Pousada Entre as Aguas

Pousada
1 stjerne
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
947 kr
/Billigste pris per natt
Leverandør
Totalt per natt
947 kr
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Pousada Entre as Aguas

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Pousada Entre as Aguas, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 27. juli 2026.
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Pousada Entre as Aguas Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Pousada Entre as Aguas, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Dette komfortable gjestehuset i Mata de São João tilbyr gratis Wi-Fi, i tillegg til et utendørs svømmebasseng og en solterrasse. Like ved vil gjestene finne mange kjente barer, lokaler og restauranter...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+55 71 98148 0910

Fordeler og fasiliteter på Pousada Entre as Aguas

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Pousada Entre as Aguas
  • Privat strand
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Internett

Generelt

  • Røykfritt
  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Utsikt mot elv
  • Terrasse/patio
  • Gateparkering
  • Strandstoler
  • Hårføner
  • Familierom
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Babysenger tilgjengelig
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Brannslukkingsapparat
  • Havutsikt
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Klimaanlegg
  • Minibar
  • Flatskjerm-TV
  • Toalett
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Toalettpapir
  • Hagemøbler
  • Romservice
  • Dusj
  • TV
  • Svømmebassengutsikt
  • Skrivebord
  • Privat strand
  • Privat bad
  • Hage
  • Garderobe eller skap
  • Privat inngang
  • Sofa
  • Bagasjeoppbevaring
  • Sovesofa

Aktiviteter

  • Vandring
  • Massasje
  • Brettspill/puslespill
  • Kano

Tjenester

  • Skjønnhetssalong
  • Daglig rengjøring
  • Liten butikk på området
  • Flyplasstransport (tillegg)
Vis alle 46 fasiliteter

Vurderinger for Pousada Entre as Aguas

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Pousada Entre as Aguas, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 861 anmeldelser av Pousada Entre as Aguas hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 27. juli 2026.
9,3
Fantastisk861 verifiserte gjesteanmeldelser
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Imbassai som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Pousada Entre as Aguas. Totalt er det er208 hoteller som betjener reisende i Imbassai. Prisdata ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Utforsk Imbassai

Pousada Entre as Aguas har adresse Rua Caminho Das Dunas i , Imbassai. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Pousada Entre as Aguas

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Pousada Entre as Aguas. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 27. juli 2026.

  • Er prisene for Pousada Entre as Aguas sammenlignbare med hoteller med 1 stjerne(r) i Imbassai?

    Gjennomsnittsprisen for en natt på Pousada Entre as Aguas er 44 % lavere enn gjennomsnittet i Imbassai for lignende hoteller med 1 stjerne. Pris per natt på Pousada Entre as Aguas ligger vanligvis på 804 kr, noe som regnes for å være et godt tilbud for et hotellrom med god standard i Imbassai.

  • Hva er telefonnummeret til Pousada Entre as Aguas?

    Hvis du har spørsmål om Pousada Entre as Aguas og reservasjonen din, kan du kontakte resepsjonen direkte på telefonnummer +55 71 98148 0910.

  • Har Pousada Entre as Aguas Wi–Fi?

    Ja, Pousada Entre as Aguas tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Pousada Entre as Aguas?

    12:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 14:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Pousada Entre as Aguas, Imbassai?

    Prisene på Pousada Entre as Aguas varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 804 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 781 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Pousada Entre as Aguas?

    Ja - Pousada Entre as Aguas har en restaurant. De har også en bar som serverer drinker.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Pousada Entre as Aguas?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Pousada Entre as Aguas, bør du vurdere å bo i oktober, når prisene vanligvis er på det laveste (268 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling