4922 West Century Boulevard, Inglewood, CA, USA
357 kr
Billigste pris
per natt
Billigste tilbud | Grunnpris per natt |
---|---|
Til sentrum | 2,1 km |
---|---|
Vurdering | 6,6 |
Nærmeste flyplass | Hawthorne |
Avstand til flyplass | 3,7 km |
Innsjekkingstid | 15:00 |
---|---|
Utsjekkingstid | 11:00 |
Internett | Gratis WiFi |
Betalig & Kansellering | Vilkår varierer etter romtype og leverandør. |
Telefonnummer til resepsjonen | +1 310 671 7213 |
Generelt |
|
---|---|
Aktiviteter |
|
Tjenester |
|
Los Angeles Adventurer All Suite Hotel at LAX inviterer på komfortabel innkvartering i Inglewood og kan by på svømmebasseng, gratis Wi-Fi og kostnadsfri parkering. Ekspress inn- og utsjekking, døgnåpen resepsjon og gratis transportservice er bare noen av fasilitetene dette sjarmerende hotellet kan by på.
Dette komfortable motellet i Inglewood tilbyr gratis Wi-Fi, i tillegg til klesvaksfasiliteter og et utendørs svømmebasseng. Det har også et treningsrom med et svømmebasseng.
Motel 6 Inglewood CA ligger i Inglewood og byr på gratis trådløst internett. Det er bare 15 minutter med bil til Los Angeles Internasjonale Lufthavn herfra, i tillegg er flyplasstransport også tilgjengelig.
Days Inn by Wyndham Los Angeles LAX Venice Bch Marina Del Ray ligger i Los Angeles og byr på komfortabel innkvartering og utendørs svømmebasseng. De tilbyr også flyplasstransport, døgnåpen resepsjon og en turistinformasjon.
Bare noen få minutter unna Los Angeles Internasjonale Lufthavn ligger Wingate by Wyndham Los Angeles Airport som byr på komfortabel innkvartering i Lennox. De har også ekspress inn- og utsjekking, døgnåpen resepsjon og møterom.
Best Western Plus Suites Hotel ligger i Inglewood og tilbyr komfortabel innkvartering og utendørs svømmebasseng og jacuzzi. Det har også et treningsrom med et svømmebasseng.
Dette komfortable motellet i Inglewood tilbyr gratis Wi-Fi, i tillegg til døgnåpen resepsjon og ekspress inn- og utsjekking. De har også turistinformasjon, flyplasstransport og bagasjeoppbevaring.
Best Western Airport Plaza Inn ligger i Los Angeles og byr på et boblebad. Ekspress inn- og utsjekking, portner og døgnåpen resepsjon er bare et lite utvalg av fasilitetene dette trivelige hotellet har å friste med.