La Villa Bleue-Sidi Bou Said

Hotell
5 stjerner
to. 30.7.
-
fr. 31.7.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
915 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for La Villa Bleue-Sidi Bou Said

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for La Villa Bleue-Sidi Bou Said, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 23. juli 2026.
to. 30.7.
-
fr. 31.7.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Standardrom, ukjent sengetype
Queen Rom, 1 queensize.seng
King Rom, 1 kingsize-seng
King Rom, 1 kingsize-seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 queensize.seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 queensize.seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, 1 queensize.seng
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

La Villa Bleue-Sidi Bou Said Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos La Villa Bleue-Sidi Bou Said, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 23. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted med 2 utendørs svømmebasseng, et spa med full service og en restaurant. Wi-fi i fellesområder er inkludert. En bar/lounge, en bassengbar og et dampbad t...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+216 7174 2000

Fordeler og fasiliteter på La Villa Bleue-Sidi Bou Said

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på La Villa Bleue-Sidi Bou Said
  • Snorkling
  • Utendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • TV

Tjenester og hjelpemidler

  • Bilutleie
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Valutaveksling
  • Hammam (tyrkisk bad)
  • Møte- og selskapslokaler
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon
  • Bankboks
  • Vannflaske

Generelt

  • Familierom
  • Hageutsikt
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Utsikt til landemerke
  • Svømmebassengutsikt
  • Bagasjeoppbevaring
  • Havutsikt
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa
  • Telefon
  • Flisgulv/marmorgulv

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker

Mat

  • Matpakke
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Minibar
  • Snackbar
  • Frokost på rommet
  • Spiseplass
  • Spisebord

Bad

  • Hårføner
  • Utendørs bad
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Hevet toalett
  • Dusjhette
  • Toalett
  • Toalettpapir

Basseng og spa

  • Spa
  • Utendørs basseng
  • Badehåndklær
  • Basseng med utsikt
  • Badstue
  • Massasje
  • Sauna

Utendørs

  • Utendørs spiseplass
  • Hagemøbler
  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Strandhåndklær
  • Balkong

Aktiviteter

  • Adgang til strand
  • Sykkelutleie
  • Brettspill/puslespill
  • Dykking
  • Snorkling
  • Skjønnhetssalong
  • Vindsurfing

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hele enheten ligger i første etasje
  • Røykfritt
  • Røykeområde
  • Tilgjengelig parkering
  • De øvre etasjene nås via trapper

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)
  • Gateparkering

Media og underholdning

  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Bibliotek
  • Delt stue/TV-område
  • TV

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skap

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Måltider for barn
  • Barnevakt/tjenester for barn (tillegg)

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi

Treningssenter

  • Treningssenter

Vurderinger for La Villa Bleue-Sidi Bou Said

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på La Villa Bleue-Sidi Bou Said, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 639 anmeldelser av La Villa Bleue-Sidi Bou Said hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 23. juli 2026.
8,5
Veldig bra
639 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
408
Veldig bra
93
Bra
49
Ok
23
Greit
33
Middelmådig
10
Dårlig
23
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Sidi Bou Said som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som La Villa Bleue-Sidi Bou Said. Totalt er det er207 hoteller som betjener reisende i Sidi Bou Said. Prisdata ble sist oppdatert 23. juli 2026.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos La Villa Bleue-Sidi Bou Said

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på La Villa Bleue-Sidi Bou Said. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 23. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra La Villa Bleue-Sidi Bou Said til nærmeste flyplass (Tunis Carthage flyplass)?

    Avstanden fra den nærmeste flyplassen, Tunis Carthage flyplass, til La Villa Bleue-Sidi Bou Said, er 17,7 km, og den forventede kjøretiden er ca. 0t 13m. Tiden det tar å kjøre mellom disse kan variere basert på tidspunkt på dagen samt hvordan trafikken normalt er i området.

  • Har La Villa Bleue-Sidi Bou Said et basseng gjestene kan bruke?

    Ja. HotelsCombined-brukere som reiser til Sidi Bou Said ser ofte etter hoteller med basseng. De fleste hoteller har åpningstider for bassengene sine, så sørg for å spørre resepsjonen på La Villa Bleue-Sidi Bou Said om informasjon og regler.

  • Hva er telefonnummeret til La Villa Bleue-Sidi Bou Said?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +216 7174 2000.

  • Har La Villa Bleue-Sidi Bou Said Wi–Fi?

    Ja, La Villa Bleue-Sidi Bou Said tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på La Villa Bleue-Sidi Bou Said?

    Ja, La Villa Bleue-Sidi Bou Said har et treningsrom som gjestene kan bruke under oppholdet.

  • hva er utsjekkingstiden på La Villa Bleue-Sidi Bou Said?

    Standard utsjekkingstid på La Villa Bleue-Sidi Bou Said er 12:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 14:00. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på La Villa Bleue-Sidi Bou Said, Sidi Bou Said?

    Vanligvis ligger romprisene på La Villa Bleue-Sidi Bou Said på rundt 1 481 kr/natt, med priser helt nede i 801 kr/natt. Prisene varierer pga flere faktorer (f.eks dato, tid på året, romtype osv), så bruk skjemaet over for å se prisene på de aktuelle datoene.

  • Er det en restaurant på La Villa Bleue-Sidi Bou Said?

    La Villa Bleue-Sidi Bou Said har en restaurant - kontakt de for åpningstider. Det er også en bar på overnattingsstedet.

  • Tilbyr La Villa Bleue-Sidi Bou Said vask av klær?

    Ja, La Villa Bleue-Sidi Bou Said tilbyr klesvasktjenester til sine gjester. Det er også strykejern (og strykebrett) på overnattingsstedet.

  • I hvilket område i Sidi Bou Said ligger La Villa Bleue-Sidi Bou Said?

    La Villa Bleue-Sidi Bou Said ligger i Sidi Bou Said i Sidi Bou Said. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor La Villa Bleue-Sidi Bou Said er i forhold til resten av Sidi Bou Said.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i La Villa Bleue-Sidi Bou Said