balkong

Arbeidsområde

  • PC tilgjengelig
  • Faks/fotokopi
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Bærbar datamaskin
  • Skrivebord

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde
  • Røykfrie rom tilgjengelig

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Tørkestativ for klær

Soverom

  • Fjærpute
  • Sovesofa
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)

Vurderinger for The Beach Natural Resort Koh Kood

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på The Beach Natural Resort Koh Kood, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 201 anmeldelser av The Beach Natural Resort Koh Kood hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 27. juli 2026.
9,0
Fantastisk
1201 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
835
Veldig bra
217
Bra
82
Ok
31
Greit
19
Middelmådig
11
Dårlig
6
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Koh Kood som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som The Beach Natural Resort Koh Kood. Totalt er det er157 hoteller som betjener reisende i Koh Kood. Prisdata ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Utforsk Koh Kood

The Beach Natural Resort Koh Kood har adresse 47 Moo 5 i , Koh Kood. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Her finner du The Beach Natural Resort Koh Kood: 47 Moo 5

Mest populære attraksjoner

  • Klong Chao Beach1.3 km
  • Klong Prao Beach4.1 km
  • Ta Pho Beach4.4 km
  • Ko Kut Island6.9 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos The Beach Natural Resort Koh Kood

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på The Beach Natural Resort Koh Kood. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 27. juli 2026.

  • Er prisene for The Beach Natural Resort Koh Kood sammenlignbare med hoteller med 3 stjerne(r) i Koh Kood?

    The Beach Natural Resort Koh Kood har som regel lavere priser enn gjennomsnittsprisen for hoteller med 3 stjerner i Koh Kood. Du kan i gjennomsnitt forvente deg å måtte betale 822 kr per natt i Koh Kood. The Beach Natural Resort Koh Kood vil koste deg 1 310 kr per natt, noe som er 60 % billigere enn gjennomsnittet i Koh Kood.

  • Hva er telefonnummeret til The Beach Natural Resort Koh Kood?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos The Beach Natural Resort Koh Kood, kan du ringe +66 2 222 9969.

  • Har The Beach Natural Resort Koh Kood Wi–Fi?

    Ja, The Beach Natural Resort Koh Kood tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på The Beach Natural Resort Koh Kood?

    Normal innsjekkingstid på The Beach Natural Resort Koh Kood er 15:00, og utsjekk må skje før 11:00.

  • Hvor mye koster det å bo på The Beach Natural Resort Koh Kood, Koh Kood?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 1 310 kr per natt på The Beach Natural Resort Koh Kood. Noen brukere har funnet priser helt nede i 674 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Er det en restaurant på The Beach Natural Resort Koh Kood?

    The Beach Natural Resort Koh Kood har en restaurant. Dersom du bare ønsker noe å drikke, finnes det også en bar her.

  • Tilbyr The Beach Natural Resort Koh Kood vask av klær?

    Dersom du får behov for å vaske klær under ditt opphold på The Beach Natural Resort Koh Kood, kan du benytte deg av deres klesvasktjenester. Overnattingsstedet har også strykejern og strykebrett, som gjester kan bruke.

  • Hvilken måned er billigst å bo på The Beach Natural Resort Koh Kood?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |The Beach Natural Resort Koh Kood, bør du vurdere å bo i mai, når prisene vanligvis er på det laveste (578 kr).

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på The Beach Natural Resort Koh Kood?

    Vurder å sjekke inn på The Beach Natural Resort Koh Kood på lørdag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 757 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i The Beach Natural Resort Koh Kood