The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group

Vertshus
3 stjerner
to. 9.7.
-
fr. 10.7.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 061 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 2. juli 2026.
to. 9.7.
-
fr. 10.7.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Superior Rom, 1 sovesofa
Superior Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Prisene er basert på 1 natt, inkludert avgifter, men ekskluderer skatter.
Beste pris-garanti

The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 2. juli 2026.
I tillegg til en restaurant tilbyr dette hotellet 2 barer/lounger og hage. Dessuten tilbys frokostbuffé (inkludert), wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). Rengjøring (p...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid10:30
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+44 169 071 0796

Fordeler og fasiliteter på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group
  • Sauna
  • Gratis WiFi
  • Privat bad
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Internett
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Hårføner

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Internett
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Mat

  • Vannkoker
  • Matpakke
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Mikrobølgeovn
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Vannkjele
  • Kjøleskap

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Tilgjengelig parkering
  • Røykfritt
  • De øvre etasjene nås via trapper

Parkering og transport

  • EV-ladestasjon
  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Generelt

  • Familierom
  • Sofa
  • Teppegulv

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • TV

Aktiviteter

  • Vandring
  • Golf

Tjenester og hjelpemidler

  • Bankboks
  • Tilgang med nøkkelkort

Utendørs

  • Hage

Vaskeri

  • Strykejern og strykebrett

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Familievennlig

  • Måltider for barn

Spa

  • Sauna

Vurderinger for The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 665 anmeldelser av The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 2. juli 2026.
8,7
Veldig bra
665 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
311
Veldig bra
114
Bra
111
Ok
52
Greit
39
Middelmådig
18
Dårlig
20
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Betws-y-Coed som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group. Totalt er det er288 hoteller som betjener reisende i Betws-y-Coed. Prisdata ble sist oppdatert 2. juli 2026.

Utforsk Betws-y-Coed

The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group har adresse Holyhead Road i , Betws-y-Coed. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 2. juli 2026.
Her finner du The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group: Holyhead Road

Mest populære attraksjoner

  • Swallow Falls124 m
  • Waterloo Bridge3.8 km
  • Plas y Brenin4.8 km
  • Mwdwl-Eithin15.5 km
  • Alwen Reservoir19 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 2. juli 2026.
  • Regnes The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group for å være et dyrevennlig hotell?

    Gjester har lov til å ha med seg husdyr når de skal bo på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group.

  • Hva er telefonnummeret til The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group?

    Den beste måten å kontakt The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group på, er ved å ringe +44 169 071 0796.

  • Har The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group Wi–Fi?

    Ja, The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group?

    Utsjekk bør skje før 10:30. Innsjekking på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group kan skje når som helst etter 15:00 på ankomstdagen.

  • Hvor mye koster det å bo på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group, Betws-y-Coed?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 1 761 kr per natt på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group. Noen brukere har funnet priser helt nede i 1 146 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Er det en restaurant på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group?

    Ja, det ligger en restaurant på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group, Betws-y-Coed. Det er også en bar på overnattingsstedet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (1 022 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i The Swallow Falls Inn - The Inn Collection Group