Sheraton Kauai Coconut Beach Resort

Hotell
4 stjerner
lø. 1.8.
-
sø. 2.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
3 295 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Sheraton Kauai Coconut Beach Resort

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Sheraton Kauai Coconut Beach Resort, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 25. juli 2026.
lø. 1.8.
-
sø. 2.8.
Queen Rom, 2 queensize-senger
3 644 kr
per natt med avgifter
Queen Rom, 2 queensize-senger
3 676 kr
per natt med avgifter
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Sheraton Kauai Coconut Beach Resort Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Sheraton Kauai Coconut Beach Resort, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 25. juli 2026.
Tilbring en avslappende dag på stranden nær Sheraton Kauai Coconut Beach Resort, hvor du kan prøve yoga. Deretter kan du nyte et bedre måltid på en av stedets 6 restauranter. Rengjøring (på forespørse...

Verdt å vite

Innsjekkingstid16:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+1 808 822 3455
Lisensnummer: TA-091-847-0656-02

Fordeler og fasiliteter på Sheraton Kauai Coconut Beach Resort

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Sheraton Kauai Coconut Beach Resort
  • Privat strand
  • Snorkling
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin

Tjenester og hjelpemidler

  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Møte- og selskapslokaler
  • Liten butikk på området
  • Billetter til offentlig transport
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon
  • Konferanserom
  • Vannflaske

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Aktiviteter

  • Hvaltitting
  • Gavebutikk
  • Økoturisme
  • Sykkelutleie
  • Fiske
  • Brettspill/puslespill
  • Spillerom
  • Golf
  • Sykling
  • Snorkling
  • Kveldsunderholdning
  • Biljard
  • Vandring

Mat

  • Matpakke
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Snackbar
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Salgsautomat (drikke)

Generelt

  • Familierom
  • Hageutsikt
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Svømmebassengutsikt
  • Bagasjeoppbevaring
  • Havutsikt
  • Oppholdsrom
  • Sofa
  • Telefon

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • Kjæledyr ikke tillatt
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilpasset bad

Utendørs

  • Utendørs spiseplass
  • Utendørs ildsted
  • Piknik-område
  • Privat strand
  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Balkong

Basseng og spa

  • Oppvarmet basseng
  • Endeløst basseng
  • Boblebad
  • Utendørs basseng
  • Basseng med utsikt
  • Bassengbar

Bad

  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Toalett
  • Toalettpapir

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Pay-per-view-kanaler
  • Radio
  • TV

Parkering og transport

  • Parkering
  • Parkering (tillegg)
  • Privat parkering
  • Parkeringstjeneste

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Vekkerklokke
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Skrivebord

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Barnebasseng
  • Måltider for barn

Helse og sikkerhet

  • Sikkerhet 24/7
  • Førstehjelpsskrin

Treningssenter

  • Treningssenter
  • Helsestudio

Vurderinger for Sheraton Kauai Coconut Beach Resort

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Sheraton Kauai Coconut Beach Resort, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 316 anmeldelser av Sheraton Kauai Coconut Beach Resort hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 25. juli 2026.
8,0
Veldig bra
316 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
128
Veldig bra
48
Bra
52
Ok
26
Greit
20
Middelmådig
14
Dårlig
28
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Kapaa som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Sheraton Kauai Coconut Beach Resort. Totalt er det er509 hoteller som betjener reisende i Kapaa. Prisdata ble sist oppdatert 25. juli 2026.

Utforsk Kapaa

Sheraton Kauai Coconut Beach Resort har adresse 650 Aleka Loop i , Kapaa. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 25. juli 2026.
Her finner du Sheraton Kauai Coconut Beach Resort: 650 Aleka Loop

Mest populære attraksjoner

  • Courtyard by Marriott Kaua'i at Coconut Beach53 m
  • Kauai Couples Massage170 m
  • Spa by the Sea0.5 km
  • Coconut MarketPlace0.7 km
  • Nani Moon Mead LLC0.9 km
  • Kealia Beach1.8 km
  • The Glass Shack2.1 km
  • Smith Family Garden Luau2.3 km
  • Town Park2.3 km
  • Aloha Massage Kauai2.3 km
  • Sleeping Giant Trailhead2.5 km
  • Kauai Products Fair2.9 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Sheraton Kauai Coconut Beach Resort

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Sheraton Kauai Coconut Beach Resort. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 25. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Sheraton Kauai Coconut Beach Resort til nærmeste flyplass (Lihue flyplass)?

    Med en avstand på 14,4 km fra Sheraton Kauai Coconut Beach Resort til den nærmeste flyplassen, Lihue flyplass, ligger kjøretiden normalt på ca. 0t 11m, avhengig av trafikken. Sørg for å sjekke hvordan trafikkforholdene normalt er i nærheten av hotellet og flyplassen ettersom noen områder kan være mer traffikerte enn andre og dermed øke reisetiden.

  • Har Sheraton Kauai Coconut Beach Resort et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Sheraton Kauai Coconut Beach Resort har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Sheraton Kauai Coconut Beach Resort?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +1 808 822 3455.

  • Har Sheraton Kauai Coconut Beach Resort Wi–Fi?

    Ja, Sheraton Kauai Coconut Beach Resort tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Sheraton Kauai Coconut Beach Resort?

    Ja, Sheraton Kauai Coconut Beach Resort har et treningsrom tilgjengelig for gjestene. Det er mulig treningssenteret ikke er åpent døgnet rundt, så du bør spørre resepsjonen om åpningstidene når du sjekker inn.

  • hva er utsjekkingstiden på Sheraton Kauai Coconut Beach Resort?

    11:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 16:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Sheraton Kauai Coconut Beach Resort, Kapaa?

    Prisene på Sheraton Kauai Coconut Beach Resort varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 3 202 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 2 596 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Sheraton Kauai Coconut Beach Resort?

    Ja, mat kan bestilles fra Sheraton Kauai Coconut Beach Resorts restaurant. Åpningstider kan variere. De har også en bar som serverer drinker.

  • Tilbyr Sheraton Kauai Coconut Beach Resort vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask. Ingen grunn til å pakke med strykejern, det får du nemlig låne på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Sheraton Kauai Coconut Beach Resort rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Sheraton Kauai Coconut Beach Resort tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Er det andre Sheraton-hoteller i Kapaa?

    Totalt er det er 1 lokasjon i Kapaa. Det mest populære overnattingsstedet hos Sheraton i Kapaa er Sheraton Kauai Coconut Beach Resort.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Sheraton Kauai Coconut Beach Resort