Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof

Hotell
3 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
653 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 27. juli 2026.
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, ukjent sengetype
Standardrom, 2 enkeltsenger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, 2 enkeltsenger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, 1 dobbeltseng
Standardrom, 1 dobbeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 queensize.seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 3 enkeltsenger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 dobbeltseng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en bar/lounge, ubetjent parkering og en døgnåpen resepsjon. Wi-fi i fellesområder er inkludert. En PC-stasjon, tur-/billettassistanse og safe...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+49 89 551 390

Fordeler og fasiliteter på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler

Mat

  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Te-/kaffetrakter
  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Bankboks
  • Romservice
  • Døgnåpen resepsjon

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Oppvarming

Media og underholdning

  • Radio
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Flatskjerm-TV

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfritt
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Hypoallergenisk

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Safe
  • Førstehjelpsskrin

Generelt

  • Familierom
  • Bagasjeoppbevaring

Vaskeri

  • Vaskeritjeneste

Soverom

  • Vekkerklokke

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Aktiviteter

  • Sykkelutleie

Vurderinger for Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 5 472 anmeldelser av Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 27. juli 2026.
7,3
Bra
5472 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1116
Veldig bra
1349
Bra
1183
Ok
602
Greit
567
Middelmådig
284
Dårlig
374
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Munchen som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof. Totalt er det er1 139 hoteller som betjener reisende i Munchen. Prisdata ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Utforsk Maxvorstadt, Munchen

Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof har adresse Arnulfstr. 12 i Maxvorstadt, Munchen. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Her finner du Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof: Arnulfstr. 12

Mest populære attraksjoner

  • ألت بيناكوثيك1.1 km
  • Technical University of Munich1.1 km
  • Oktoberfest1.1 km
  • Frauenkirche1.2 km
  • Theresienwiese1.3 km
  • Marienplatz1.4 km
  • 慕尼黑王宮1.6 km
  • Hofbräuhaus am Platzl1.7 km
  • München sentrum1.8 km
  • مكتب البراءات الأوروبي2 km
  • Ludwig-Maximilians-Universität München2 km
  • Maximillianstraße2.1 km
  • Hvor langt ligger Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof unna Münchner Residenz?

    Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof ligger omtrent 1,6 km fra Münchner Residenz, en av Munchens mest popluære landemerker.

  • Ligger Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof i nærheten av Olympiastadion?

    Olympiastadion er også populært å besøke i Munchen. Det ligger 3,6 km fra Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 27. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof til nærmeste flyplass (Oberpfaffenhofen flyplass)?

    Avstanden fra den nærmeste flyplassen, Oberpfaffenhofen flyplass, til Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof, er 34,6 km, og den forventede kjøretiden er ca. 0t 26m. Tiden det tar å kjøre mellom disse kan variere basert på tidspunkt på dagen samt hvordan trafikken normalt er i området.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Oberpfaffenhofen flyplass til Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof?

    Samkjøringsapper og taxier er fortsatt en veldig vanlig transportløsning for de som bor på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof. Dette er ofte den mest lønnsomme transportmetoden når man besøker Munchen.

  • Regnes Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof for å være et dyrevennlig hotell?

    Ja. Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof tillater de fleste husdyr som f.eks. hunder.

  • Hvor langt er det fra Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof til sentrum i Munchen?

    Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof ligger 0,5 km fra sentrum av St. Paul, Munchen. Du bør vurdere å besøke BMW Welt – en populær severdighet som kan nås fra Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof med flere ulike transportalternativer.

  • Hva er telefonnummeret til Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof, kan du ringe +49 89 551 390.

  • Har Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof Wi–Fi?

    Ja, Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof?

    Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof utsjekk er 12:00, det er mulig å sjekke ut senere etter avtale med resepsjonen.

  • Hvor mye koster det å bo på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof, Munchen?

    Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof romprisene avhenger av hvilke datoer du velger, romtype og tilgjengelighet. Gjennomsnittsprisen den siste tiden er 1 566 kr/natten, med de beste prisene helt nede i 564 kr/natten. For å se hvilke tilbud som gjelder nå, legg inn dine datoer i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof?

    Det ligger en restaurant på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof. Vennligst kontakt dem for kjøkkenets åpningstider. De har også en bar som serverer drinker.

  • Tilbyr Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof vask av klær?

    Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof har vanligvis klesvasktjenester. Kontakt overnattingsstedet for mer iformasjon.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (737 kr).

  • I hvilket område i Munchen ligger Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof?

    Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof ligger i Maxvorstadt i Munchen. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof er i forhold til resten av Munchen.

  • Er det andre Sure Hotel by BW-hoteller i Munchen?

    Totalt er det er 1 lokasjon i Munchen. Det mest populære overnattingsstedet hos Sure Hotel by BW i Munchen er Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof?

    Vurder å sjekke inn på Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof på lørdag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 232 kr).

  • Hvor langt ligger Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof unna Münchner Residenz?

    Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof ligger omtrent 1,6 km fra Münchner Residenz, en av Munchens mest popluære landemerker.

  • Ligger Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof i nærheten av Olympiastadion?

    Olympiastadion er også populært å besøke i Munchen. Det ligger 3,6 km fra Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Sure Hotel by Best Western München Hauptbahnhof