Safestay Brussels Grand Place

Hotell
3 stjerner
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
789 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Safestay Brussels Grand Place

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Safestay Brussels Grand Place, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Safestay Brussels Grand Place Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Safestay Brussels Grand Place, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr concierge-tjenester, en døgnåpen resepsjon og hurtiginnsjekking. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Hurtigutsjekking, tur-/billettassistanse...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+32 2219 4343

Fordeler og fasiliteter på Safestay Brussels Grand Place

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Safestay Brussels Grand Place
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Internett
  • Vaskeritjeneste
  • Vaskeri

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Håndklær/sengetøy (ekstra gebyr)
  • Søppeldunker
  • Balsam

Bad

  • Delt bad
  • Dusj
  • Ekstra toalett
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad
  • Walk-in-dusj

Tilgjengelighet og egnethet

  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Røykfritt
  • Fjærfri pute
  • De øvre etasjene nås via heis
  • De øvre etasjene nås via trapper

Generelt

  • Familierom
  • Skap med lås
  • Telefon
  • Teppegulv
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Tjenester og hjelpemidler

  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Soverom

  • Fjærpute
  • Stikkontakt nær sengen
  • Garderobe eller skap

Mat

  • Mat kan leveres på rommet
  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Vurderinger for Safestay Brussels Grand Place

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Safestay Brussels Grand Place, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 6 066 anmeldelser av Safestay Brussels Grand Place hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
7,0
Bra
6066 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1466
Veldig bra
1251
Bra
1211
Ok
689
Greit
551
Middelmådig
287
Dårlig
611
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Brussel som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Safestay Brussels Grand Place. Totalt er det er2 004 hoteller som betjener reisende i Brussel. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Bruxelles-Ville, Brussel

Safestay Brussels Grand Place har adresse Rue Grétry 53 i Bruxelles-Ville, Brussel. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Safestay Brussels Grand Place: Rue Grétry 53

Mest populære attraksjoner

  • Théâtre Royal de la Monnaie143 m
  • Grand Place212 m
  • Manneken Pis0.5 km
  • Cathédrale Saints-Michel-et-Gudule0.5 km
  • Square - Brussels Meeting Centre0.7 km
  • Musées royaux des beaux-arts de Belgique0.8 km
  • Palais de Bruxelles1 km
  • Palais de justice de Bruxelles1.4 km
  • Place du Luxembourg1.8 km
  • Residence Palace2 km
  • House of European History2.1 km
  • Berlaymontbygningen2.2 km
  • Hvor langt ligger Safestay Brussels Grand Place unna Det Kongelige bibliotek i Belgia?

    Det Kongelige bibliotek i Belgia i Brussel er 0,6 km fra Safestay Brussels Grand Place.

  • Ligger Safestay Brussels Grand Place i nærheten av Muséum des sciences naturelles de Belgique?

    2,2 km - gjør at Muséum des sciences naturelles de Belgique bare er en spasertur eller kort taxitur fra Safestay Brussels Grand Place.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Safestay Brussels Grand Place

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Safestay Brussels Grand Place. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Er prisene for Safestay Brussels Grand Place sammenlignbare med hoteller med 3 stjerne(r) i Brussel?

    I Brussel er gjennomsnittsprisen per natt på hoteller med 3 stjerner 1 220 kr. Forventet pris per natt for Safestay Brussels Grand Place ligger på ca. 1 020 kr, noe som er 17 % billigere enn gjennomsnittet for byen. HotelsCombined regner Safestay Brussels Grand Place for å være et godt tilbud hvis du vil bo på et hotell med 3 stjerner i Brussel.

  • Hvor langt er det fra Safestay Brussels Grand Place til nærmeste flyplass (Brussel Bruxelles-National flyplass)?

    Med en avstand på 17,6 km fra Safestay Brussels Grand Place til den nærmeste flyplassen, Brussel Bruxelles-National flyplass, ligger kjøretiden normalt på ca. 0t 13m, avhengig av trafikken. Sørg for å sjekke hvordan trafikkforholdene normalt er i nærheten av hotellet og flyplassen ettersom noen områder kan være mer traffikerte enn andre og dermed øke reisetiden.

  • Hva er telefonnummeret til Safestay Brussels Grand Place?

    Hvis du har spørsmål eller lignende vedrørende oppholdet ditt, kan du ringe +32 2219 4343 for å snakke med en av resepsjonistene på Safestay Brussels Grand Place.

  • Har Safestay Brussels Grand Place Wi–Fi?

    Ja, Safestay Brussels Grand Place tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Safestay Brussels Grand Place?

    11:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 15:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Safestay Brussels Grand Place, Brussel?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 1 020 kr per natt på Safestay Brussels Grand Place. Noen brukere har funnet priser helt nede i 658 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Tilbyr Safestay Brussels Grand Place vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Safestay Brussels Grand Place?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Safestay Brussels Grand Place, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (982 kr).

  • I hvilket område i Brussel ligger Safestay Brussels Grand Place?

    Safestay Brussels Grand Place ligger i Bruxelles-Ville i Brussel. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Safestay Brussels Grand Place er i forhold til resten av Brussel.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Safestay Brussels Grand Place?

    Vurder å sjekke inn på Safestay Brussels Grand Place på fredag, når prisen vanligvis er på det laveste (357 kr).

  • Hvor langt ligger Safestay Brussels Grand Place unna Det Kongelige bibliotek i Belgia?

    Det Kongelige bibliotek i Belgia i Brussel er 0,6 km fra Safestay Brussels Grand Place.

  • Ligger Safestay Brussels Grand Place i nærheten av Muséum des sciences naturelles de Belgique?

    2,2 km - gjør at Muséum des sciences naturelles de Belgique bare er en spasertur eller kort taxitur fra Safestay Brussels Grand Place.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Safestay Brussels Grand Place