Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee

Hotell
4 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
895 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 27. juli 2026.
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en restaurant, et treningssenter og en bar/lounge. Wi-fi i fellesområder er inkludert. En snackbar/delikatesseforretning, en badstue og et dø...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+49 211 38 480

Fordeler og fasiliteter på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV

Generelt

  • Vannkoker
  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Vifte
  • Babysenger tilgjengelig
  • Fjærpute
  • Brannslukkingsapparat
  • Gavebutikk
  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Flatskjerm-TV
  • Matpakke
  • Gratis toalettartikler
  • Billetter til offentlig transport
  • Hageutsikt
  • Romservice
  • Røykvarslere
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Oppvarming
  • Hypoallergenisk
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Måltider for barn
  • Røykfritt
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Safe for bærbar datamaskin
  • Ekspress utsjekking
  • Parkering
  • Hårføner
  • Skap med lås
  • Lav baderomsvask
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Klimaanlegg
  • Fjærfri pute
  • Mat kan leveres på rommet
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykeområde
  • Bagasjeoppbevaring
  • Privat parkering
  • Utsikt mot rolig gate
  • Radio
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Bankboks
  • EV-ladestasjon
  • Oppholdsrom
  • Heis
  • Minibar
  • Sjampo
  • Dusj
  • Strykejern og strykebrett
  • Dusjhette
  • Dusjstol
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Tilpasset bad
  • Adapter
  • Slippers
  • Førstehjelpsskrin
  • Snackbar
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sofa
  • Vekkerklokke
  • Sovesofa
  • Allergivennlig rom
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Kroppssåpe
  • Vannflaske
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Telefon
  • Teppegulv
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Toalett med støttehåndtak
  • Safe
  • Sauna
  • Utsikt over byen
  • Håndklær/sengetøy (ekstra gebyr)
  • Søppeldunker
  • Kaffemaskin
  • TV
  • De øvre etasjene nås via heis
  • Balsam
  • Skrivebord
  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)
  • Walk-in-dusj
  • Garderobe eller skap

Aktiviteter

  • Treningssenter

Tjenester

  • Barnevakt
  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Daglig rengjøring
  • Faks/fotokopi
  • Valutaveksling
  • Vaskeritjeneste
  • Møte- og selskapslokaler
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Tilgang med nøkkel
  • Konferanserom
Vis alle 108 fasiliteter

Vurderinger for Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 6 840 anmeldelser av Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 27. juli 2026.
8,5
Veldig bra6 840 verifiserte gjesteanmeldelser
Fant ingen vurderinger. Prøv å fjerne et filter, endre søket eller fjerne alle for å se vurderinger.

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Dusseldorf som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee. Totalt er det er945 hoteller som betjener reisende i Dusseldorf. Prisdata ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Utforsk Friedrichstadt, Dusseldorf

Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee har adresse Graf-Adolf-Platz 8-10 i Friedrichstadt, Dusseldorf. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Mest populære attraksjoner

K21 Ständehaus

5 minutter til fots

0,4 km

stilwerk Düsseldorf

6 minutter til fots

0,5 km

Königsallee

7 minutter til fots

0,6 km

Heinrich-Heine-Institut

8 minutter til fots

0,7 km

Carlsplatz

9 minutter til fots

0,7 km

K21 Ständehaus

5 minutter til fots

0,4 km

stilwerk Düsseldorf

6 minutter til fots

0,5 km

Königsallee

7 minutter til fots

0,6 km

Heinrich-Heine-Institut

8 minutter til fots

0,7 km

Carlsplatz

9 minutter til fots

0,7 km

Leiebiler

48 kr daglig gjennomsnitt

Nærmeste flyplasser

Dusseldorf Intl flyplass

16 minutter kjøretur

10,4 km

Dusseldorf Niederrhein flyplass

1 time kjøretur

83,4 km

Dusseldorf Intl flyplass

16 minutter kjøretur

10,4 km

Dusseldorf Niederrhein flyplass

1 time kjøretur

83,4 km

  • Hvor langt ligger Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee unna Duesseldorf Opera House?

    Duesseldorf Opera House i Dusseldorf er 0,9 km fra Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee.

  • Ligger Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee i nærheten av K20?

    K20 er også populært å besøke i Dusseldorf. Det ligger 1,1 km fra Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 27. juli 2026.

  • Er prisene for Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee sammenlignbare med hoteller med 4 stjerne(r) i Dusseldorf?

    I Dusseldorf er gjennomsnittsprisen per natt på hoteller med 4 stjerner 1 158 kr. Forventet pris per natt for Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee ligger på ca. 1 284 kr, noe som er 10 % billigere enn gjennomsnittet for byen. HotelsCombined regner Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee for å være et godt tilbud hvis du vil bo på et hotell med 4 stjerner i Dusseldorf.

  • Hvor langt er det fra Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee til nærmeste flyplass (Dusseldorf Intl flyplass)?

    Med en avstand på 11,1 km fra Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee til den nærmeste flyplassen, Dusseldorf Intl flyplass, ligger kjøretiden normalt på ca. 0t 08m, avhengig av trafikken. Sørg for å sjekke hvordan trafikkforholdene normalt er i nærheten av hotellet og flyplassen ettersom noen områder kan være mer traffikerte enn andre og dermed øke reisetiden.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Dusseldorf Intl flyplass til Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee?

    Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee tilbyr parkering for hotellgjestene, så for de fleste som besøker Dusseldorf kan det beste alternativet derfor være å leie en bil for ca. 330 kr/dagen. Dette alternativet gir deg muligheten til å komme deg til og fra Dusseldorf Intl flyplass, samtidig som du får fleksibiliteten til å reise rundt i området på egen hånd. Et av de mest populære alternativene nå, er å ta en taxi eller benytte seg av en samkjøringstjeneste direkte fra Dusseldorf Intl flyplass til hotellet. Dette alternativet er ofte lønnsomt, men gjestene bør være oppmerksomme på at det kan være andre priser i rushtiden.

  • Regnes Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee for å være et dyrevennlig hotell?

    Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee er dyrevennlig. Du er velkommen til å ta med deg husdyret ditt dersom du skal bo på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee.

  • Hvor langt er det fra Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee til sentrum i Dusseldorf?

    Sentrum i Carlstadt, Dusseldorf ligger bare 0,6 km fra inngangsdørene til Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee. Du vil komme til å støte på mange andre turister på steder som Capitol Theater som enkelt kan nås fra Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee ved hjelp av ethvert transportmiddel.

  • Hva er telefonnummeret til Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee?

    Hvis du har spørsmål om Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee og reservasjonen din, kan du kontakte resepsjonen direkte på telefonnummer +49 211 38 480.

  • Har Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee Wi–Fi?

    Ja, Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee?

    Gjester som bor på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee har et treningsrom tilgjengelig. De fleste hoteller har ikke treningsrom som er åpne døgnet rundt, så husk å spør resepsjonen om åpningstidene til treningsrommet.

  • hva er utsjekkingstiden på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee?

    12:00. Dersom du ønsker sen utsjekk, ta en prat med resepsjonen så snart du har mulighet. Innsjekking er 15:00.

  • Hvor mye koster det å bo på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee, Dusseldorf?

    Vanligvis ligger romprisene på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee på rundt 1 284 kr/natt, med priser helt nede i 736 kr/natt. Prisene varierer pga flere faktorer (f.eks dato, tid på året, romtype osv), så bruk skjemaet over for å se prisene på de aktuelle datoene.

  • Er det en restaurant på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee?

    Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee har en restaurant - kontakt de for åpningstider. Det er også en bar og lounge på hotellet.

  • Tilbyr Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee vask av klær?

    Ja, Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee, Dusseldorf tilbyr vanligvis klesvask. Gjester kan låne strykejern og strykebrett under oppholdet, enten står det på rommet ellers er det bare å henvende seg i resepsjonen.

  • Tilbyr Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee, bør du vurdere å bo i februar, når prisene vanligvis er på det laveste (948 kr).

  • I hvilket område i Dusseldorf ligger Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee?

    Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee ligger i Friedrichstadt i Dusseldorf. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee er i forhold til resten av Dusseldorf.

  • Er det andre Leonardo-hoteller i Dusseldorf?

    Totalt er det er 3 lokasjoner i Dusseldorf. Det mest populære overnattingsstedet hos Leonardo i Dusseldorf er Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee?

    Vurder å sjekke inn på Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee på mandag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 089 kr).

  • Hvor langt ligger Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee unna Duesseldorf Opera House?

    Duesseldorf Opera House i Dusseldorf er 0,9 km fra Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee.

  • Ligger Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee i nærheten av K20?

    K20 er også populært å besøke i Dusseldorf. Det ligger 1,1 km fra Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Leonardo Royal Hotel Dusseldorf Konigsallee