Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa

Leilighet
0 kategori vurdering
sø. 2.8.
-
ma. 3.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
2 477 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 26. juli 2026.
sø. 2.8.
-
ma. 3.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 26. juli 2026.
MarSenses Puerto Pollensa Hotel & Spa Adults Only ligger nordøst for Pollensa-bukten, noen få skritt fra den populære havnen og bare 100 meter fra stranden. De velutstyrte og stilfulle suitene på dett...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Lisensnummer: HA/2965

Fordeler og fasiliteter på Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa
  • Kun voksne
  • Utsikt mot fjell
  • Utendørs basseng
  • Boblebad
  • Sauna
  • Kjøkken
  • Minikjøkken
  • Biljard
  • Terrasse/patio
  • Balkong

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Røykfritt
  • Lav baderomsvask
  • Lav vask
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Kun voksne
  • Heis
  • Dusjstol
  • Toalett med støttehåndtak

Det mest nødvendige

  • Internett
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker

Kjøkken

  • Vannkoker
  • Kjøkkenutstyr
  • Kjøkken
  • Minikjøkken
  • Mikrobølgeovn
  • Komfyrtopp
  • Te-/kaffetrakter
  • Kjøleskap
  • Kaffemaskin
  • Spiseplass

Bad

  • Høyt toalett
  • Hårføner
  • Offentlig bad
  • Privat bad
  • Hevet toalett
  • Dusj
  • Badekar
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Walk-in-dusj

Aktiviteter

  • Sykkelutleie
  • Sykling
  • Dykking
  • Dykking
  • Snorkling
  • Kveldsunderholdning
  • Biljard
  • Vindsurfing
  • Vandring

Tjenester og hjelpemidler

  • Bilutleie
  • Portvakttjeneste
  • Valutaveksling
  • Hammam (tyrkisk bad)
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Døgnåpen resepsjon
  • Bankboks

Basseng og spa

  • Spa
  • Boblebad
  • Utendørs basseng
  • Badstue
  • Massasje
  • Bassengbar
  • Sauna

Generelt

  • Utsikt mot fjell
  • Svømmebassengutsikt
  • Bagasjeoppbevaring
  • Oppholdsrom
  • Sofa
  • Solarium
  • Telefon

Utendørs

  • Hagemøbler
  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Balkong

Mat

  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Snackbar
  • Spisebord

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste

Helse og sikkerhet

  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 265 anmeldelser av Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 26. juli 2026.
8,9
Veldig bra
1265 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
857
Veldig bra
229
Bra
121
Ok
32
Greit
15
Middelmådig
2
Dårlig
9
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Pollença som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa. Totalt er det er2 381 hoteller som betjener reisende i Pollença. Prisdata ble sist oppdatert 26. juli 2026.

Utforsk Pollença

Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa har adresse i , Pollença. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 26. juli 2026.
Du får vite nøyaktig beliggenhet når bestillingen er gjennomført

Mest populære attraksjoner

  • Cala Bóquer2.2 km
  • Cala Barques2.9 km
  • Puig de Pollenca7.3 km
  • Cala Murta8.8 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 26. juli 2026.

  • Har Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa Wi–Fi?

    Ja, Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa?

    Gjester som bor på Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa har et treningsrom tilgjengelig. De fleste hoteller har ikke treningsrom som er åpne døgnet rundt, så husk å spør resepsjonen om åpningstidene til treningsrommet.

  • hva er utsjekkingstiden på Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa?

    Utsjekkingstiden er 12:00 på Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa, Pollença?

    Gjester betaler i gjennomsnitt 3 679 kr per natt på Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa. Noen brukere har funnet priser helt nede i 1 846 kr per natt. Skriv inn dine datoer i skjemaet over for å se hvilke priser som er tilgjengelig da.

  • Er det en restaurant på Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa?

    Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa har en restaurant - kontakt de for åpningstider. rental har også en bar.

  • Tilbyr Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa vask av klær?

    Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa har vanligvis klesvasktjenester. Kontakt overnattingsstedet for mer iformasjon.

  • Tilbyr Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Marsenses Puerto Pollensa Hotel & Spa