Scandic Hamburg Emporio

Hotell
4 stjerner
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 071 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Scandic Hamburg Emporio

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Scandic Hamburg Emporio, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 kingsize-seng
Queen Rom, 1 queensize.seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 kingsize-seng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Prisene inkluderer kanskje ikke en turistskatt som må betales på hotellet av reisende.
Beste pris-garanti

Scandic Hamburg Emporio Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Scandic Hamburg Emporio, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et treningssenter, en bar/lounge og en snackbar/delikatesseforretning. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Andre fasiliteter som tilbys, er e...

Verdt å vite

Innsjekkingstid16:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+49 40 432 1870

Fordeler og fasiliteter på Scandic Hamburg Emporio

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Scandic Hamburg Emporio
  • Treningssenter
  • Bar/Lounge
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Hypoallergenisk
  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • Lav baderomsvask
  • Lav vask
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Dusjstol
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Tilpasset bad
  • Allergivennlig rom
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis

Generelt

  • Vindu
  • Tilgang til executive-lounge
  • Familierom
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Skap med lås
  • Bagasjeoppbevaring
  • Utsikt mot rolig gate
  • Oppholdsrom
  • Sofa
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Telefon
  • Utsikt over byen

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Tjenester og hjelpemidler

  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Møte- og selskapslokaler
  • Liten butikk på området
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon
  • Konferanserom
  • Bankboks
  • Vannflaske

Bad

  • Høyt toalett
  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Badekar
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Walk-in-dusj

Mat

  • Vannkoker
  • Matpakke
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Minibar
  • Snackbar
  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Delt stue/TV-område
  • TV
  • Dock-stasjon for smarttelefon

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Sikkerhet 24/7
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Soverom

  • Fjærpute
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Klesstativ

Parkering og transport

  • Parkering
  • Privat parkering
  • EV-ladestasjon

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Skrivebord

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Sykkelutleie
  • Sykling

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Barnevennlig buffé
  • Innendørs lekeområde

Spa

  • Spa
  • Sauna

Utendørs

  • Terrasse/patio

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Scandic Hamburg Emporio

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Scandic Hamburg Emporio, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 7 694 anmeldelser av Scandic Hamburg Emporio hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
8,7
Veldig bra
7694 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
4295
Veldig bra
1912
Bra
883
Ok
292
Greit
177
Middelmådig
66
Dårlig
69
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Hamburg som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Scandic Hamburg Emporio. Totalt er det er1 420 hoteller som betjener reisende i Hamburg. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Hamburg-Mitte, Hamburg

Scandic Hamburg Emporio har adresse Dammtorwall 19 i Hamburg-Mitte, Hamburg. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Scandic Hamburg Emporio: Dammtorwall 19

Mest populære attraksjoner

  • Staatsoper Hamburg0.5 km
  • Museum für Hamburgische Geschichte0.8 km
  • Hamburg City Centre0.9 km
  • Hamburger Rathaus0.9 km
  • Universität Hamburg1.1 km
  • Nikolaikirche1.1 km
  • St. Pauli Landing Stages1.5 km
  • Havnen i Hamburg1.6 km
  • Speicherstadt1.6 km
  • Elbe Philharmonic Hall1.6 km
  • Reeperbahn1.7 km
  • Hamburg Hauptbahnhof2 km
  • Hvor langt ligger Scandic Hamburg Emporio unna Miniatur Wunderland?

    Du kan gå til Miniatur Wunderland når du bor på Scandic Hamburg Emporio - da er du omtrent 1,4 km unna.

  • Ligger Scandic Hamburg Emporio i nærheten av Staatsoper Hamburg?

    Gangavstand - det er 0,5 km mellom Staatsoper Hamburg og Scandic Hamburg Emporio.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Scandic Hamburg Emporio

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Scandic Hamburg Emporio. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Scandic Hamburg Emporio til nærmeste flyplass (Hamburg flyplass)?

    Det er 13,3 km fra den nærmeste flyplassen, Hamburg flyplass, til Scandic Hamburg Emporio. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 10m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Hamburg flyplass til Scandic Hamburg Emporio?

    De som ønsker mest mulig frihet under oppholdet sitt i Hamburg, bør vurdere å leie en bil for ca. 1 727 kr/dag og parkere den på Scandic Hamburg Emporio som tilbyr parkering til hotellgjestene. En taxi eller en samkjøringstjeneste fra den nærmeste flyplassen (Hamburg flyplass) til hotellet er ofte den mest lønnsomme transportløsningen.

  • Regnes Scandic Hamburg Emporio for å være et dyrevennlig hotell?

    Scandic Hamburg Emporio tillater de fleste husdyr.

  • Hvor langt er det fra Scandic Hamburg Emporio til sentrum i Hamburg?

    Scandic Hamburg Emporio ligger bare 0,6 km fra sentrum av Neustadt, Hamburg. Fra Scandic Hamburg Emporio er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. Neue Flora.

  • Hva er telefonnummeret til Scandic Hamburg Emporio?

    Du kan kontakte resepsjonen på Scandic Hamburg Emporio ved å ringe +49 40 432 1870.

  • Har Scandic Hamburg Emporio Wi–Fi?

    Ja, Scandic Hamburg Emporio tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Scandic Hamburg Emporio?

    Ja, Scandic Hamburg Emporio har et treningsrom tilgjengelig for gjestene. Det er mulig treningssenteret ikke er åpent døgnet rundt, så du bør spørre resepsjonen om åpningstidene når du sjekker inn.

  • hva er utsjekkingstiden på Scandic Hamburg Emporio?

    Scandic Hamburg Emporio utsjekk er 12:00, det er mulig å sjekke ut senere etter avtale med resepsjonen.

  • Hvor mye koster det å bo på Scandic Hamburg Emporio, Hamburg?

    Vanligvis ligger romprisene på Scandic Hamburg Emporio på rundt 1 759 kr/natt, med priser helt nede i 988 kr/natt. Prisene varierer pga flere faktorer (f.eks dato, tid på året, romtype osv), så bruk skjemaet over for å se prisene på de aktuelle datoene.

  • Tilbyr Scandic Hamburg Emporio vask av klær?

    Dersom du får behov for å vaske klær under ditt opphold på Scandic Hamburg Emporio, kan du benytte deg av deres klesvasktjenester. Gjester kan også låne strykejern og strykebrett.

  • Tilbyr Scandic Hamburg Emporio rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Scandic Hamburg Emporio tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Scandic Hamburg Emporio?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Scandic Hamburg Emporio, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (1 425 kr).

  • I hvilket område i Hamburg ligger Scandic Hamburg Emporio?

    Scandic Hamburg Emporio ligger i Hamburg-Mitte i Hamburg. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Scandic Hamburg Emporio er i forhold til resten av Hamburg.

  • Er det andre Scandic-hoteller i Hamburg?

    Totalt er det er 1 lokasjon i Hamburg. Det mest populære overnattingsstedet hos Scandic i Hamburg er Scandic Hamburg Emporio.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Scandic Hamburg Emporio?

    Vurder å sjekke inn på Scandic Hamburg Emporio på lørdag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 352 kr).

  • Hvor langt ligger Scandic Hamburg Emporio unna Miniatur Wunderland?

    Du kan gå til Miniatur Wunderland når du bor på Scandic Hamburg Emporio - da er du omtrent 1,4 km unna.

  • Ligger Scandic Hamburg Emporio i nærheten av Staatsoper Hamburg?

    Gangavstand - det er 0,5 km mellom Staatsoper Hamburg og Scandic Hamburg Emporio.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Scandic Hamburg Emporio