Taewoong Hotel

Motell
2 kategori vurdering
fr. 10.7.
-
lø. 11.7.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Taewoong Hotel
Leverandør for Taewoong Hotel
Leverandør for Taewoong Hotel
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Taewoong Hotel

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Taewoong Hotel, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 3. juli 2026.
fr. 10.7.
-
lø. 11.7.

Taewoong Hotel Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Taewoong Hotel, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 3. juli 2026.
Taewoong Hotel holder til i hyggelige omgivelser i Daejeon. Det har en glimrende beliggenhet for de som vil se populære turistattraksjoner.

Motellet har døgnåpen resepsjon og ekspress inn- og u...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.

Fordeler og fasiliteter på Taewoong Hotel

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Taewoong Hotel
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Internett
  • Hårføner
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon
  • Kjøleskap
  • Klimaanlegg
  • Heis

Tjenester og hjelpemidler

  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Det mest nødvendige

  • Klimaanlegg
  • Internett

Media og underholdning

  • Kabel- eller satellitt-TV

Tilgjengelighet og egnethet

  • Heis

Bad

  • Hårføner

Mat

  • Kjøleskap

Vurderinger for Taewoong Hotel

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Taewoong Hotel, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 2 anmeldelser av Taewoong Hotel hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 3. juli 2026.
8,7
Veldig bra
2 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1
Veldig bra
0
Bra
1
Ok
0
Greit
0
Middelmådig
0
Dårlig
0
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Daejeon som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Taewoong Hotel. Totalt er det er420 hoteller som betjener reisende i Daejeon. Prisdata ble sist oppdatert 3. juli 2026.

Utforsk Dong-gu, Daejeon

Taewoong Hotel har adresse 27, Daejeon-ro 839Beon-Gil i Dong-gu, Daejeon. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 3. juli 2026.
Her finner du Taewoong Hotel: 27, Daejeon-ro 839Beon-Gil

Mest populære attraksjoner

  • Daejeon Train Station357 m
  • Daejeon Junggu Cultural Center1.2 km
  • Daejeon Hanbat Baseball Stadium1.8 km
  • Seodaejeon Park Oudoor Concert Hall2.2 km
  • Daejeon Seogu Cultural Center4.2 km
  • Daejeon Museum of Art5.4 km
  • Dunsan Prehistoric Site5.5 km
  • KOTREX Kotra Exhibition Center5.9 km
  • Dunsan Grand Park6.2 km
  • Expo Science Park6.3 km
  • Gyejoksan6.7 km
  • National Science Museum6.8 km
  • Hvor langt ligger Taewoong Hotel unna Daejeon Junggu Cultural Center?

    Daejeon Junggu Cultural Center i Daejeon er 1,2 km fra Taewoong Hotel.

  • Ligger Taewoong Hotel i nærheten av Daejeon Hanbat Baseball Stadium?

    Gangavstand - det er 1,8 km mellom Daejeon Hanbat Baseball Stadium og Taewoong Hotel.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Taewoong Hotel

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Taewoong Hotel. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 3. juli 2026.
  • Hvor langt er det fra Taewoong Hotel til sentrum i Daejeon?

    Sentrum i Dong-gu, Daejeon ligger bare 1,3 km fra inngangsdørene til Taewoong Hotel. Du vil komme til å støte på mange andre turister på steder som Expo Science Park som enkelt kan nås fra Taewoong Hotel ved hjelp av ethvert transportmiddel.

  • hva er utsjekkingstiden på Taewoong Hotel?

    12:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 15:00.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Taewoong Hotel?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Taewoong Hotel, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (521 kr).

  • I hvilket område i Daejeon ligger Taewoong Hotel?

    Taewoong Hotel ligger i Dong-gu i Daejeon. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Taewoong Hotel er i forhold til resten av Daejeon.

  • Hvor langt ligger Taewoong Hotel unna Daejeon Junggu Cultural Center?

    Daejeon Junggu Cultural Center i Daejeon er 1,2 km fra Taewoong Hotel.

  • Ligger Taewoong Hotel i nærheten av Daejeon Hanbat Baseball Stadium?

    Gangavstand - det er 1,8 km mellom Daejeon Hanbat Baseball Stadium og Taewoong Hotel.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Taewoong Hotel