Taypikala Cuzco

Hotell
4 stjerner
lø. 8.8.
-
sø. 9.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
504 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Taypikala Cuzco

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Taypikala Cuzco, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 1. august 2026.
lø. 8.8.
-
sø. 9.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Taypikala Cuzco Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Taypikala Cuzco, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 1. august 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en restaurant, en bar/lounge og et døgnåpent forretningssenter. Dessuten tilbys frokostbuffé (inkludert) og wi-fi i fellesområdene (inkludert...

Verdt å vite

Innsjekkingstid11:00
Utsjekkingstid09:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+51 8423 4911

Fordeler og fasiliteter på Taypikala Cuzco

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Taypikala Cuzco
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Forretningssenter
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Internett

Generelt

  • Vindu
  • Utsikt mot rolig gate
  • Vannkoker
  • Radio
  • Hevet toalett
  • Terrasse/patio
  • Ekstra lange senger (> 2 meter)
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Bankboks
  • Brannslukkingsapparat
  • Gavebutikk
  • Oppholdsrom
  • Vaskeri
  • Heis
  • Stryketjeneste
  • Minibar
  • Flatskjerm-TV
  • Matpakke
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Hageutsikt
  • Delt stue/TV-område
  • Romservice
  • Røykvarslere
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Oppvarming
  • Dusj
  • Strykejern og strykebrett
  • Tilgjengelig med heis
  • Hypoallergenisk
  • Hypoallergenisk pute
  • Adapter
  • Førstehjelpsskrin
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Boblebad
  • Stikkontakt nær sengen
  • Ekstra toalett
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Allergivennlig rom
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Røykfritt
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Utsikt til landemerke
  • Spabad
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Parkering
  • Hårføner
  • Vannflaske
  • Frokost på rommet
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Telefon
  • Vannkjele
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Fjærfri pute
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Safe
  • Utsikt over byen
  • Klesstativ
  • Søppeldunker
  • Mat kan leveres på rommet
  • TV
  • De øvre etasjene nås via heis
  • Balsam
  • De øvre etasjene nås via trapper
  • Skrivebord
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Walk-in-dusj
  • Hage
  • Garderobe eller skap
  • Døgnåpen resepsjon
  • Privat inngang
  • Bagasjeoppbevaring

Aktiviteter

  • Massasje

Tjenester

  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Daglig rengjøring
  • Faks/fotokopi
  • Valutaveksling
  • Vaskeritjeneste
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkel
  • Fotmassasje
  • Sikkerhet 24/7
  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Barnevakt/tjenester for barn (tillegg)
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)
Vis alle 93 fasiliteter

Vurderinger for Taypikala Cuzco

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Taypikala Cuzco, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 711 anmeldelser av Taypikala Cuzco hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 1. august 2026.
8,8
Veldig bra1 711 verifiserte gjesteanmeldelser
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Cuzco som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Taypikala Cuzco. Totalt er det er3 123 hoteller som betjener reisende i Cuzco. Prisdata ble sist oppdatert 1. august 2026.

Utforsk Centro Historico, Cuzco

Taypikala Cuzco har adresse Calle Inticahuarina 620 i Centro Historico, Cuzco. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 1. august 2026.
  • Hvor langt ligger Taypikala Cuzco unna Coricancha?

    Taypikala Cuzco ligger omtrent 0,1 km fra Coricancha, en av Cuzcos mest popluære landemerker.

  • Ligger Taypikala Cuzco i nærheten av Cusco Cathedral?

    Cusco Cathedral er også populært å besøke i Cuzco. Det ligger 0,7 km fra Taypikala Cuzco.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Taypikala Cuzco

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Taypikala Cuzco. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 1. august 2026.

  • Er prisene for Taypikala Cuzco sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Cuzco?

    I Cuzco er gjennomsnittsprisen per natt på hoteller med 4 stjerner 912 kr. Forventet pris per natt for Taypikala Cuzco ligger på ca. 709 kr, noe som er 22 % billigere enn gjennomsnittet for byen. HotelsCombined regner Taypikala Cuzco for å være et godt tilbud hvis du vil bo på et hotell med 4 stjerner i Cuzco.

  • Hvor langt er det fra Taypikala Cuzco til nærmeste flyplass (Cuzco Velazco Astete flyplass)?

    Avstanden fra den nærmeste flyplassen, Cuzco Velazco Astete flyplass, til Taypikala Cuzco, er 6,1 km, og den forventede kjøretiden er ca. 0t 04m. Tiden det tar å kjøre mellom disse kan variere basert på tidspunkt på dagen samt hvordan trafikken normalt er i området.

  • Hvor langt er det fra Taypikala Cuzco til sentrum i Cuzco?

    Taypikala Cuzco ligger bare 0,5 km fra sentrum av Centro Historico, Cuzco. Fra Taypikala Cuzco er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. San Blas Church.

  • Hva er telefonnummeret til Taypikala Cuzco?

    Den beste måten å kontakt Taypikala Cuzco på, er ved å ringe +51 8423 4911.

  • Har Taypikala Cuzco Wi–Fi?

    Ja, Taypikala Cuzco tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Taypikala Cuzco?

    Utsjekkingstiden er 09:00 på Taypikala Cuzco. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Taypikala Cuzco, Cuzco?

    Et godt tilbud på Taypikala Cuzco akkurat nå ligger på mellom 461 kr og 709 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Er det en restaurant på Taypikala Cuzco?

    Taypikala Cuzco har en restaurant. Dersom du bare ønsker noe å drikke, finnes det også en bar her.

  • Tilbyr Taypikala Cuzco vask av klær?

    Dersom du får behov for å vaske klær under ditt opphold på Taypikala Cuzco, kan du benytte deg av deres klesvasktjenester. Overnattingsstedet har også strykejern og strykebrett, som gjester kan bruke.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Taypikala Cuzco?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Taypikala Cuzco, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (1 065 kr).

  • I hvilket område i Cuzco ligger Taypikala Cuzco?

    Taypikala Cuzco ligger i Centro Historico i Cuzco. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Taypikala Cuzco er i forhold til resten av Cuzco.

  • Hvor langt ligger Taypikala Cuzco unna Coricancha?

    Taypikala Cuzco ligger omtrent 0,1 km fra Coricancha, en av Cuzcos mest popluære landemerker.

  • Ligger Taypikala Cuzco i nærheten av Cusco Cathedral?

    Cusco Cathedral er også populært å besøke i Cuzco. Det ligger 0,7 km fra Taypikala Cuzco.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling