Schladming/Hotel Sonnschupfer

Hotell
4 stjerner
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
2 070 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Schladming/Hotel Sonnschupfer

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Schladming/Hotel Sonnschupfer, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Schladming/Hotel Sonnschupfer Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Schladming/Hotel Sonnschupfer, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
I tillegg til et spa med full service tilbyr dette hotellet en restaurant og en bar/lounge. Dessuten tilbys frokostbuffé (inkludert), wi-fi i fellesområdene (inkludert) og ubetjent parkering (inkluder...

Verdt å vite

Innsjekkingstid11:30
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+43 368 723 413

Fordeler og fasiliteter på Schladming/Hotel Sonnschupfer

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Schladming/Hotel Sonnschupfer
  • Bar/Lounge
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Gratis toalettartikler
  • Møte- og selskapslokaler
  • Internett

Tilgjengelighet og egnethet

  • Tilgjengelig for rullestolbrukere
  • Hypoallergenisk
  • Hypoallergenisk pute
  • Røykfritt
  • Lav baderomsvask
  • Lav vask
  • Fjærfri pute
  • Røykeområde
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Handicapvennlig
  • Barrierefri dusj
  • Heis
  • Dusjstol
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Allergivennlig rom
  • De øvre etasjene nås via heis

Generelt

  • Vindu
  • Familierom
  • Hageutsikt
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Sammenkoblede rom er tilgjengelig
  • Utsikt mot fjell
  • Skioppbervaring
  • Bagasjeoppbevaring
  • Utsikt mot rolig gate
  • Utsikt mot elv
  • Oppholdsrom
  • Sofa
  • Lydisolerte rom
  • Lydisolering
  • Teppegulv
  • Utsikt over byen

Aktiviteter

  • Skiskole
  • Sykkelutleie
  • Brettspill/puslespill
  • Spillerom
  • Golf
  • Sykling
  • Skiaktiviteter
  • Kveldsunderholdning
  • Hesteridning
  • Bordtennis
  • Muligheter for vannsport (på området)
  • Vandring

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker

Bad

  • Høyt toalett
  • Hårføner
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Hevet toalett
  • Dusj
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Walk-in-dusj

Tjenester og hjelpemidler

  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Møte- og selskapslokaler
  • Forhandler av heiskort
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Bankboks

Familievennlig

  • Babysenger tilgjengelig
  • Bøker, DVD-er og musikk for barn
  • Måltider for barn
  • Barnevennlig buffé
  • Innendørs lekeområde
  • Utendørs lekeutstyr for barn
  • Lekeplass
  • Barnegrinder
  • Høy barnestol

Utendørs

  • Utendørs spiseplass
  • Hagemøbler
  • Utendørs ildsted
  • Piknik-område
  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Grill
  • Balkong

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering
  • Privat parkering
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)
  • EV-ladestasjon
  • Gateparkering

Mat

  • Matpakke
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Spiseplass
  • Spisebord

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Radio
  • Delt stue/TV-område
  • TV

Soverom

  • Ekstra lange senger (> 2 meter)
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Vaskeritjeneste

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin

Spa

  • Spa
  • Sauna

Vurderinger for Schladming/Hotel Sonnschupfer

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Schladming/Hotel Sonnschupfer, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 786 anmeldelser av Schladming/Hotel Sonnschupfer hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
9,1
Fantastisk
786 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
580
Veldig bra
143
Bra
45
Ok
8
Greit
7
Middelmådig
2
Dårlig
1
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Schladming som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Schladming/Hotel Sonnschupfer. Totalt er det er740 hoteller som betjener reisende i Schladming. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Schladming

Schladming/Hotel Sonnschupfer har adresse Obere Klaus 48 i , Schladming. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Schladming/Hotel Sonnschupfer: Obere Klaus 48

Mest populære attraksjoner

  • Hauptplatz3.7 km
  • Planai Hochwurzen Cable Car4.1 km
  • Reiteralm4.8 km
  • Planai6.4 km
  • Dachstein Glacier9.7 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Schladming/Hotel Sonnschupfer

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Schladming/Hotel Sonnschupfer. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Regnes Schladming/Hotel Sonnschupfer for å være et dyrevennlig hotell?

    Gjester som bor på Schladming/Hotel Sonnschupfer er velkommen til å ta med seg husdyr som katter og hunder. Hvis du et annet type kjæledyr, anbefaler vi deg å kontakte resepsjonen.

  • Hva er telefonnummeret til Schladming/Hotel Sonnschupfer?

    Hvis du har spørsmål om Schladming/Hotel Sonnschupfer og reservasjonen din, kan du kontakte resepsjonen direkte på telefonnummer +43 368 723 413.

  • Har Schladming/Hotel Sonnschupfer Wi–Fi?

    Ja, Schladming/Hotel Sonnschupfer tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Schladming/Hotel Sonnschupfer?

    Standard utsjekkingstid på Schladming/Hotel Sonnschupfer er 11:00. Gjester kan vanligvis sjekke inn fra 11:30. Resepsjonen kan være behjelpeleige ved spesielle forespørsler.

  • Hvor mye koster det å bo på Schladming/Hotel Sonnschupfer, Schladming?

    Et godt tilbud på Schladming/Hotel Sonnschupfer akkurat nå ligger på mellom 1 868 kr og 2 376 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Tilbyr Schladming/Hotel Sonnschupfer vask av klær?

    Dette overnattingsstedet tilbyr klesvask.

  • Tilbyr Schladming/Hotel Sonnschupfer rom tilrettelagt for funksjonshemmede?

    Ja, Schladming/Hotel Sonnschupfer tilbyr rom som er tilrettelagt for funksjonshemmede for gjester som har behov for det. Sørg for å sjekke tilbudene som er tilgjengelige på HotelsCombined for siste oppdatering på tilgjengelighet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Schladming/Hotel Sonnschupfer?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Schladming/Hotel Sonnschupfer, bør du vurdere å bo i Desember, når prisene vanligvis er på det laveste (3 476 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Schladming/Hotel Sonnschupfer