Hotell

Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only

5 stjerner
8,2
Enestående
basert på 992 vurderinger
992 verifiserte gjesteanmeldelser
lø. 26.9.
-
sø. 27.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
930 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only

lø. 26.9.
-
sø. 27.9.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 dobbeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 queensize.seng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only Om

Nyt solen på en sandstrand, eller koble av i spaet med full service som TUI BLUE Palm Beach Palace Djerba - Adults Only tilbyr. Avslutt deretter dagen med en bedre middag på en av stedets 2 restaurant...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+216 7575 7777

Fordeler og fasiliteter på Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only

  • Privat strand
  • Kun voksne
  • Utendørs basseng
  • Innendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter

Vurderinger for Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only

8,2
Veldig bra
992 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
580
Veldig bra
189
Bra
84
Ok
38
Greit
42
Middelmådig
13
Dårlig
46
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Utforsk Midoun

Her finner du Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only: 383 Zone Touristique

Mest populære attraksjoner

  • Djerba Golf Club3.3 km
  • Parc Djerba Explore6.2 km
  • Borj El K'bir Fort12.4 km
  • Houmt Souq Harbour12.9 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only

  • Hvor langt er det fra Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only til nærmeste flyplass (Houmt Souk Melita flyplass)?

    Det er 32 km fra den nærmeste flyplassen, Houmt Souk Melita flyplass, til Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 24m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Har Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only, kan du ringe +216 7575 7777.

  • Har Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only Wi–Fi?

    Ja, Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only?

    Ja. Hvis det er viktig for deg å ha tilgang til et treningsrom, bør du vurdere å bo på Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only.

  • hva er utsjekkingstiden på Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only?

    Normal innsjekkingstid på Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only er 14:00, og utsjekk må skje før 12:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only, Midoun?

    1 413 kr per natt er den beste prisen vi har funnet den siste tiden på Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only, med en gjeonnomsnittpris på 2 993 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet ovenfor for å se gjeldende priser.

  • Er det en restaurant på Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only?

    Ja, mat kan bestilles fra Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Onlys restaurant. Åpningstider kan variere. Det er også en bar og lounge på hotellet.

  • Tilbyr Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only vask av klær?

    Ja, Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only, Midoun tilbyr vanligvis klesvask. Det er også strykejern (og strykebrett) på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (688 kr).

  • Er det andre Preferred-hoteller i Midoun?

    Totalt er det er 1 lokasjon i Midoun. Det mest populære overnattingsstedet hos Preferred i Midoun er Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only?

    Vurder å sjekke inn på Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only på tirsdag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 772 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Tui Blue Palm Beach Palace Djerba - Adult Only