Pony Topview

Leilighet
0 kategori vurdering
lø. 11.7.
-
sø. 12.7.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
215 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Pony Topview

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Pony Topview, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 4. juli 2026.
lø. 11.7.
-
sø. 12.7.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Prisene er basert på 1 natt, inkludert avgifter, men ekskluderer skatter.
Beste pris-garanti

Pony Topview Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Pony Topview, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 4. juli 2026.
I tillegg til et utendørs basseng tilbyr dette hotellet en restaurant og mikrobølgeovn på fellesområdet. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert). En døgnåp...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.

Fordeler og fasiliteter på Pony Topview

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Pony Topview
  • Utendørs basseng
  • Balkong
  • Klimaanlegg
  • Flatskjerm-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Hårføner
  • Minibank
  • Døgnåpen resepsjon
  • Kjøleskap
  • Heis

Tilgjengelighet og egnethet

  • Heis
  • Røykeområde

Tjenester og hjelpemidler

  • Minibank
  • Døgnåpen resepsjon

Det mest nødvendige

  • Klimaanlegg
  • Gratis toalettartikler

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV

Bad

  • Hårføner

Utendørs

  • Balkong

Arbeidsområde

  • Skrivebord

Mat

  • Kjøleskap

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring

Svømmebasseng

  • Utendørs basseng

Vurderinger for Pony Topview

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Pony Topview, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 160 anmeldelser av Pony Topview hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 4. juli 2026.
8,7
Veldig bra
160 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
93
Veldig bra
34
Bra
20
Ok
2
Greit
10
Middelmådig
1
Dårlig
0
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Hua Hin som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Pony Topview. Totalt er det er2 835 hoteller som betjener reisende i Hua Hin. Prisdata ble sist oppdatert 4. juli 2026.

Utforsk Hua Hin

Pony Topview har adresse i , Hua Hin. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 4. juli 2026.
Du får vite nøyaktig beliggenhet når bestillingen er gjennomført

Mest populære attraksjoner

  • Royal Queen's Park1.9 km
  • Klai Kangwon Palace3.5 km
  • The Venezia Hua Hin3.5 km
  • Hutsadin Elephant Foundation4.8 km
  • Hua Hin Fishing Pier4.9 km
  • Hua Hin Shopping Mall5.6 km
  • Hua Hin Beach5.6 km
  • Phon King Phet Park5.7 km
  • Royal Hua Hin Golf Course5.7 km
  • Hua Hin togstasjon5.7 km
  • Black Mountain Golf Club6.5 km
  • Hua Hin Market Village6.8 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Pony Topview

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Pony Topview. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 4. juli 2026.
  • Hvor langt er det fra Pony Topview til nærmeste flyplass (Hua Hin flyplass)?

    Uten trafikk tar kjøreturen fra Pony Topview til Hua Hin flyplass (den nærmeste flyplassen) (3,1 km) vanligvis ca. 0t 02m. Hvis du bor i et storbyområde, kan det være at kjøretiden øker på grunn av mye trafikk på veiene.

  • hva er utsjekkingstiden på Pony Topview?

    Normal innsjekkingstid på Pony Topview er 14:00, og utsjekk må skje før 12:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Pony Topview, Hua Hin?

    Vanligvis ligger romprisene på Pony Topview på rundt 214 kr/natt, med priser helt nede i 193 kr/natt. Prisene varierer pga flere faktorer (f.eks dato, tid på året, romtype osv), så bruk skjemaet over for å se prisene på de aktuelle datoene.

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Pony Topview