Hotell

Methoni Beach Hotel

3 stjerner
8,8
Enestående
basert på 288 vurderinger
288 verifiserte gjesteanmeldelser
on. 28.10.
-
to. 29.10.
2 gjester, 1 rom
Leverandør
Leverandør for Methoni Beach Hotel
Leverandør for Methoni Beach Hotel
Leverandør for Methoni Beach Hotel
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Methoni Beach Hotel

on. 28.10.
-
to. 29.10.

Methoni Beach Hotel Om

I Methóni, 0 minutters gange fra Methoni-stranden, ligger Methoni Beach Hotel, som har en fellesstue, gratis privat parkering, en terrasse og en restaurant. Overnattingsstedet har en bar og ligger 1 m...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:30
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+30 272 303 1555
Lisensnummer: 1249Κ012Α0162600

Fordeler og fasiliteter på Methoni Beach Hotel

  • I strandkanten
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Gratis toalettartikler
  • Møte- og selskapslokaler

Vurderinger for Methoni Beach Hotel

8,8
Veldig bra
288 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
172
Veldig bra
55
Bra
44
Ok
7
Greit
8
Middelmådig
1
Dårlig
1
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Utforsk Methoni

Her finner du Methoni Beach Hotel: Methoni

Mest populære attraksjoner

  • Methoni Castle85 m

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Methoni Beach Hotel

  • Hva er telefonnummeret til Methoni Beach Hotel?

    Hvis du har spørsmål eller lignende vedrørende oppholdet ditt, kan du ringe +30 272 303 1555 for å snakke med en av resepsjonistene på Methoni Beach Hotel.

  • Har Methoni Beach Hotel Wi–Fi?

    Ja, Methoni Beach Hotel tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Methoni Beach Hotel?

    Methoni Beach Hotel utsjekk er 11:00, det er mulig å sjekke ut senere etter avtale med resepsjonen.

  • Hvor mye koster det å bo på Methoni Beach Hotel, Methoni?

    Methoni Beach Hotel romprisene avhenger av hvilke datoer du velger, romtype og tilgjengelighet. Gjennomsnittsprisen den siste tiden er 855 kr/natten, med de beste prisene helt nede i 829 kr/natten. For å se hvilke tilbud som gjelder nå, legg inn dine datoer i skjemaet over.

  • Er det en restaurant på Methoni Beach Hotel?

    Methoni Beach Hotel har en restaurant. Dersom du bare ønsker noe å drikke, finnes det også en bar her.

  • Tilbyr Methoni Beach Hotel vask av klær?

    Dersom du får behov for å vaske klær under ditt opphold på Methoni Beach Hotel, kan du benytte deg av deres klesvasktjenester. Gjester kan låne strykejern og strykebrett under oppholdet, enten står det på rommet ellers er det bare å henvende seg i resepsjonen.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Methoni Beach Hotel