Hanok Stay Namwonyechon

Hotell
3 kategori vurdering
fr. 10.7.
-
lø. 11.7.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
897 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hanok Stay Namwonyechon

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Hanok Stay Namwonyechon, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 3. juli 2026.
fr. 10.7.
-
lø. 11.7.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Prisene er basert på 1 natt, inkludert avgifter, men ekskluderer skatter.
Beste pris-garanti

Hanok Stay Namwonyechon Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Hanok Stay Namwonyechon, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 3. juli 2026.
Namwonyechon By Kensington holder til i hyggelige omgivelser i Namwon. Gjester får også tilgang til gratis Wi-Fi og parkering på området.

Det finnes et stort utvalg fasiliter tilgjengelig for a...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+82 (0) 63 636 8001

Fordeler og fasiliteter på Hanok Stay Namwonyechon

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Hanok Stay Namwonyechon
  • Restaurant
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Forretningssenter
  • Møte- og selskapslokaler
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon
  • Safe
  • Klimaanlegg
  • Røykfrie rom tilgjengelig

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Møte- og selskapslokaler
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Mat

  • Restaurant
  • Minibar

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Klimaanlegg

Parkering og transport

  • Gratis parkering

Tilgjengelighet og egnethet

  • Røykfrie rom tilgjengelig

Helse og sikkerhet

  • Safe

Vurderinger for Hanok Stay Namwonyechon

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Hanok Stay Namwonyechon, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 98 anmeldelser av Hanok Stay Namwonyechon hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 3. juli 2026.
9,2
Fantastisk
98 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
73
Veldig bra
12
Bra
7
Ok
1
Greit
2
Middelmådig
2
Dårlig
1
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Namwon som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Hanok Stay Namwonyechon. Totalt er det er74 hoteller som betjener reisende i Namwon. Prisdata ble sist oppdatert 3. juli 2026.

Utforsk Namwon

Hanok Stay Namwonyechon har adresse 17, Gwanghanbuk-ro i , Namwon. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 3. juli 2026.
Her finner du Hanok Stay Namwonyechon: 17, Gwanghanbuk-ro

Mest populære attraksjoner

  • Gwanghallu-won347 m
  • Namwon Aircraft & Space Observatory1 km
  • Chunhyang Culture & Art Center1 km
  • Kim Byung Jong Art Museum1.1 km
  • Namwon National Gugak Center1.1 km
  • Namwon Train Station1.8 km
  • Namwonhyanggyo Confucian School1.9 km
  • Namwon Express Bus Terminal2.3 km
  • Namwon Recreational Forest7 km
  • Adamwon9.6 km
  • Honbul Literary House10 km
  • Banghwadong Recreational Forest13.6 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hanok Stay Namwonyechon

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Hanok Stay Namwonyechon. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 3. juli 2026.
  • Hva er telefonnummeret til Hanok Stay Namwonyechon?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +82 (0) 63 636 8001.

  • Har Hanok Stay Namwonyechon Wi–Fi?

    Ja, Hanok Stay Namwonyechon tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Hanok Stay Namwonyechon?

    Utsjekkingstiden er 11:00 på Hanok Stay Namwonyechon. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Hanok Stay Namwonyechon, Namwon?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 1 456 kr per natt på Hanok Stay Namwonyechon. Noen brukere har funnet priser helt nede i 886 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Er det en restaurant på Hanok Stay Namwonyechon?

    Ja, det ligger en restaurant på Hanok Stay Namwonyechon, Namwon.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Hanok Stay Namwonyechon?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Hanok Stay Namwonyechon, bør du vurdere å bo i februar, når prisene vanligvis er på det laveste (523 kr).

  • Er det andre Kensington Hotels & Resorts-hoteller i Namwon?

    Totalt er det er 2 lokasjoner i Namwon. Det mest populære overnattingsstedet hos Kensington Hotels & Resorts i Namwon er KensingtonResort JirisanNamwon.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Hanok Stay Namwonyechon