Mövenpick Resort & Spa El Gouna

Resort
5 stjerner
to. 30.7.
-
fr. 31.7.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
881 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Mövenpick Resort & Spa El Gouna

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Mövenpick Resort & Spa El Gouna, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 23. juli 2026.
to. 30.7.
-
fr. 31.7.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, ukjent sengetype
King Rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 2 enkeltsenger
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 2 enkeltsenger
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, 1 kingsize-seng
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Mövenpick Resort & Spa El Gouna Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Mövenpick Resort & Spa El Gouna, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 23. juli 2026.
Mens du bor på Mövenpick Resort & Spa El Gouna, kan du nyte solen på en privat sandstrand, koble av ved et av stedets 3 utendørs svømmebasseng, eller skjemme bort deg selv i spaet. Utskifting av håndk...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+20 653 544 501

Fordeler og fasiliteter på Mövenpick Resort & Spa El Gouna

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Mövenpick Resort & Spa El Gouna
  • Privat strand
  • Muligheter for vannsport (på området)
  • Snorkling
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Sykkelutleie
  • Tennis

Tjenester og hjelpemidler

  • Minibank
  • Forretningssenter
  • Bilutleie
  • Portvakttjeneste
  • Underholdningspersonale
  • Valutaveksling
  • Hammam (tyrkisk bad)
  • Møte- og selskapslokaler
  • Billetter til offentlig transport
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Fotmassasje
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon
  • Konferanserom
  • Bankboks
  • Vannflaske

Aktiviteter

  • Gavebutikk
  • Sykkelutleie
  • Golf
  • Kano
  • Sykling
  • Darts
  • Dykking
  • Dykking
  • Snorkling
  • Kveldsunderholdning
  • Skjønnhetssalong
  • Bordtennis
  • Biljard
  • Muligheter for vannsport (på området)
  • Vindsurfing

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde
  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Dusjstol
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Tilpasset bad
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis

Mat

  • Matpakke
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Minibar
  • Snackbar
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Spisebord

Generelt

  • Familierom
  • Hageutsikt
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Utsikt til innsjø
  • Bagasjeoppbevaring
  • Havutsikt
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa
  • Telefon
  • Flisgulv/marmorgulv

Det mest nødvendige

  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Klimaanlegg
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker

Bad

  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Bidet
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Tannbørste
  • Walk-in-dusj

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Babysenger tilgjengelig
  • Barnebasseng
  • Måltider for barn
  • Barnevogner
  • Barneklubb
  • Utendørs lekeutstyr for barn
  • Lekeplass
  • Stikkontakter med barnesikring

Basseng og spa

  • Oppvarmet basseng
  • Spa
  • Boblebad
  • Utendørs basseng
  • Badehåndklær
  • Badstue
  • Massasje
  • Sauna

Utendørs

  • Utendørs spiseplass
  • Hagemøbler
  • Privat strand
  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Strandhåndklær
  • Balkong

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Treningssenter

  • Aerobic
  • Treningsgrupper
  • Treningssenter
  • Tennis
  • Squash
  • Helsestudio

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering
  • Privat parkering
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste
  • Tørketrommel

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Vurderinger for Mövenpick Resort & Spa El Gouna

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Mövenpick Resort & Spa El Gouna, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 867 anmeldelser av Mövenpick Resort & Spa El Gouna hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 23. juli 2026.
8,1
Veldig bra
1867 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
877
Veldig bra
355
Bra
274
Ok
109
Greit
93
Middelmådig
54
Dårlig
105
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i El Gouna som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Mövenpick Resort & Spa El Gouna. Totalt er det er194 hoteller som betjener reisende i El Gouna. Prisdata ble sist oppdatert 23. juli 2026.

Utforsk El Gouna

Mövenpick Resort & Spa El Gouna har adresse Po Box 72 i , El Gouna. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 23. juli 2026.
Her finner du Mövenpick Resort & Spa El Gouna: Po Box 72

Mest populære attraksjoner

  • El Gouna Beach143 m
  • El Gouna Golf Club1 km
  • Bluebrothersdiving1.6 km
  • El Gouna Stadium4.6 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Mövenpick Resort & Spa El Gouna

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Mövenpick Resort & Spa El Gouna. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 23. juli 2026.

  • Har Mövenpick Resort & Spa El Gouna et basseng gjestene kan bruke?

    Ja. HotelsCombined-brukere som reiser til El Gouna ser ofte etter hoteller med basseng. De fleste hoteller har åpningstider for bassengene sine, så sørg for å spørre resepsjonen på Mövenpick Resort & Spa El Gouna om informasjon og regler.

  • Hva er telefonnummeret til Mövenpick Resort & Spa El Gouna?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos Mövenpick Resort & Spa El Gouna, kan du ringe +20 653 544 501.

  • Finnes det et treningsrom på Mövenpick Resort & Spa El Gouna?

    Ja. Hvis det er viktig for deg å ha tilgang til et treningsrom, bør du vurdere å bo på Mövenpick Resort & Spa El Gouna.

  • hva er utsjekkingstiden på Mövenpick Resort & Spa El Gouna?

    Mövenpick Resort & Spa El Gouna utsjekk er 12:00, det er mulig å sjekke ut senere etter avtale med resepsjonen.

  • Hvor mye koster det å bo på Mövenpick Resort & Spa El Gouna, El Gouna?

    Et godt tilbud på Mövenpick Resort & Spa El Gouna akkurat nå ligger på mellom 242 kr og 1 574 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Er det en restaurant på Mövenpick Resort & Spa El Gouna?

    Det ligger en restaurant på Mövenpick Resort & Spa El Gouna. Vennligst kontakt dem for kjøkkenets åpningstider. resort har også en bar.

  • Tilbyr Mövenpick Resort & Spa El Gouna vask av klær?

    Ja, Mövenpick Resort & Spa El Gouna, El Gouna tilbyr vanligvis klesvask. Overnattingsstedet har også strykejern og strykebrett, som gjester kan bruke.

  • Tilbyr Mövenpick Resort & Spa El Gouna rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Mövenpick Resort & Spa El Gouna tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Mövenpick Resort & Spa El Gouna?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Mövenpick Resort & Spa El Gouna, bør du vurdere å bo i august, når prisene vanligvis er på det laveste (1 729 kr).

  • Er det andre Mövenpick-hoteller i El Gouna?

    Totalt er det er 1 lokasjon i El Gouna. Det mest populære overnattingsstedet hos Mövenpick i El Gouna er Mövenpick Resort & Spa El Gouna.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Mövenpick Resort & Spa El Gouna?

    Vurder å sjekke inn på Mövenpick Resort & Spa El Gouna på mandag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 465 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Mövenpick Resort & Spa El Gouna