Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh

Hotell
2 stjerner
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
117 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Queen Rom, 1 queensize.seng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr aviser inkludert, tur-/billettassistanse og TV i fellesområde. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkl...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+60 5545 1678

Fordeler og fasiliteter på Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh
  • Romservice
  • Gratis parkering
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Flyplasstransport
  • Møte- og selskapslokaler
  • Internett
  • WiFi
  • Vaskeritjeneste

Det mest nødvendige

  • Internett
  • WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Vifte
  • Klimaanlegg
  • Sjampo

Bad

  • Bidet
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Dusj
  • Privat bad

Generelt

  • Familierom
  • Telefon
  • Utsikt over byen
  • Slippers
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Ekspress utsjekking
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Døgnåpen resepsjon

Parkering og transport

  • Flyplasstransport
  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Media og underholdning

  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Flatskjerm-TV
  • TV

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Heis
  • Røykeområde

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Safe
  • Førstehjelpsskrin

Vaskeri

  • Vaskeritjeneste

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Mat

  • Spisesal

Vurderinger for Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 159 anmeldelser av Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
7,4
Bra
1159 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
294
Veldig bra
183
Bra
207
Ok
148
Greit
125
Middelmådig
82
Dårlig
120
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Ipoh som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh. Totalt er det er1 689 hoteller som betjener reisende i Ipoh. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Ipoh

Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh har adresse 6 Jalan Sc1 1/3 i , Ipoh. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh: 6 Jalan Sc1 1/3

Mest populære attraksjoner

  • Sultan Abdul Aziz Recreation Park5.8 km
  • Perak Stadium6.2 km
  • Perak Tong6.2 km
  • Royal Perak Golf Club6.6 km
  • Gunung Lang Recreational Park7 km
  • Parkson Ipoh Parade Mall8 km
  • Coronation Park8.3 km
  • Kek Lok Tong8.5 km
  • Sam Poh Tong Temple8.6 km
  • Wisma Chye Hin9.1 km
  • Ipoh World at Han Chin Pet Soo9.1 km
  • Funtasy House Trick Art9.3 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh til nærmeste flyplass (Ipoh flyplass)?

    Med en avstand på bare 15,8 km, er den forventede kjøretiden fra den nærmeste flyplassen, Ipoh flyplass, til Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh, 0t 12m. Den estimerte kjøretiden kan variere avhengig av hvor lite eller mye trafikk det er i området. Dette gjelder spesielt for storbyområder.

  • Hva er telefonnummeret til Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +60 5545 1678.

  • Har Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh Wi–Fi?

    Ja, Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh?

    Utsjekkingstiden er 12:00 på Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh, Ipoh?

    Et godt tilbud på Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh akkurat nå ligger på mellom 96 kr og 147 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Tilbyr Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh vask av klær?

    Det tilbys klesvask på Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh, som gjester kan benytte seg av.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh, bør du vurdere å bo i juli, når prisene vanligvis er på det laveste (183 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Sun Inns Hotel Sunway City Ipoh