Princesa Yaiza Suite Hotel Resort

Hotell
5 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
2 436 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Princesa Yaiza Suite Hotel Resort

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Princesa Yaiza Suite Hotel Resort, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 27. juli 2026.
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 enkeltseng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Princesa Yaiza Suite Hotel Resort Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Princesa Yaiza Suite Hotel Resort, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Nyt solen på stranden i nærheten av Princesa Yaiza Suite Hotel Resort eller slapp av i spaet. Om kvelden kan du nyte et godt måltid i en av stedets 7 restauranter. Princesa Yaiza Suite Hotel Resort ha...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+34 928 519 300

Fordeler og fasiliteter på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort
  • Snorkling
  • Utendørs basseng
  • Innendørs basseng
  • I strandkanten
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter

Tjenester og hjelpemidler

  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Bilutleie
  • Vekkeservice
  • Underholdningspersonale
  • Valutaveksling
  • Hammam (tyrkisk bad)
  • Møte- og selskapslokaler
  • Liten butikk på området
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkel
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon
  • Bankboks
  • Vannflaske

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Sykkelutleie
  • Brettspill/puslespill
  • Spillerom
  • Sykling
  • Dykking
  • Dykking
  • Snorkling
  • Kveldsunderholdning
  • Skjønnhetssalong
  • Bordtennis
  • Biljard
  • Muligheter for vannsport (på området)
  • Basketballbane
  • Shopping

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker
  • Balsam

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Babysenger tilgjengelig
  • Barnebasseng
  • Måltider for barn
  • Barnevennlig buffé
  • Barnevogner
  • Innendørs lekeområde
  • Barneklubb
  • Utendørs lekeutstyr for barn
  • Lekeplass
  • Barnegrinder
  • Høy barnestol

Basseng og spa

  • Oppvarmet basseng
  • Spa
  • Boblebad
  • Innendørs basseng
  • Utendørs basseng
  • Badehåndklær
  • Basseng med utsikt
  • Badstue
  • Saltvannsbasseng
  • Massasje
  • Sauna

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • Lav baderomsvask
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis

Bad

  • Høyt toalett
  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Ekstra bad
  • Ekstra toalett
  • Badekar
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste

Generelt

  • Familierom
  • Hageutsikt
  • Svømmebassengutsikt
  • Bagasjeoppbevaring
  • I strandkanten
  • Havutsikt
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa
  • Telefon
  • Flisgulv/marmorgulv

Mat

  • Matpakke
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Minibar
  • Snackbar
  • Frokost på rommet
  • Spisebord

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Spillkonsoll
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Bibliotek
  • TV
  • DVD-spiller

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Kjøkken

  • Vannkoker
  • Minikjøkken
  • Mikrobølgeovn
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Buksepresse
  • Strykejern og strykebrett

Parkering og transport

  • Gratis parkering
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)
  • Gateparkering
  • Parkeringstjeneste

Utendørs

  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Balkong

Treningssenter

  • Treningsgrupper
  • Treningssenter
  • Tennis
  • Helsestudio

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Vurderinger for Princesa Yaiza Suite Hotel Resort

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 144 anmeldelser av Princesa Yaiza Suite Hotel Resort hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 27. juli 2026.
8,7
Veldig bra
1144 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
758
Veldig bra
193
Bra
112
Ok
37
Greit
26
Middelmådig
8
Dårlig
11
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Playa Blanca som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Princesa Yaiza Suite Hotel Resort. Totalt er det er2 108 hoteller som betjener reisende i Playa Blanca. Prisdata ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Utforsk Playa Blanca

Princesa Yaiza Suite Hotel Resort har adresse Avenida de Papagayo, 22 i , Playa Blanca. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Her finner du Princesa Yaiza Suite Hotel Resort: Avenida de Papagayo, 22

Mest populære attraksjoner

  • Playa Blanca192 m
  • Marina Rubicon0.9 km
  • Castillo de las Coloradas1.3 km
  • Montana Roja1.7 km
  • Papagayo Beach4.1 km
  • Faro de Punta Pechiguera4.9 km
  • Atalaya de Femes7.2 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Princesa Yaiza Suite Hotel Resort

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 27. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Princesa Yaiza Suite Hotel Resort til nærmeste flyplass (Arrecife Lanzarote flyplass)?

    Uten trafikk tar kjøreturen fra Princesa Yaiza Suite Hotel Resort til Arrecife Lanzarote flyplass (den nærmeste flyplassen) (37,3 km) vanligvis ca. 0t 28m. Hvis du bor i et storbyområde, kan det være at kjøretiden øker på grunn av mye trafikk på veiene.

  • Har Princesa Yaiza Suite Hotel Resort et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Princesa Yaiza Suite Hotel Resort har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Princesa Yaiza Suite Hotel Resort?

    Hvis du har spørsmål om Princesa Yaiza Suite Hotel Resort og reservasjonen din, kan du kontakte resepsjonen direkte på telefonnummer +34 928 519 300.

  • Har Princesa Yaiza Suite Hotel Resort Wi–Fi?

    Ja, Princesa Yaiza Suite Hotel Resort tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort?

    Ja, gjester som bor på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort har tilgang til et treningsrom.

  • hva er utsjekkingstiden på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort?

    12:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 15:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort, Playa Blanca?

    2 717 kr per natt er den beste prisen vi har funnet den siste tiden på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort, med en gjeonnomsnittpris på 3 630 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet ovenfor for å se gjeldende priser.

  • Er det en restaurant på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort?

    Det ligger en restaurant på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort. Vennligst kontakt dem for kjøkkenets åpningstider. hotel har også en bar.

  • Tilbyr Princesa Yaiza Suite Hotel Resort vask av klær?

    Det tilbys klesvask på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort, som gjester kan benytte seg av. Gjester kan låne strykejern og strykebrett under oppholdet, enten står det på rommet ellers er det bare å henvende seg i resepsjonen.

  • Tilbyr Princesa Yaiza Suite Hotel Resort rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Princesa Yaiza Suite Hotel Resort tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Princesa Yaiza Suite Hotel Resort, bør du vurdere å bo i Desember, når prisene vanligvis er på det laveste (1 235 kr).

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort?

    Vurder å sjekke inn på Princesa Yaiza Suite Hotel Resort på fredag, når prisen vanligvis er på det laveste (3 994 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Princesa Yaiza Suite Hotel Resort