Li Teggi Turismo Rurale

Bed & Breakfast
1 stjerne
ma. 31.8.
-
ti. 1.9.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 075 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Li Teggi Turismo Rurale

ma. 31.8.
-
ti. 1.9.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Li Teggi Turismo Rurale Om

Li Teggi Turismo Rurale ligger i San Teodoro og byr på gratis Wi-Fi. De byr også på en terrasse, en solterrasse og et separat røykeområde.

Gjester ved bed & breakfastet har tilgang til mange fa...

Verdt å vite

Innsjekkingstid13:00
Utsjekkingstid10:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+39 348 814 7893
Lisensnummer: IT090092A1Z8F2XW7F

Fordeler og fasiliteter på Li Teggi Turismo Rurale

  • Gratis WiFi
  • Privat bad
  • Terrasse/patio
  • Klimaanlegg
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Internett
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Hårføner
  • Babysenger tilgjengelig

Generelt

  • Utsikt mot rolig gate
  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Røykfrie rom tilgjengelig
  • Terrasse/patio
  • Handicapvennlig
  • Strandstoler
  • Håndklær
  • Babysenger tilgjengelig
  • Brannslukkingsapparat
  • Havutsikt
  • Flatskjerm-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Hageutsikt
  • Delt stue/TV-område
  • Oppvarming
  • Dusj
  • Hypoallergenisk pute
  • Førstehjelpsskrin
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sofa
  • Bidet
  • Kroppssåpe
  • Hårføner
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Myggnetting
  • Utsikt mot fjell
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Klimaanlegg
  • Kjøleskap
  • Fjærfri pute
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Hagemøbler
  • Klesstativ
  • Søppeldunker
  • TV
  • Gratis parkering
  • Skrivebord
  • Privat bad
  • Hage
  • Garderobe eller skap
  • Røykeområde
  • Tørkestativ for klær
  • Privat inngang
  • Bagasjeoppbevaring
  • Privat parkering

Aktiviteter

  • Sykkelutleie
  • Kano
  • Sykling
  • Dykking
  • Dykking
  • Hesteridning
  • Vindsurfing

Tjenester

  • Tilgang med nøkkel
Vis alle 55 fasiliteter

Vurderinger for Li Teggi Turismo Rurale

8,6
Veldig bra688 verifiserte gjesteanmeldelser
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Utforsk San Teodoro

Mest populære attraksjoner

13 minutter kjøretur

6,8 km

13 minutter kjøretur

6,8 km

Nærmeste flyplasser

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Li Teggi Turismo Rurale

  • Hvor langt er det fra Li Teggi Turismo Rurale til nærmeste flyplass (Olbia Costa Smeralda flyplass)?

    Det er 22,3 km fra den nærmeste flyplassen, Olbia Costa Smeralda flyplass, til Li Teggi Turismo Rurale. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 17m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Regnes Li Teggi Turismo Rurale for å være et dyrevennlig hotell?

    Gjester som bor på Li Teggi Turismo Rurale er velkommen til å ta med seg husdyr som katter og hunder. Hvis du et annet type kjæledyr, anbefaler vi deg å kontakte resepsjonen.

  • Hva er telefonnummeret til Li Teggi Turismo Rurale?

    Hvis du har spørsmål eller lignende vedrørende oppholdet ditt, kan du ringe +39 348 814 7893 for å snakke med en av resepsjonistene på Li Teggi Turismo Rurale.

  • Har Li Teggi Turismo Rurale Wi–Fi?

    Ja, Li Teggi Turismo Rurale tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Li Teggi Turismo Rurale?

    Utsjekkingstiden er 10:00 på Li Teggi Turismo Rurale. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Li Teggi Turismo Rurale, San Teodoro?

    Et godt tilbud på Li Teggi Turismo Rurale akkurat nå ligger på mellom 591 kr og 1 268 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Tilbyr Li Teggi Turismo Rurale rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Li Teggi Turismo Rurale tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Li Teggi Turismo Rurale?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Li Teggi Turismo Rurale, bør du vurdere å bo i mars, når prisene vanligvis er på det laveste (790 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling