Hotell

Nara Kenko Land Plaza Hotel

3 stjerner
8,1
Enestående
basert på 273 vurderinger
273 verifiserte gjesteanmeldelser
fr. 2.10.
-
lø. 3.10.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 240 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Nara Kenko Land Plaza Hotel

fr. 2.10.
-
lø. 3.10.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.

Nara Kenko Land Plaza Hotel Om

Dette hotellet er et et spa med full service som tilbyr et innendørs basseng og en snackbar/delikatesseforretning. Dessuten tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkludert)....

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid10:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+81 743 643 555

Fordeler og fasiliteter på Nara Kenko Land Plaza Hotel

  • Innendørs basseng
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Gratis parkering
  • Transfertjeneste (gratis)
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Gratis toalettartikler
  • Barnebasseng

Generelt

  • Vannkoker
  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Håndklær
  • Bankboks
  • Brannslukkingsapparat
  • Gavebutikk
  • Vaskeri
  • Heis
  • Flatskjerm-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Oppvarmet basseng
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Termisk bad
  • Dusjstol
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Adapter
  • Slippers
  • Førstehjelpsskrin
  • Smarttelefon
  • Barnebasseng
  • Innendørs basseng
  • Snackbar
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sofa
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Badekar
  • Bidet
  • Kroppssåpe
  • Hårføner
  • Skap med lås
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Klimaanlegg
  • Kjøleskap
  • Toalett
  • Utendørs bad
  • Toalettpapir
  • Sauna
  • Tannbørste
  • Pyjamas
  • Søppeldunker
  • TV
  • Gratis parkering
  • De øvre etasjene nås via heis
  • Balsam
  • Skrivebord
  • Salgsautomat (drikke)
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykeområde
  • Tørkestativ for klær
  • Bagasjeoppbevaring
  • Privat parkering
  • Vannsklie

Aktiviteter

  • Massasje
  • Spillerom
  • Karaoke
  • Offentlig bad
  • Lekeplass

Tjenester

  • Transfertjeneste (gratis)
  • Vekkeservice
  • Daglig rengjøring
  • Faks/fotokopi
  • Vaskeritjeneste
  • Møte- og selskapslokaler
  • Fotmassasje
  • Sikkerhet 24/7
Vis alle 74 fasiliteter

Vurderinger for Nara Kenko Land Plaza Hotel

8,1
Veldig bra273 verifiserte gjesteanmeldelser
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Utforsk Tenri

Nærmeste flyplasser

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Nara Kenko Land Plaza Hotel

  • Har Nara Kenko Land Plaza Hotel et basseng gjestene kan bruke?

    Ja. HotelsCombined-brukere som reiser til Tenri ser ofte etter hoteller med basseng. De fleste hoteller har åpningstider for bassengene sine, så sørg for å spørre resepsjonen på Nara Kenko Land Plaza Hotel om informasjon og regler.

  • Hva er telefonnummeret til Nara Kenko Land Plaza Hotel?

    Du kan kontakte resepsjonen på Nara Kenko Land Plaza Hotel ved å ringe +81 743 643 555.

  • Har Nara Kenko Land Plaza Hotel Wi–Fi?

    Ja, Nara Kenko Land Plaza Hotel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Nara Kenko Land Plaza Hotel?

    10:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 15:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Nara Kenko Land Plaza Hotel, Tenri?

    Vanligvis ligger romprisene på Nara Kenko Land Plaza Hotel på rundt 1 222 kr/natt, med priser helt nede i 677 kr/natt. Prisene varierer pga flere faktorer (f.eks dato, tid på året, romtype osv), så bruk skjemaet over for å se prisene på de aktuelle datoene.

  • Tilbyr Nara Kenko Land Plaza Hotel vask av klær?

    Ja, Nara Kenko Land Plaza Hotel tilbyr klesvasktjenester til sine gjester.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Nara Kenko Land Plaza Hotel?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Nara Kenko Land Plaza Hotel, bør du vurdere å bo i juni, når prisene vanligvis er på det laveste (437 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Nara Kenko Land Plaza Hotel