Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See

Hotell
5 stjerner
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
4 018 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 28. juli 2026.
ti. 4.8.
-
on. 5.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Deluxe rom, ukjent sengetype
Luxury rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Hotel Salzburgerhof tilbyr kostnadsfri transport til skibakkene. Etter å ha tilbragt dagen der kan du nyte en bedre middag på restauranten eller ta deg en drink i baren/loungen. Du kan også bruke et i...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+43 654 2765
Lisensnummer: 50628-000298-2020

Fordeler og fasiliteter på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See
  • Privat strand
  • Utendørs basseng
  • Innendørs basseng
  • Treningssenter
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin

Tjenester og hjelpemidler

  • Forretningssenter
  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Hammam (tyrkisk bad)
  • Møte- og selskapslokaler
  • Billetter til offentlig transport
  • Romservice
  • Utleie av skiutstyr (på området)
  • Forhandler av heiskort
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon
  • Konferanserom
  • Bankboks
  • Vannflaske

Aktiviteter

  • Skiskole
  • Sykkelutleie
  • Kasino
  • Brettspill/puslespill
  • Spillerom
  • Sykling
  • Dykking
  • Skiaktiviteter
  • Skjønnhetssalong
  • Hesteridning
  • Bordtennis
  • Biljard
  • Vindsurfing
  • Vandring
  • Jakt
  • Snowboard

Generelt

  • Vindu
  • Familierom
  • Hageutsikt
  • Skap med lås
  • Utsikt mot fjell
  • Svømmebassengutsikt
  • Skioppbervaring
  • Bagasjeoppbevaring
  • Peis
  • Oppholdsrom
  • Slippers
  • Sofa
  • Solarium
  • Telefon
  • Utsikt over byen

Mat

  • Vannkoker
  • Matpakke
  • Frukt
  • Diettspesifikke menyer (på forespørsel)
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Mat kan leveres på rommet
  • Minibar
  • Snackbar
  • Frokost på rommet
  • Te-/kaffetrakter
  • Kaffemaskin
  • Spisebord

Det mest nødvendige

  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Klimaanlegg
  • Gratis WiFi
  • Sengetøy
  • Håndklær
  • Sjampo
  • Kroppssåpe
  • Søppeldunker

Bad

  • Hårføner
  • Utendørs bad
  • Badekåpe
  • Privat bad
  • Dusj
  • Dusjhette
  • Ekstra bad
  • Ekstra toalett
  • Toalett
  • Toalettpapir

Basseng og spa

  • Oppvarmet basseng
  • Spa
  • Boblebad
  • Innendørs basseng
  • Utendørs basseng
  • Basseng med utsikt
  • Badstue
  • Massasje
  • Sauna

Tilgjengelighet og egnethet

  • Hypoallergenisk
  • Røykfritt
  • Røykeområde
  • Kjæledyr tillatt på forespørsel. Dette kan medføre tilleggsavgifter.
  • Heis
  • Tilgjengelig med heis
  • Tilgjengelig parkering
  • Allergivennlig rom
  • De øvre etasjene nås via heis

Utendørs

  • Hagemøbler
  • Privat strand
  • Hage
  • Terrasse/patio
  • Strandstoler
  • Strandhåndklær
  • Balkong

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Gratis parkering
  • Privat parkering
  • Transfertjeneste (gratis)
  • EV-ladestasjon

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • Kabel- eller satellitt-TV
  • Radio
  • Bibliotek
  • TV

Familievennlig

  • Barnevakt
  • Babysenger tilgjengelig
  • Innendørs lekeområde
  • Barneklubb
  • Lekeplass

Treningssenter

  • Aerobic
  • Treningsgrupper
  • Treningssenter
  • Tennis
  • Helsestudio

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Overvåkningskameraer i fellesområder
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste

Soverom

  • Sovesofa
  • Klesstativ
  • Garderobe eller skap

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi
  • Skrivebord

Vurderinger for Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 449 anmeldelser av Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 28. juli 2026.
8,9
Veldig bra
449 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
333
Veldig bra
36
Bra
24
Ok
9
Greit
18
Middelmådig
10
Dårlig
19
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Zell am See som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See. Totalt er det er986 hoteller som betjener reisende i Zell am See. Prisdata ble sist oppdatert 28. juli 2026.

Utforsk Zell am See

Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See har adresse Auerspergstraße 11 i , Zell am See. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 28. juli 2026.
Her finner du Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See: Auerspergstraße 11

Mest populære attraksjoner

  • Strandbad Zeller See106 m
  • Heimatmuseum Vogtturm241 m
  • City Xpress0.4 km
  • Ebenberglift0.6 km
  • Zeller See1 km
  • trassXpress2 km
  • Schmittenhohebahn2.1 km
  • Sonnenalmbahn2.1 km
  • Fallegglift2.1 km
  • Schuttlift2.8 km
  • Hochmaisbahn2.8 km
  • Sonnkogelbahn2.9 km

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 28. juli 2026.

  • Regnes Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See for å være et dyrevennlig hotell?

    Gjester har lov til å ha med seg husdyr når de skal bo på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See.

  • Har Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See et basseng gjestene kan bruke?

    Ja, Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See har et basseng tilgjengelig for gjestene. Vanligvis har bassenger på hotellet åpningstider, så husk å be om informasjon om dette i resepsjonen før du bruker bassenget.

  • Hva er telefonnummeret til Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See?

    Hvis du har spørsmål vedrørende hotellet eller oppholdet, kan du ringe +43 654 2765.

  • Har Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See Wi–Fi?

    Ja, Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • Finnes det et treningsrom på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See?

    Ja. Hvis det er viktig for deg å ha tilgang til et treningsrom, bør du vurdere å bo på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See.

  • hva er utsjekkingstiden på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See?

    Utsjekkingstiden er 11:00 på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See, Zell am See?

    Et godt tilbud på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See akkurat nå ligger på mellom 3 399 kr og 4 939 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Er det en restaurant på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See?

    Ja - Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See har en restaurant. Drinker kan bestilles på overnattingsstedets bar.

  • Tilbyr Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See vask av klær?

    Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See har vanligvis klesvasktjenester. Kontakt overnattingsstedet for mer iformasjon. Ingen grunn til å pakke med strykejern, det får du nemlig låne på overnattingsstedet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See, bør du vurdere å bo i November, når prisene vanligvis er på det laveste (1 463 kr).

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Salzburgerhof, das 5-Sterne Hotel von Zell am See