Hagitakayama Takayama Kanko Hotel

Hotell
3 stjerner
ma. 31.8.
-
ti. 1.9.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Hagitakayama Takayama Kanko Hotel
Leverandør for Hagitakayama Takayama Kanko Hotel
Leverandør for Hagitakayama Takayama Kanko Hotel
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hagitakayama Takayama Kanko Hotel

ma. 31.8.
-
ti. 1.9.

Hagitakayama Takayama Kanko Hotel Om

Beliggenhet Beliggende i Takayama (Hida Takayama Onsen), er Takayama Kanko Hotel mindre enn en 15 minutters spasertur unna Takayama Yatai Kaikan og Sakurayama-Jinja. Dette ryokanet ligger 0,6 mi (0,9 ...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid10:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+81 577 324 100

Fordeler og fasiliteter på Hagitakayama Takayama Kanko Hotel

  • Restaurant
  • Romservice
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Spa
  • Hårføner
  • Døgnåpen resepsjon
  • Safe
  • Kjøleskap
  • Gavebutikk
  • Klimaanlegg

Generelt

  • Safe
  • Romservice
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gavebutikk
  • Restaurant
  • Heis
  • Klimaanlegg
  • Kjøleskap
  • Døgnåpen resepsjon
  • Hårføner
  • Badstue

Tjenester

  • Spa
Vis alle 12 fasiliteter

Vurderinger for Hagitakayama Takayama Kanko Hotel

8,3
Veldig bra749 verifiserte gjesteanmeldelser
8,0Par
8,1Familier
8,9Alene
8,5Venner
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Utforsk Takayama

Mest populære attraksjoner

10 minutter til fots

0,8 km

12 minutter til fots

1,0 km

14 minutter til fots

1,2 km

4 minutter kjøretur

1,8 km

6 minutter kjøretur

4,2 km

10 minutter til fots

0,8 km

12 minutter til fots

1,0 km

14 minutter til fots

1,2 km

4 minutter kjøretur

1,8 km

6 minutter kjøretur

4,2 km

Nærmeste flyplasser

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hagitakayama Takayama Kanko Hotel

  • Hva er telefonnummeret til Hagitakayama Takayama Kanko Hotel?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos Hagitakayama Takayama Kanko Hotel, kan du ringe +81 577 324 100.

  • hva er utsjekkingstiden på Hagitakayama Takayama Kanko Hotel?

    Standard utsjekkingstid på Hagitakayama Takayama Kanko Hotel er 10:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 15:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Er det en restaurant på Hagitakayama Takayama Kanko Hotel?

    Ja - Hagitakayama Takayama Kanko Hotel har en restaurant.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Hagitakayama Takayama Kanko Hotel?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Hagitakayama Takayama Kanko Hotel, bør du vurdere å bo i juni, når prisene vanligvis er på det laveste (744 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Hagitakayama Takayama Kanko Hotel