Sheraton Gateway Los Angeles Hotel

Hotell
4 stjerner
to. 30.7.
-
fr. 31.7.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 006 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Sheraton Gateway Los Angeles Hotel

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Sheraton Gateway Los Angeles Hotel, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 23. juli 2026.
to. 30.7.
-
fr. 31.7.
Overnattingstype
Bestillingslenke
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, 2 queensize-senger
Queen Rom, ukjent sengetype
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, ukjent sengetype
Tradisjonelt Rom, 2 queensize-senger
Tradisjonelt Rom, 2 queensize-senger
Tradisjonelt Rom, 2 queensize-senger
Tradisjonelt Rom, 2 queensize-senger
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 2 queensize-senger
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 1 kingsize-seng
Tradisjonelt Rom, 2 queensize-senger
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 2 queensize-senger
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 2 dobbeltsenger
Dobbeltrom, 2 queensize-senger
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Executive-rom, 1 kingsize-seng
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, 1 kingsize-seng
Executive-rom, 1 kingsize-seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Sheraton Gateway Los Angeles Hotel Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Sheraton Gateway Los Angeles Hotel, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 23. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et utendørs basseng, en restaurant og et helsestudio. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og flyplasstransport (inkludert). En...

Verdt å vite

Innsjekkingstid16:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+1 310 642 1111

Fordeler og fasiliteter på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Parkeringstjeneste
  • Gratis flyplasstransport
  • Transfertjeneste (gratis)

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker
  • Balsam

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Dusjstol
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilpasset bad
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • Toalett med støttehåndtak
  • Kjæledyr ikke tillatt
  • De øvre etasjene nås via heis

Tjenester og hjelpemidler

  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Bankboks
  • Møte- og selskapslokaler
  • Liten butikk på området
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Mat

  • Snackbar
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)

Generelt

  • Familierom
  • Oppholdsrom
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Sofa
  • Telefon
  • Teppegulv
  • Bagasjeoppbevaring

Media og underholdning

  • Radio
  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Pay-per-view-kanaler
  • TV

Bad

  • Høyt toalett
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Parkering og transport

  • Transfertjeneste (gratis)
  • Parkering
  • Gratis flyplasstransport
  • Parkeringstjeneste

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Soverom

  • Fjærpute
  • Vekkerklokke
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Hage

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Skrivebord

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Adgang til strand
  • Golf

Svømmebasseng

  • Oppvarmet basseng
  • Utendørs basseng

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Sheraton Gateway Los Angeles Hotel

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 7 296 anmeldelser av Sheraton Gateway Los Angeles Hotel hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 23. juli 2026.
8,2
Veldig bra
7296 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
3081
Veldig bra
1377
Bra
1111
Ok
496
Greit
460
Middelmådig
212
Dårlig
561
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Los Angeles som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Sheraton Gateway Los Angeles Hotel. Totalt er det er6 410 hoteller som betjener reisende i Los Angeles. Prisdata ble sist oppdatert 23. juli 2026.

Utforsk Westside, Los Angeles

Sheraton Gateway Los Angeles Hotel har adresse 6101 West Century Boulevard i Westside, Los Angeles. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 23. juli 2026.
Her finner du Sheraton Gateway Los Angeles Hotel: 6101 West Century Boulevard

Mest populære attraksjoner

  • USC12.9 km
  • Los Angeles County Museum of Art13.4 km
  • Los Angeles Convention Center15.2 km
  • Crypto.com Arena15.7 km
  • Getty Center16.5 km
  • Paramount Studios16.8 km
  • Los Angeles Public Library17 km
  • Walt Disney Concert Hall17.8 km
  • Hollywood Walk of Fame17.9 km
  • El Pueblo de Los Ángeles Historical Monument18.6 km
  • Echo Park18.7 km
  • Hollywood Bowl19.1 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Sheraton Gateway Los Angeles Hotel

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 23. juli 2026.

  • Er prisene for Sheraton Gateway Los Angeles Hotel sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Los Angeles?

    Gjennomsnittsprisen for en natt på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel er 54 % lavere enn gjennomsnittet i Los Angeles for lignende hoteller med 4 stjerner. Pris per natt på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel ligger vanligvis på 1 668 kr, noe som regnes for å være et godt tilbud for et hotellrom med god standard i Los Angeles.

  • Hvor langt er det fra Sheraton Gateway Los Angeles Hotel til nærmeste flyplass (Los Angeles Los Angeles Intl flyplass)?

    Avstanden fra den nærmeste flyplassen, Los Angeles Los Angeles Intl flyplass, til Sheraton Gateway Los Angeles Hotel, er 3 km, og den forventede kjøretiden er ca. 0t 02m. Tiden det tar å kjøre mellom disse kan variere basert på tidspunkt på dagen samt hvordan trafikken normalt er i området.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Los Angeles Los Angeles Intl flyplass til Sheraton Gateway Los Angeles Hotel?

    Sheraton Gateway Los Angeles Hotel tilbyr parkering for hotellgjestene, så for de fleste som besøker Los Angeles kan det beste alternativet derfor være å leie en bil for ca. 352 kr/dagen. Dette alternativet gir deg muligheten til å komme deg til og fra Los Angeles Los Angeles Intl flyplass, samtidig som du får fleksibiliteten til å reise rundt i området på egen hånd. Shuttlebussen fra flyplassen til Sheraton Gateway Los Angeles Hotel er et godt alternativ for gjester som lander på Los Angeles Los Angeles Intl flyplass. En taxi eller en samkjøringstjeneste fra den nærmeste flyplassen (Los Angeles Los Angeles Intl flyplass) til hotellet er ofte den mest lønnsomme transportløsningen.

  • Har Sheraton Gateway Los Angeles Hotel et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Sheraton Gateway Los Angeles Hotel har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hvor langt er det fra Sheraton Gateway Los Angeles Hotel til sentrum i Los Angeles?

    Sheraton Gateway Los Angeles Hotel ligger 1,7 km fra sentrum av Westchester, Los Angeles. Du bør vurdere å besøke Crypto.com Arena – en populær severdighet som kan nås fra Sheraton Gateway Los Angeles Hotel med flere ulike transportalternativer.

  • Hva er telefonnummeret til Sheraton Gateway Los Angeles Hotel?

    Hvis du har spørsmål om Sheraton Gateway Los Angeles Hotel og reservasjonen din, kan du kontakte resepsjonen direkte på telefonnummer +1 310 642 1111.

  • Har Sheraton Gateway Los Angeles Hotel Wi–Fi?

    Ja, Sheraton Gateway Los Angeles Hotel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel?

    Ja, Sheraton Gateway Los Angeles Hotel har et treningsrom som gjestene kan bruke under oppholdet.

  • hva er utsjekkingstiden på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel?

    Standard utsjekkingstid på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel er 11:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 16:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel, Los Angeles?

    Et godt tilbud på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel akkurat nå ligger på mellom 236 kr og 1 668 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Er det en restaurant på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel?

    Sheraton Gateway Los Angeles Hotel har en restaurant. Dersom du bare ønsker noe å drikke, finnes det også en bar her.

  • Tilbyr Sheraton Gateway Los Angeles Hotel vask av klær?

    Det tilbys klesvask på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel, som gjester kan benytte seg av. Det er også strykejern- og brett på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Sheraton Gateway Los Angeles Hotel rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Sheraton Gateway Los Angeles Hotel tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Sheraton Gateway Los Angeles Hotel, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (2 450 kr).

  • I hvilket område i Los Angeles ligger Sheraton Gateway Los Angeles Hotel?

    Sheraton Gateway Los Angeles Hotel ligger i Westside i Los Angeles. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Sheraton Gateway Los Angeles Hotel er i forhold til resten av Los Angeles.

  • Er det andre Sheraton-hoteller i Los Angeles?

    Totalt er det er 2 lokasjoner i Los Angeles. Det mest populære overnattingsstedet hos Sheraton i Los Angeles er Sheraton Gateway Los Angeles Hotel.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel?

    Vurder å sjekke inn på Sheraton Gateway Los Angeles Hotel på lørdag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 614 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Sheraton Gateway Los Angeles Hotel