Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai

Hotell
3 stjerner
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
471 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en restaurant, et forretningssenter og concierge-tjenester. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Renseritjenester, vaskeritjenester og en døgn...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+886 7323 8777
Lisensnummer: 510

Fordeler og fasiliteter på Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai
  • Restaurant
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Internett
  • Vaskeritjeneste

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Bilutleie
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Røykvarslere
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis

Generelt

  • Utsikt mot rolig gate
  • Familierom
  • Slippers
  • Telefon
  • Teppegulv
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Bad

  • Dusj
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad
  • Walk-in-dusj

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Safe

Mat

  • Vannkoker
  • Restaurant
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Kjøleskap

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Klesstativ

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi

Vurderinger for Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 4 258 anmeldelser av Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
8,3
Veldig bra
4258 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
1903
Veldig bra
960
Bra
635
Ok
346
Greit
210
Middelmådig
110
Dårlig
94
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Kaohsiung som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai. Totalt er det er741 hoteller som betjener reisende i Kaohsiung. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Sanmin District, Kaohsiung

Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai har adresse 338, Bo Ai 1st Road, San Min District i Sanmin District, Kaohsiung. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai: 338, Bo Ai 1st Road, San Min District

Mest populære attraksjoner

  • Kaohsiung Medical University0.8 km
  • Kaohsiung Railway Station1.2 km
  • Kaohsiung Museum of Fine Arts1.7 km
  • Ruifeng Night Market1.8 km
  • Kaohsiung metro - Kaohsiung Arena Station1.8 km
  • Liuhe Night Market2.1 km
  • Kaohsiung metro - Formosa Boulevard Station2.1 km
  • Kaohsiung City Centre2.3 km
  • National Kaohsiung University of Applied Sciences2.5 km
  • Kaohsiung Li De Baseball Stadium2.7 km
  • Kaohsiung Cultural Center2.9 km
  • Shoushan3.9 km
  • Hvor langt ligger Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai unna Kaohsiung Museum of Fine Arts?

    Populære Kaohsiung Museum of Fine Arts er bare litt over 1,7 km fra Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai til nærmeste flyplass (Kaohsiung Intl flyplass)?

    Det er 15,1 km fra den nærmeste flyplassen, Kaohsiung Intl flyplass, til Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 11m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Hvor langt er det fra Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai til sentrum i Kaohsiung?

    Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai ligger bare 1,4 km fra sentrum av Sanmin District, Kaohsiung. Fra Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. Chengcing Lake Baseball Field.

  • Hva er telefonnummeret til Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai?

    Du kan kontakte resepsjonen på Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai ved å ringe +886 7323 8777.

  • Har Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai Wi–Fi?

    Ja, Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai?

    Normal innsjekkingstid på Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai er 15:00, og utsjekk må skje før 11:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai, Kaohsiung?

    Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai romprisene avhenger av hvilke datoer du velger, romtype og tilgjengelighet. Gjennomsnittsprisen den siste tiden er 540 kr/natten, med de beste prisene helt nede i 242 kr/natten. For å se hvilke tilbud som gjelder nå, legg inn dine datoer i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai?

    Ja - Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai har en restaurant.

  • Tilbyr Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai vask av klær?

    Ja, Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai tilbyr klesvasktjenester til sine gjester. Det er også strykejern (og strykebrett) på overnattingsstedet.

  • Tilbyr Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai, bør du vurdere å bo i september, når prisene vanligvis er på det laveste (462 kr).

  • I hvilket område i Kaohsiung ligger Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai?

    Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai ligger i Sanmin District i Kaohsiung. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai er i forhold til resten av Kaohsiung.

  • Hvor langt ligger Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai unna Kaohsiung Museum of Fine Arts?

    Populære Kaohsiung Museum of Fine Arts er bare litt over 1,7 km fra Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Hotel Midtown Richardson Kaohsiung Boai