ibis Styles Nice Centre Gare

Hotell
3 stjerner
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
794 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for ibis Styles Nice Centre Gare

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for ibis Styles Nice Centre Gare, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 27. juli 2026.
ma. 3.8.
-
ti. 4.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Queen Rom, 1 sovesofa
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, 1 enkeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

ibis Styles Nice Centre Gare Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos ibis Styles Nice Centre Gare, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som tilbyr en snackbar/delikatesseforretning, kaffe/te på fellesområdet og et forretningssenter. Dessuten tilbys kontinental frokost (inkludert) og wi-f...

Verdt å vite

Innsjekkingstid14:00
Utsjekkingstid12:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+33 4 92 00 63 00

Fordeler og fasiliteter på ibis Styles Nice Centre Gare

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på ibis Styles Nice Centre Gare
  • Gratis WiFi
  • Forretningssenter
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Parkering
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Vaskeritjeneste

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Dusjstol
  • Tilgjengelig med heis
  • Røykfritt
  • Lav baderomsvask
  • Lav vask
  • Fjærfri pute
  • Toalett med støttehåndtak
  • De øvre etasjene nås via heis
  • Røykeområde

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg
  • Søppeldunker

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Tilgang med nøkkel
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Døgnåpen resepsjon

Bad

  • Hevet toalett
  • Dusj
  • Ekstra bad
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad
  • Walk-in-dusj

Generelt

  • Sofa
  • Lydisolerte rom
  • Skap med lås
  • Telefon
  • Teppegulv
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Media og underholdning

  • Radio
  • Flatskjerm-TV
  • Delt stue/TV-område
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • TV

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Overvåkningskameraer utenfor eiendommen
  • Sikkerhet 24/7

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Balkong
  • Hagemøbler

Soverom

  • Stikkontakt nær sengen
  • Vekkerklokke
  • Garderobe eller skap

Mat

  • Mat kan leveres på rommet
  • Salgsautomat (drikke)
  • Salgsautomat (snacks)

Vaskeri

  • Vaskeritjeneste
  • Strykejern og strykebrett

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Safe for bærbar datamaskin

Aktiviteter

  • Adgang til strand
  • Brettspill/puslespill

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Innendørs lekeområde

Parkering og transport

  • Parkering

Vurderinger for ibis Styles Nice Centre Gare

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på ibis Styles Nice Centre Gare, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 5 097 anmeldelser av ibis Styles Nice Centre Gare hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 27. juli 2026.
8,6
Veldig bra
5097 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
2940
Veldig bra
1283
Bra
599
Ok
131
Greit
72
Middelmådig
26
Dårlig
46
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Nice som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som ibis Styles Nice Centre Gare. Totalt er det er6 720 hoteller som betjener reisende i Nice. Prisdata ble sist oppdatert 27. juli 2026.

Utforsk Thiers, Nice

ibis Styles Nice Centre Gare har adresse 3-5 Avenue Durante i Thiers, Nice. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 27. juli 2026.
Her finner du ibis Styles Nice Centre Gare: 3-5 Avenue Durante

Mest populære attraksjoner

  • Basilica of Notre-Dame de Nice329 m
  • Nice City Centre334 m
  • Avenue Jean Medecin0.5 km
  • Cathédrale Saint-Nicolas de Nice0.7 km
  • Forum Nice-Nord0.8 km
  • Promenade des Anglais0.8 km
  • Opéra de Nice1 km
  • Place du Palais de Justice1.1 km
  • Nice katedral1.2 km
  • Palais Lascaris1.3 km
  • Musée d'art moderne et d'art contemporain1.3 km
  • Université Nice Sophia Antipolis1.8 km
  • Hvor langt ligger ibis Styles Nice Centre Gare unna Musée National Marc Chagall?

    Musée National Marc Chagall i Nice er 1,2 km fra ibis Styles Nice Centre Gare.

  • Ligger ibis Styles Nice Centre Gare i nærheten av Palais Lascaris?

    Palais Lascaris er også populært å besøke i Nice. Det ligger 1,3 km fra ibis Styles Nice Centre Gare.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos ibis Styles Nice Centre Gare

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på ibis Styles Nice Centre Gare. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 27. juli 2026.

  • Hvor langt er det fra ibis Styles Nice Centre Gare til nærmeste flyplass (Nice Côte d'Azur flyplass)?

    Uten trafikk tar kjøreturen fra ibis Styles Nice Centre Gare til Nice Côte d'Azur flyplass (den nærmeste flyplassen) (9,9 km) vanligvis ca. 0t 07m. Hvis du bor i et storbyområde, kan det være at kjøretiden øker på grunn av mye trafikk på veiene.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Nice Côte d'Azur flyplass til ibis Styles Nice Centre Gare?

    ibis Styles Nice Centre Gare tilbyr parkering for hotellgjestene, så for de fleste som besøker Nice kan det beste alternativet derfor være å leie en bil for ca. 359 kr/dagen. Dette alternativet gir deg muligheten til å komme deg til og fra Nice Côte d'Azur flyplass, samtidig som du får fleksibiliteten til å reise rundt i området på egen hånd. En taxi eller en samkjøringstjeneste fra den nærmeste flyplassen (Nice Côte d'Azur flyplass) til hotellet er ofte den mest lønnsomme transportløsningen.

  • Regnes ibis Styles Nice Centre Gare for å være et dyrevennlig hotell?

    Ja, ibis Styles Nice Centre Gare tillater hunder og de fleste andre kjæledyr.

  • Hvor langt er det fra ibis Styles Nice Centre Gare til sentrum i Nice?

    ibis Styles Nice Centre Gare ligger bare 0,2 km fra sentrum av Thiers, Nice. Fra ibis Styles Nice Centre Gare er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. Allianz Riviera.

  • Hva er telefonnummeret til ibis Styles Nice Centre Gare?

    Du kan kontakte resepsjonen på ibis Styles Nice Centre Gare ved å ringe +33 4 92 00 63 00.

  • Har ibis Styles Nice Centre Gare Wi–Fi?

    Ja, ibis Styles Nice Centre Gare tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på ibis Styles Nice Centre Gare?

    ibis Styles Nice Centre Gare utsjekk er 12:00, det er mulig å sjekke ut senere etter avtale med resepsjonen.

  • Hvor mye koster det å bo på ibis Styles Nice Centre Gare, Nice?

    Prisene på ibis Styles Nice Centre Gare varierer alt ettersom når du planlegger å overnatte og hva slags type rom du ønsker. Pris per natt har den siste tiden ligget på 2 427 kr, men noen gjester har funnet priser helt nede i 1 141 kr. For å se prisene på de datoene du ønsker, legg inn i skjemaet over.

  • Tilbyr ibis Styles Nice Centre Gare vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask. Det er også strykejern- og brett på overnattingsstedet.

  • Tilbyr ibis Styles Nice Centre Gare rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, ibis Styles Nice Centre Gare tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på ibis Styles Nice Centre Gare?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |ibis Styles Nice Centre Gare, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (703 kr).

  • I hvilket område i Nice ligger ibis Styles Nice Centre Gare?

    ibis Styles Nice Centre Gare ligger i Thiers i Nice. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor ibis Styles Nice Centre Gare er i forhold til resten av Nice.

  • Er det andre Ibis Styles-hoteller i Nice?

    Totalt er det er 3 lokasjoner i Nice. Det mest populære overnattingsstedet hos Ibis Styles i Nice er ibis Styles Nice Centre Gare.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på ibis Styles Nice Centre Gare?

    Vurder å sjekke inn på ibis Styles Nice Centre Gare på mandag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 169 kr).

  • Hvor langt ligger ibis Styles Nice Centre Gare unna Musée National Marc Chagall?

    Musée National Marc Chagall i Nice er 1,2 km fra ibis Styles Nice Centre Gare.

  • Ligger ibis Styles Nice Centre Gare i nærheten av Palais Lascaris?

    Palais Lascaris er også populært å besøke i Nice. Det ligger 1,3 km fra ibis Styles Nice Centre Gare.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i ibis Styles Nice Centre Gare