Mercure Brussels Centre Midi

Hotell
4 stjerner
fr. 31.7.
-
lø. 1.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 038 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Mercure Brussels Centre Midi

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Mercure Brussels Centre Midi, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 24. juli 2026.
fr. 31.7.
-
lø. 1.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 enkeltseng
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, 1 dobbeltseng
Superior Rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Executive-rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Mercure Brussels Centre Midi Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Mercure Brussels Centre Midi, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 24. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr et treningssenter, en bar/lounge og en badstue. Wi-fi i fellesområder er inkludert. Andre fasiliteter som tilbys, er et boblebad, et forretni...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+32 2528 1890
Lisensnummer: 0479384787

Fordeler og fasiliteter på Mercure Brussels Centre Midi

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Mercure Brussels Centre Midi
  • Treningssenter
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Håndklær/sengetøy (ekstra gebyr)

Tjenester og hjelpemidler

  • Konferanserom
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Bankboks
  • Valutaveksling
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkel
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Vannflaske
  • Døgnåpen resepsjon

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Røykfritt
  • Lav baderomsvask
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis
  • Røykeområde

Bad

  • Dusj
  • Høyt toalett
  • Ekstra toalett
  • Badekar
  • Spabad
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Generelt

  • Oppholdsrom
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Sofa
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Skap med lås
  • Telefon
  • Teppegulv
  • Bagasjeoppbevaring

Mat

  • Vannkoker
  • Minibar
  • Bar/Lounge
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Vannkjele
  • Mat kan leveres på rommet
  • Kaffemaskin

Media og underholdning

  • Radio
  • Flatskjerm-TV
  • Bibliotek
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Basseng og spa

  • Spa
  • Boblebad
  • Sauna
  • Badstue

Soverom

  • Ekstra lange senger (> 2 meter)
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen

Parkering og transport

  • Parkering
  • Privat parkering

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Hage

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Babysenger tilgjengelig

Aktiviteter

  • Brettspill/puslespill

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Mercure Brussels Centre Midi

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Mercure Brussels Centre Midi, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 5 481 anmeldelser av Mercure Brussels Centre Midi hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 24. juli 2026.
8,1
Veldig bra
5481 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
2156
Veldig bra
1389
Bra
877
Ok
378
Greit
281
Middelmådig
149
Dårlig
251
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Brussel som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Mercure Brussels Centre Midi. Totalt er det er1 991 hoteller som betjener reisende i Brussel. Prisdata ble sist oppdatert 24. juli 2026.

Utforsk Saint-Gilles, Brussel

Mercure Brussels Centre Midi har adresse Boulevard Jamar 25 29 i Saint-Gilles, Brussel. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 24. juli 2026.
Her finner du Mercure Brussels Centre Midi: Boulevard Jamar 25 29

Mest populære attraksjoner

  • Palais de justice de Bruxelles1 km
  • Manneken Pis1 km
  • Grand Place1.3 km
  • Musées royaux des beaux-arts de Belgique1.4 km
  • Square - Brussels Meeting Centre1.4 km
  • Théâtre Royal de la Monnaie1.6 km
  • Palais de Bruxelles1.7 km
  • Cathédrale Saints-Michel-et-Gudule1.8 km
  • Musée Horta2.1 km
  • Hotel Tassel2.1 km
  • Quartier Louise2.3 km
  • Place du Luxembourg2.4 km
  • Hvor langt ligger Mercure Brussels Centre Midi unna Det Kongelige bibliotek i Belgia?

    Mercure Brussels Centre Midi er innen gangavstand (1,3 km) fra Det Kongelige bibliotek i Belgia, Brussel.

  • Ligger Mercure Brussels Centre Midi i nærheten av Muséum des sciences naturelles de Belgique?

    Dersom du vil se Muséum des sciences naturelles de Belgique mens du besøker Brussel, ligger Mercure Brussels Centre Midi bare 2,7 km unna.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Mercure Brussels Centre Midi

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Mercure Brussels Centre Midi. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 24. juli 2026.

  • Er prisene for Mercure Brussels Centre Midi sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Brussel?

    Gjennomsnittsprisen for en natt på Mercure Brussels Centre Midi er 49 % lavere enn gjennomsnittet i Brussel for lignende hoteller med 4 stjerner. Pris per natt på Mercure Brussels Centre Midi ligger vanligvis på 1 452 kr, noe som regnes for å være et godt tilbud for et hotellrom med god standard i Brussel.

  • Hvor langt er det fra Mercure Brussels Centre Midi til nærmeste flyplass (Brussel Bruxelles-National flyplass)?

    Uten trafikk tar kjøreturen fra Mercure Brussels Centre Midi til Brussel Bruxelles-National flyplass (den nærmeste flyplassen) (19,9 km) vanligvis ca. 0t 15m. Hvis du bor i et storbyområde, kan det være at kjøretiden øker på grunn av mye trafikk på veiene.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Brussel Bruxelles-National flyplass til Mercure Brussels Centre Midi?

    Du kan enkelt komme deg fra Brussel Bruxelles-National flyplass til Mercure Brussels Centre Midi i Brussel ved å leie en bil hos et av utleiebyråene på flyplassen til en pris på i gjennomsnitt 626 kr/dag. Mercure Brussels Centre Midi har en parkering tilgjengelig for de gjestene som velger å leie bil. Samkjøringsapper og taxier er fortsatt en veldig vanlig transportløsning for de som bor på Mercure Brussels Centre Midi. Dette er ofte den mest lønnsomme transportmetoden når man besøker Brussel.

  • Regnes Mercure Brussels Centre Midi for å være et dyrevennlig hotell?

    Gjester som bor på Mercure Brussels Centre Midi er velkommen til å ta med seg husdyr som katter og hunder. Hvis du et annet type kjæledyr, anbefaler vi deg å kontakte resepsjonen.

  • Hva er telefonnummeret til Mercure Brussels Centre Midi?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +32 2528 1890.

  • Har Mercure Brussels Centre Midi Wi–Fi?

    Ja, Mercure Brussels Centre Midi tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Mercure Brussels Centre Midi?

    Ja. Hvis det er viktig for deg å ha tilgang til et treningsrom, bør du vurdere å bo på Mercure Brussels Centre Midi.

  • hva er utsjekkingstiden på Mercure Brussels Centre Midi?

    Mercure Brussels Centre Midi utsjekk er 12:00, det er mulig å sjekke ut senere etter avtale med resepsjonen.

  • Hvor mye koster det å bo på Mercure Brussels Centre Midi, Brussel?

    Prisene på Mercure Brussels Centre Midi varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 1 452 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 709 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Tilbyr Mercure Brussels Centre Midi vask av klær?

    Dersom du får behov for å vaske klær under ditt opphold på Mercure Brussels Centre Midi, kan du benytte deg av deres klesvasktjenester.

  • Tilbyr Mercure Brussels Centre Midi rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Mercure Brussels Centre Midi tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Mercure Brussels Centre Midi?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Mercure Brussels Centre Midi, bør du vurdere å bo i august, når prisene vanligvis er på det laveste (1 180 kr).

  • I hvilket område i Brussel ligger Mercure Brussels Centre Midi?

    Mercure Brussels Centre Midi ligger i Saint-Gilles i Brussel. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Mercure Brussels Centre Midi er i forhold til resten av Brussel.

  • Er det andre Mercure-hoteller i Brussel?

    Totalt er det er 2 lokasjoner i Brussel. Det mest populære overnattingsstedet hos Mercure i Brussel er Mercure Brussels Centre Midi.

  • Hvor langt ligger Mercure Brussels Centre Midi unna Det Kongelige bibliotek i Belgia?

    Mercure Brussels Centre Midi er innen gangavstand (1,3 km) fra Det Kongelige bibliotek i Belgia, Brussel.

  • Ligger Mercure Brussels Centre Midi i nærheten av Muséum des sciences naturelles de Belgique?

    Dersom du vil se Muséum des sciences naturelles de Belgique mens du besøker Brussel, ligger Mercure Brussels Centre Midi bare 2,7 km unna.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Mercure Brussels Centre Midi