Sleeping Lady Mountain Resort

Resort
3 stjerner
to. 6.8.
-
fr. 7.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 431 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Sleeping Lady Mountain Resort

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Sleeping Lady Mountain Resort, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 30. juli 2026.
to. 6.8.
-
fr. 7.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Sleeping Lady Mountain Resort Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Sleeping Lady Mountain Resort, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 30. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et spa med full service, en restaurant og en bar/lounge. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert)...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+1 509 548 6344

Fordeler og fasiliteter på Sleeping Lady Mountain Resort

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Sleeping Lady Mountain Resort
  • Utendørs basseng
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Gratis parkering
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Møte- og selskapslokaler
  • Internett

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Vandring
  • Økoturisme
  • Adgang til strand
  • Brettspill/puslespill
  • Spillerom
  • Golf
  • Sykling
  • Skiaktiviteter
  • Jakt
  • Hesteridning
  • Bordtennis
  • Biljard
  • Snowboard

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Vifte
  • Brannslukkingsapparat
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Mat

  • Vannkoker
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Mikrobølgeovn
  • Snackbar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Kjøleskap
  • Salgsautomat (drikke)

Tjenester og hjelpemidler

  • Konferanserom
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Møte- og selskapslokaler
  • Utleie av skiutstyr (på området)
  • Forhandler av heiskort
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Badekåpe
  • Privat bad

Generelt

  • Vindu
  • Familierom
  • Peis
  • Oppholdsrom
  • Telefon
  • Utsikt mot fjell
  • Bagasjeoppbevaring

Basseng og spa

  • Massasje
  • Spa
  • Boblebad
  • Utendørs basseng
  • Sauna
  • Badehåndklær

Tilgjengelighet og egnethet

  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Barrierefri dusj
  • Hypoallergenisk
  • Tilgjengelig parkering
  • Allergivennlig rom
  • Røykfritt

Parkering og transport

  • EV-ladestasjon
  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Piknik-område
  • Hage

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Strykejern og strykebrett
  • Tørketrommel

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Karbonmonoksidmåler

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Innendørs lekeområde
  • Utendørs lekeutstyr for barn

Soverom

  • Vekkerklokke
  • Sovesofa

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Media og underholdning

  • Bibliotek

Vurderinger for Sleeping Lady Mountain Resort

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Sleeping Lady Mountain Resort, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 267 anmeldelser av Sleeping Lady Mountain Resort hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 30. juli 2026.
8,6
Veldig bra
267 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
157
Veldig bra
51
Bra
24
Ok
8
Greit
12
Middelmådig
8
Dårlig
7
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Leavenworth som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Sleeping Lady Mountain Resort. Totalt er det er588 hoteller som betjener reisende i Leavenworth. Prisdata ble sist oppdatert 30. juli 2026.

Utforsk Leavenworth

Sleeping Lady Mountain Resort har adresse 7375 Icicle Road i , Leavenworth. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 30. juli 2026.
Her finner du Sleeping Lady Mountain Resort: 7375 Icicle Road

Mest populære attraksjoner

  • Leavenworth Golf Club3.3 km
  • Waterfront Park4.8 km
  • Ryan Patrick Wine Tasting Room4.8 km
  • Leavenworth Nutcracker Museum4.8 km
  • Front Street Park4.9 km
  • Upper Valley Museum at Wenatchee River Institute5 km
  • Icicle Brewing Company5 km
  • Leavenworth Ranger Station5.5 km
  • Leavenworth Summer Theater5.6 km
  • Eagle Creek Winery11 km
  • Icicle Ridge trail17.2 km
  • Stevens Pass Ski Area37.5 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Sleeping Lady Mountain Resort

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Sleeping Lady Mountain Resort. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 30. juli 2026.

  • Er prisene for Sleeping Lady Mountain Resort sammenlignbare med hoteller med 3 stjerne(r) i Leavenworth?

    Sleeping Lady Mountain Resort har som regel lavere priser enn gjennomsnittsprisen for hoteller med 3 stjerner i Leavenworth. Du kan i gjennomsnitt forvente deg å måtte betale 2 659 kr per natt i Leavenworth. Sleeping Lady Mountain Resort vil koste deg 2 751 kr per natt, noe som er 3 % billigere enn gjennomsnittet i Leavenworth.

  • Regnes Sleeping Lady Mountain Resort for å være et dyrevennlig hotell?

    Sleeping Lady Mountain Resort er dyrevennlig. Du er velkommen til å ta med deg husdyret ditt dersom du skal bo på Sleeping Lady Mountain Resort.

  • Har Sleeping Lady Mountain Resort et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Sleeping Lady Mountain Resort har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Sleeping Lady Mountain Resort?

    Den beste måten å kontakt Sleeping Lady Mountain Resort på, er ved å ringe +1 509 548 6344.

  • Har Sleeping Lady Mountain Resort Wi–Fi?

    Ja, Sleeping Lady Mountain Resort tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Sleeping Lady Mountain Resort?

    Standard utsjekkingstid på Sleeping Lady Mountain Resort er 11:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 15:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på Sleeping Lady Mountain Resort, Leavenworth?

    1 536 kr per natt er den beste prisen vi har funnet den siste tiden på Sleeping Lady Mountain Resort, med en gjeonnomsnittpris på 2 751 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet ovenfor for å se gjeldende priser.

  • Er det en restaurant på Sleeping Lady Mountain Resort?

    Ja - Sleeping Lady Mountain Resort har en restaurant. De har også en bar som serverer drinker.

  • Tilbyr Sleeping Lady Mountain Resort vask av klær?

    Det tilbys klesvask på Sleeping Lady Mountain Resort, som gjester kan benytte seg av. Det er også strykejern- og brett på overnattingsstedet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Sleeping Lady Mountain Resort?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Sleeping Lady Mountain Resort, bør du vurdere å bo i mars, når prisene vanligvis er på det laveste (1 621 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Sleeping Lady Mountain Resort