Hotel Fontana

Hotell
3 stjerner
lø. 1.8.
-
sø. 2.8.
2 gjester, 1 rom
Tilbud fra
1 004 kr
/Billigste pris per natt
Rom
Om
Vurderinger
Lignende hoteller
Beliggenhet
Ofte Stilte Spørsmål

De beste tilbudene for Hotel Fontana

Utforsk de mest interessante tilbudene tilgjengelige for Hotel Fontana, for å sikre at du får mest for pengene for oppholdet. Overnattingssteder ble sist oppdatert 25. juli 2026.
lø. 1.8.
-
sø. 2.8.
Overnattingstype
Bestillingslenke
Queen Rom, 3 enkeltsenger
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Superior Rom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 dobbeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, 1 enkeltseng
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Dobbeltrom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 enkeltseng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 1 queensize.seng
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, 2 enkeltsenger
Klassisk rom, ukjent sengetype
Klassisk rom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, 2 enkeltsenger
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Standardrom, ukjent sengetype
Hvordan påvirker betalinger til oss rangeringen og hvordan rangerer vi resultatene?
Finn ut mer
*Totalpris inkluderer estimert lokale skatter og avgifter som må betales ved utsjekking.
Beste pris-garanti

Hotel Fontana Om

Oppdag viktig informasjon, fasiliteter og funksjoner hos Hotel Fontana, som gir deg innsikt i hva du kan forvente under oppholdet. Informasjon om dette overnattingstedet ble sist oppdatert 25. juli 2026.
Dette hotellet tilbyr en bar/lounge, en snackbar/delikatesseforretning og en kaffebar/kafé. Dessuten tilbys frokostbuffé (inkludert) og wi-fi i fellesområdene (inkludert). Concierge-tjenester, en døgn...

Verdt å vite

Innsjekkingstid15:00
Utsjekkingstid11:00
Betalig & KanselleringVilkår varierer etter romtype og leverandør.
Telefonnummer til resepsjonen+39 066 786 113
Lisensnummer: 058091-ALB-00796, IT058091A1FVEM8JL4

Fordeler og fasiliteter på Hotel Fontana

En omfattende liste over fasiliteter på stedet, i bygningen og på rommet vil du finne på Hotel Fontana
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Romservice
  • Gratis WiFi
  • Café/Kaffebar
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Flatskjerm-TV
  • TV
  • Gratis toalettartikler
  • Internett

Det mest nødvendige

  • Gratis WiFi
  • Wi–Fi tilgjengelig i alle områdene
  • Internett
  • Håndklær
  • Vifte
  • Brannslukkingsapparat
  • Gratis toalettartikler
  • Sjampo
  • Røykvarslere
  • Oppvarming
  • Kroppssåpe
  • Klimaanlegg

Tjenester og hjelpemidler

  • Vekkeservice
  • Portvakttjeneste
  • Bankboks
  • Valutaveksling
  • Romservice
  • Utfluktsskranke
  • Tilgang med nøkkelkort
  • Ekspress utsjekking
  • Privat innsjekk/utsjekk
  • Døgnåpen resepsjon

Generelt

  • Utsikt mot rolig gate
  • Gulv av hardved eller parkett
  • Utsikt over indre gårdsplass
  • Utsikt til landemerke
  • Telefon
  • Flisgulv/marmorgulv
  • Utsikt over byen
  • Bagasjeoppbevaring

Bad

  • Dusj
  • Badekar
  • Bidet
  • Hårføner
  • Toalett
  • Toalettpapir
  • Privat bad

Mat

  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Frokost på rommet
  • Mat kan leveres på rommet
  • Café/Kaffebar

Tilgjengelighet og egnethet

  • Heis
  • Allergivennlig rom
  • Røykfritt
  • Røykeområde

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Stryketjeneste
  • Vaskeritjeneste

Helse og sikkerhet

  • Daglig rengjøring
  • Førstehjelpsskrin
  • Safe

Parkering og transport

  • Flyplasstransport (tillegg)
  • Transfertjeneste (mot ekstra avgift)

Media og underholdning

  • Flatskjerm-TV
  • TV

Utendørs

  • Terrasse/patio
  • Hage

Soverom

  • Garderobe eller skap

Arbeidsområde

  • Faks/fotokopi

Familievennlig

  • Barnevakt/tjenester for barn (tillegg)

Vurderinger for Hotel Fontana

Les førstehåndsanmeldelser og attester fra gjester som har bodd på Hotel Fontana, som gir innsikt i deres opplevelser. Reisende har lagt igjen 1 850 anmeldelser av Hotel Fontana hittil. Anmeldelsesdataene ble sist oppdatert 25. juli 2026.
8,1
Veldig bra
1850 verifiserte gjesteanmeldelser
Fantastisk
732
Veldig bra
337
Bra
295
Ok
147
Greit
146
Middelmådig
89
Dårlig
104
Sorter etter:Nyeste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Gjestevurderinger
Type reisende
Tid på året

Poeng etter leverandør

Hoteller i nærheten

Se på andre overnattingsteder i Roma som tilbyr en lignende opplevelse og atmosfære som Hotel Fontana. Totalt er det er29 868 hoteller som betjener reisende i Roma. Prisdata ble sist oppdatert 25. juli 2026.

Utforsk Historisk senter, Roma

Hotel Fontana har adresse Piazza di Trevi 96 i Historisk senter, Roma. Data på populære landemerker ble sist oppdatert 25. juli 2026.
Her finner du Hotel Fontana: Piazza di Trevi 96

Mest populære attraksjoner

  • Fontana di Trevi25 m
  • Roma sentrum274 m
  • Pantheon0.6 km
  • Piazza di Spagna0.6 km
  • Spansketrappen0.6 km
  • Rome Via del Corso0.8 km
  • Piazza Navona0.9 km
  • Foro Romano0.9 km
  • Isola Tiberina1.2 km
  • Basilica di Santa Maria Maggiore1.3 km
  • Colosseum1.4 km
  • Circus Maximus1.6 km
  • Hvor langt ligger Hotel Fontana unna Pantheon?

    Du kan gå til Pantheon når du bor på Hotel Fontana - da er du omtrent 0,6 km unna.

  • Ligger Hotel Fontana i nærheten av Colosseum?

    Hotel Fontana er et godt valg dersom du vil besøke Colosseum, som ligger 1,4 km unna.

Vanlige spørsmål ved bestillinger hos Hotel Fontana

Finn svar på vanlige spørsmål angående reservasjoner, fasiliteter, retningslinjer og mer når du bestiller et opphold på Hotel Fontana. Ofte stilte spørsmål ble sist oppdatert 25. juli 2026.

  • Er prisene for Hotel Fontana sammenlignbare med hoteller med 3 stjerne(r) i Roma?

    Prisene per natt på Hotel Fontana er vanligvis 31 % billigere enn gjennomsnittet for et hotell med 3 stjerner i Roma. Hvis du skal bo på Hotel Fontana, bør du belage deg på å måtte betale ca. 3 096 kr/natt, noe som regnes for å være et godt tilbud i Roma for et hotell med 3 stjerner.

  • Hvor langt er det fra Hotel Fontana til nærmeste flyplass (Roma Fiumicino flyplass)?

    Det er 36,2 km fra den nærmeste flyplassen, Roma Fiumicino flyplass, til Hotel Fontana. Kjøreturen til flyplassen fra hotellet tar ca. 0t 28m når trafikken går som normalt. Det er viktig å ta kø og mye trafikk med i beregningen, spesielt i større byer.

  • Hvordan kommer gjestene seg lettest fra Roma Fiumicino flyplass til Hotel Fontana?

    Samkjøringsapper og taxier er fortsatt en veldig vanlig transportløsning for de som bor på Hotel Fontana. Dette er ofte den mest lønnsomme transportmetoden når man besøker Roma.

  • Hvor langt er det fra Hotel Fontana til sentrum i Roma?

    Hotel Fontana ligger bare 0,2 km fra sentrum av Trevi, Roma. Fra Hotel Fontana er det enkelt å komme seg til andre populære severdigheter, f.eks. Olympiastadion.

  • Hva er telefonnummeret til Hotel Fontana?

    Hvis du trenger hjelp med reservasjonen din hos Hotel Fontana, kan du ringe +39 066 786 113.

  • Har Hotel Fontana Wi–Fi?

    Ja, Hotel Fontana tilbyr gjestene sine gratis Wi–Fi.

  • hva er utsjekkingstiden på Hotel Fontana?

    Utsjekkingstiden er 11:00 på Hotel Fontana. Det kan være mulig å sjekke ut senere, men dette må avklares med hotellet.

  • Hvor mye koster det å bo på Hotel Fontana, Roma?

    Et godt tilbud på Hotel Fontana akkurat nå ligger på mellom 1 098 kr og 3 096 kr per natt. Prisene endres basert på dato og romtype, så skriv inn dine ønsker i skjemaet ovenfor for å se de beste tilbudene tilgjengelig.

  • Er det en restaurant på Hotel Fontana?

    Hotel Fontana har en restaurant. Dersom du bare ønsker noe å drikke, finnes det også en bar her.

  • Tilbyr Hotel Fontana vask av klær?

    Ja, Hotel Fontana tilbyr klesvasktjenester til sine gjester. Ingen grunn til å pakke med strykejern, det får du nemlig låne på overnattingsstedet.

  • Hvilken måned er billigst å bo på Hotel Fontana?

    Beste smulighet for å spare penger på din reservasjon hos |Hotel Fontana, bør du vurdere å bo i Januar, når prisene vanligvis er på det laveste (892 kr).

  • I hvilket område i Roma ligger Hotel Fontana?

    Hotel Fontana ligger i Historisk senter i Roma. Bruk kartet på denne siden for å forstå hvor Hotel Fontana er i forhold til resten av Roma.

  • Hvilken dag er det billigst å sjekke inn på Hotel Fontana?

    Vurder å sjekke inn på Hotel Fontana på mandag, når prisen vanligvis er på det laveste (1 320 kr).

  • Hvor langt ligger Hotel Fontana unna Pantheon?

    Du kan gå til Pantheon når du bor på Hotel Fontana - da er du omtrent 0,6 km unna.

  • Ligger Hotel Fontana i nærheten av Colosseum?

    Hotel Fontana er et godt valg dersom du vil besøke Colosseum, som ligger 1,4 km unna.

Se flere FAQs

Millioner av vurderinger

Reelle vurderinger og omtaler fra millioner av gjester, akkurat som deg. Bestill trygt ditt perfekte opphold

De beste hotelltilbudene

HotelsCombined henter informasjon fra over 3 millioner hoteller og overnattingssteder og samler det på ett sted, slik at du kan sammenligne og finne det perfekte stedet å bo.

Gratis avbestilling

Planene kan endre seg – det forstår vi. Og derfor kan du søke etter og bestille leiebiler på HotelsCombined fra selskaper som tilbyr gratis avbestilling

Finn bedre resultater for ditt opphold i Hotel Fontana